Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Kim chcieli byście zostać zostać....

214 postów w tym temacie

Ja bym tam chcial byc neurologiem =) Chcoiaz nieraz myslalem ,zeby pojsc na informatyke czy cos. Ale raczej bede sei staral o neurologa ,bo jakos sie tak super na kompach nie znam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie śmiać! Jak będzie taka możliwiśćto zrobię konkurs sms''owy. Każdy będzie wysyłał sms''a za 2,44zł ze swojom nazwą i zakładam uzbiera się 1000 000zł i będe losował 800 osób i każda będzie wygrywać niecały tysiak, a jak ludzie co grają w totolotka zaóważą, że jeden los kosztuje mniejwięcej tyle samo to zaczną brać udział w moim konkursie i będzie więcej kasy dla mnie, pracowników i do wygrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał założyć drugi Microsoft w polsce, stwożyć najlepiej sprzedającą sie gre wszechczasów (oczywiście taką w której przenosimy sie do swiata gry), przy okazji zarobic jakieś 10 miliardów dolarów i odejsc na spokojna emerytura w wieku 40 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na tym forum to mało popularne, ale chciałbym zostać programistą. Oczywiście los grafika komputerowego czy admina też by mnie nie zmartwił. A jak już się dorobię (pewnych - to tylko kwestia czasu :D) milionów to zacznę działać na rzecz Open Source :).
Ewentualnie mógłbym zostać psychologiem, ale to raczej mała szansa.
Btw. Jak byłem mały to chciałem być śmieciarzem, maiłbym taką szpanerską furę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy świetny pomysł! Nie mogę się doczekać, kiedy doznam zaszczytu wyrzucenia kasy w błoto na rzecz twojego niestworzonego konkursu. Uroczyście przysięgam, że wyślę 666 smsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwny temat nigdy się nie zastanawiałem. Jeśli tak z miejsca to na pewno będę miał styczność w pracy z komputerem- to pewne. Ale czy będę programistą, grafikiem czy projektantem stron WWW to nie wiem. Mogę być też całkowicie inny i iść na jakiegoś pracownika banku czy innego biurowca- w końcu pieniędzy zazwyczaj jest dużo i będzie na wydatki własne czy nawet może rodzinę kiedyś? ^^
To kim chciałbym a kim zostanę to w gruncie rzeczy dwa różne pojęcia, bo chciałbym to oznacza kim nie będę- kim nie jestem. Zaś kim zostanę to tak jakby bardziej realistyczne- w końcu teraz również kształtuje i będę kształtować swoją przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zostać informatykiem czy coś innego związanego z komputerami. I wiem, że będę tym kimś(nie informatykiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy programistą, lub inżynierem systemowym ^^, jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek studiów pójdę ;].
Ale najlepiej by było pracować w firmie tworzącej gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:03, donaan napisał:

Powiedzmy programistą, lub inżynierem systemowym ^^, jeszcze się nie zdecydowałem na jaki kierunek
studiów pójdę ;].
Ale najlepiej by było pracować w firmie tworzącej gry..


Widzę, że mamy podobne marzenia. Bo ja bym chciał pracować w CDP, a co :P Może jako tłumacz? Z angola jestem bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować