Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIM Speedway Grand Prix 4 - recenzja

12 postów w tym temacie

Wychodzi na to, że dostaliśmy po prostu to samo co w poprzednich odsłonach, tylko z nowym numerkiem. I ktoś w końcu zauważył cały kretynizm tej produkcji.
Za żużel dam się pokroić, chodzę od dziecka na każde zawody, ale gry żużlowe od Techlandu to niestety porażka. Ave kreski! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 16:36, Zgreed66 napisał:

> na stronie gry-online http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16579 gierka ma ocene
8.4/10
> to są jakieś zarty czy co?

129 ocen uzytkowników. Nie wiem, kto głosowal :)


Oczywiście fani żużlu, którzy nie wyobrażają sobie kręcenia się w kółko na ekranie monitora (z całym szacunkiem dla tego sportu w realu). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem żużlu! Szkoda ,że takie crapy o tym pięknym sporcie robią : (. No i ,że tak mało się o nim mówi choć mamy mistrza świata i najlepszą na świecie ligę... Chciałbym popykać w dobry symulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodajmy jacy to użytkownicy głosowali, cytuję komentarz:
a i jeszcze spoiler dla uczulonych na ortografię :D

Spoiler

oskardukowski sapowiada sie wajnie ale mam pare pomyslow. 1. na kazdy bieg nowa opone zalorzycz(po pszeczesz po cos zarabiamy) 2. mechanikom placic. 3. za sponsorom kase tostawac. mam nadzeje , ze to sie pojawi ps i mam nadzeje ,ze wyjdze na ps3 alpo chodzasz zepy byl ktos online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! Nie przeboleję tej recenzji- nie licząc wielu błędów (z których 90 % jest już naprawiona patchami) jest naprawdę dobra! Fizyka jest w porządku, 500 razy lepsza niż w Speedway Lidze... Jest świetna dla fanów speedwaya, zarówno na multi i single. Nie wierzcie tej recenzji. Jak tak dobra gra mogła dostać ocenę niższą od SL? I teraz znowu gra żużlowa sprzeda się kijowo i nikt nie będzie chciał inwestować w produkcję gry o czarnym sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować