Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Przegląd najważniejszych gier z E3 2011

35 postów w tym temacie

Jedna uwaga odnośnie Dust 514 - EVE-O nie ma tak naprawdę fabuły, a przynajmniej nie takiej tworzonej przez twórców, która jest dla graczy Dust 514 istotna. Zdobywanie planet rękami konsolowców, będzie się odbywać tylko w regionach 0.0, gdzie rządzą gracze EVE-O. Tak naprawdę to my, grający w PCtowe MMO, będziemy wyznaczać cele dla graczy Dust''a i określać ''fabułę'' gry (tak jak dzieje się to dziś).

Nie zmienia to oczywiście faktu, że postawy względem Dust są obecnie dwie - albo w obrębie istniejących aliansów stworzyć własne oddziały grające w Dust, albo krótki NAP w celu eradykacji graczy konsolowych. Tak czy siak dla osób z ''zewnątrz'' możliwości może okazać się niewiele. I chyba dobrze.

EDIT:
Ha, i strasznie jestem poczytny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, same akcje i fpsy z lekką szczyptą RPG - a o strategiach to już się zapomniało? Producenci gier idą w jednym kierunku tylko, nie podoba mi się to wcale a wcale... Pewnie dlatego gry mnie już przestają kręcić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

PinKee ma rację. Nic nowego jeśli chodzi o strategie =/. Same mielniki i może odrobina cRPGów dla dodania smaku.
BTW: Fajne kobitki rześta tu dodali :D. Całkiem pozytywne. Mają czym oddychać ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:
Batman, Tomb Raider, BF3, Bioshock: Infinite, Far Cry 3, Prey 2, Rage, SW: TOR, Skyrim, Resistance 3, Forza 4, Gears of War 3, Wiedźmin 2 na Xboxa360.

W kolekcji na dzień dobry z pewnością wyląduje Forza, Skyrim i GoW3. Reszta prędzej czy później też, akurat muszę powiedzieć, że jest tego od groma, a kasy ciągle zbyt mało na te zakupy.

Do tego straszliwie spodobał mi się gameplay z Resistance 3, wrzuciłem na listę mimo,że chwilowo nie pogram bo nie mam PS3, bazuję na Xksie, ale może kiedyś drugi sprzęcik dojdzie jak jeszcze troszkę stanieje.

O i mój komentarz wpadł nawet do tekstu :D

PS. Na stronce nr 8 są do poprawki zdjęcia - przy Wipeout 2048 jest zła fotka/chyba Uncharted, a przy Uncharted: Golden Abyss jest fotka z gry Ruin (ta sama, 8-ma strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym E3 to tak naprawdę czekam na: Tomb Raider, Bioshock: Infinite, Mass Effect 3, Battlefield 3, CoD:MW3 i Batman: Arkham City... Na resztę też, ale na pewno nie odegrały u mnie tak dużej roli np. NFS: Run.

I czekam na gamescom... a potem Toooooookioooooo bęęęędzieeeeeee (i przypomina mi się filmik z Devil''s Third i Morganem Freemanem... no i oczywiście japońskie hostessy ;D)

P.S: a no i jeszcze PSVita... choć zawsze będę to nazywał PSPVita albo PSP2... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeej. Bajek o tym, ze Mass Effect 3 jest eRPeGiem ciąg dalszy...
Szkoda, że nie ma Nintendo. Ja rozumiem, że gry ze słabą grafiką, a ogromną grywalnością są dyskryminowane, no, ale bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 20:50, Zgreed66 napisał:

Tak juz tylko teraz Alicja, Deus i Rage zostały.

Jak wiadomo nowy Deus Ex jest grą zupełnie nieważną w kontekście E3, dlatego pominiętą w newsach. Wszak wiadomo, że zgodnie ze światowym trendem król cRPG może być jeden i Ass Defect mu na imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier świetnych się zbliża Uncharted 3, Battlefield 3, Gears of War 3, Mass Effect 3, God of War Collection. Skąd na to wszystko wziąć kasę : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 21:31, Stingerji napisał:

Szkoda, ze praktycznie wszystkie zacytowane komentarze użytkownikow sa pozytywne. Fajniej
by sie to prezentowalo gdyby byly takze te negatywne :)


Wydawało mi sie, ze w Residencie były negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2011 o 21:08, Graffis napisał:

Jak wiadomo nowy Deus Ex jest grą zupełnie nieważną w kontekście E3, dlatego pominiętą
w newsach. Wszak wiadomo, że zgodnie ze światowym trendem król cRPG może być jeden i
Ass Defect mu na imię ;)


ale mężnie walczy ze skyrimem o uwagę.
Choć i tak dziwne, że nie ma powszechnych spustów nad Wiedźminem 2, ale pewno w okolicy października nadrobią to z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 20:41, PinKee napisał:

No tak, same akcje i fpsy z lekką szczyptą RPG - a o strategiach to już się zapomniało?
Producenci gier idą w jednym kierunku tylko, nie podoba mi się to wcale a wcale...

tez to zauwazylem, o niektorych gatunkach to juz chyba zapomniano, myslalem, ze moze na e3 beda jakies nowe informacje o reboocie mechwarrior''a, ale nic, o grach typu space combat simulation tez juz chyba zapomniano, jest wprawdzie seria x i kilka mniejszych gier, ale to troche malo, tymczasem w fpsach mozna przebierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować