Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Dungeon Siege III - koszulki i komiksy do wygrania!

95 postów w tym temacie

Znowu opisówka... Ja odpadam, ale życzę powodzenia innym. Może pomyślicie o czymś dla osób z innymi uzdolnieniami. Proszę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:42, LESZ3u napisał:

Znowu opisówka... Ja odpadam, ale życzę powodzenia innym. Może pomyślicie o czymś dla
osób z innymi uzdolnieniami. Proszę? ;)


napisałbyś dokładnie 8 razy tyle znaków co powyżej i już jest 1000 ;)
możesz zrobić filmik jeśli chcesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko. Tyle zachodu o koszulki ? :D Znów to samo. Przecież teraz to koszulki z każdym napisem/wydrukiem można kupić. Wystarczy znać odpowiednie miejsca. Panowie z gramu. Mogliście dać do wygrania coś pożyteczniejszego, lepszego, wartego uwagi :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj grafomanii odstawiał ;D W każdym razie - nie narzekam, bo gram chyba najbardziej wśród znanych mi serwisów rozpuszcza nas konkursami. Poczekam na swoją kolejkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim DS3 ma niewiele wspólnego z poprzednimi częściami gry. Na pewno nie jest to action RPG (H&S) a wszystko poszło bardziej w kierunku RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam bo nie mam facebooka ^^ Żeby uniknąć nieporozumień - ja żyję! Zresztą nawet jakbym miał facebooka to nie wiem czy cenege bym tam polubił ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne, mam nabijać bezmyślnie pkt cenedze żeby wziąć udział w konkursie ? Przykre. Dobrze, że nie jestem tak głupi jak oni myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:50, TobiAlex napisał:

Przede wszystkim DS3 ma niewiele wspólnego z poprzednimi częściami gry. Na pewno nie
jest to action RPG (H&S) a wszystko poszło bardziej w kierunku RPG.


Że co zrobiło ? Powiedz że tak dla jaj to napisałeś ? To żart ?

Z tego co widać jest wręcz odwrotnie , mimo całej zasłony dymnej jaką jest większa ilosc dialogów niż w poprzednikach rozgrywka jest uproszczona do bólu , jeśli ktoś mając w pamięci poprzednie dwie częsci myślał że rozgrywki nie da się bardziej uproscić to jest w ogromnym ....PRZEOGROMYM błędzie !!

I zaznaczam tu że częscią pirwszą i drugą DS-a zagrywałem się długie długie dni ( to tak na wypadek gdyby któś chciał mi zarzucić że oczekiwałem rozbudowanego rpga po DS III )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ja myślałem że gram.pl i Cenega to jedyne firmy które odstępują od tego, do czego pcha się cały świat i inne strony i nie należą do tego masowego społecznego łajna jakim jest IMHO Fejszbuk/Fejsbug #_#. Teraz gdzie się nie wejdzie na strony to wszędzie musi być ich znak "f" =.= ciągle facebook i facebook. Jednak myliłem się co do was. Co wam to daje że akurat i wy tam jesteście ? $_$ < ---, a może jakąś satysfakcję.
"...jest polubienie profilu firmy Cenega i serwisu gram.pl na Facebooku." Przecież rejestrując się tutaj jesteśmy jakoby waszymi znajomymi/''polubiliśmy was. Lubimy was tutaj ;). A nie na siłę jeszcze gdzieś. Przypuszczam że dojdzie niedługo do tego że w następnych konkursach trzeba będzie was "polubić" Na również crapnym NK

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować