Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Dungeon Siege III - koszulki i komiksy do wygrania!

95 postów w tym temacie

Nie wiem czy o to chodzi ale oto moja praca:

Moja wymarzona ekipa składałaby się ze mnie i trzech moich kumpli (Piotrek, Rafał i Damian). Doungeon Siege jest naszym hobby od premiery pierwszej części. Poznaliśmy się na jednym z forum o tej grze opisując nasz przeżycia z „jedynki”, w pózniejszym czasie spotkalismy się na żywo co tylko pomogło rozkwitnąc naszej przyjaźni. Razem mamy chyba największą kolekcję „pamiątek” z Doungeon Siege’ów. Dzisiaj razem z nimi oczekuję na premierę trzeciej części gry do której napewno przydałaby się koszulka z komiksem 

Dodam jeszcze że jest to jak najbardziej autentyczna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja drużyna składałaby się z(e) :
- mnie, oczywiście Byłbym szczupłym, co się wiąże z tym, iż byłbym zwinnym i dokładnym strzelcem. Używałbym mojego łuku, wykonanego z jesionu przez fachowca od takiego rodzaju broni.
Strzały i talent precyzyjności niszczyłyby wszystko, co stanęłoby na mojej drodze
- kobiety healera o imieniu Catherine. Na pewno musiałaby być piękna ( najważniejszy wymóg . "Usta usta" nie musiałyby być metodą leczenia, bo w czasie walki niezbyt się sprawdziły, co nie znaczy, że "po" nie byłyba mile widziana
- Wojownika Rogera, który by mi pomagał. Najlepiej jakby to nie był jakiś podrywacz ( w końcu Catherine musi być moja . Do jego uzbrojenia należałoby: topór i tarcza zdobyte podczas dwóch wielkich bitew.
- mojego wiernego psa ( a raczej suki ) Tesy. Nic nie jest tak ważnego, jak dobre samopoczucie wśród kompanów, którego dostarczy nam właśnie Tesa, a jak będzie trzeba to i ochroni ( jej ząbki tylko czekają, aby ugryść jakiegoś nieproszonego "gościa").


999 znaków, dziękuję :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wymarzona drużyna...
Oczywiście ja Lara Croft, noo i Parę Króliczków Playboya ;p
-Lara oczywiście jak to Lara szalałaby wymachując swoimi "pistolecikami" zabijając wszystko co popadnie.
-Pierwszy Króliczek oczarowywałyby różnego rodzaju zjawy, szkielety oraz innego rodzaju potwory
dając mi szansę, jako Potężny Barbarzyńca(czy tam wojownik) rozwalać im wtenczas czerepy,
wielkim na 2 metry młotem.
-A oczywiście Drugi króliczek Skakałby wokół nas w obcisłym stroju, obściskując nas oraz śląc "całuski" czyli
po prostu lecząc nas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Wymarzona ekipa w Dungeon Siege III to:
Wojownik (Lub Wojowniczka) z dwoma mieczami który/a w ułamkach sekundy kroi swoich wrogów. Nie posiada za wiele życia, ma niską obronę ale za to rzuca się w środek tłumu przeciwników i robi krwawą sieczkę.

Następną postać, którą zabrałbym na podbój świata jest łuczniczka (nie, łucznik odpada) , która z dystansu przebija swoich wrogów strzałami. Moja łuczniczka Stałaby na końcu całej ekipy, ekipa się bije, a łuczniczka z dystansem do wroga niszczy swój każdy wymarzony cel.

Kolejną, już trzecią postacią, którą zakwalifikowałbym do swojej ekipy jest.... kolejny Wojownik, tym razem w wersji Czołg. Miałby się on posługiwać broną dwuręczną (najlepiej Młot albo duży Topór) i powinien mieć dużą, ale to bardzo dużą ilość życia. Służyłby on w ekipie jako Wyniszczający wrogów od frontu. Nie byłaby to szybka w ataku postać ale za to bardzo skuteczna.

Czwartą z kolei postacią i zamykającą drużynę chciałbym mieć jaką czarodziejkę magi natury z połączeniem magi leczniczej tak by moja ekipa w razie silnego ataku nie popadała z braku Punktów Zdrowia. Ta postać atakowała by z pozycji na tyłach drużyny (zaraz obok łuczniczki), posługiwałaby się Magią więc zbędny byłby dla niej jakikolwiek kostur czy laga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym stworzyć swoją drużynę to by się składała:
-ze mnie, czyli elfa-łotrzyka, który swoimi dwoma mieczami potrafi siać zamęt wśród wrogów za pomocą dokładnych i finezyjnych cięć, a i jest też wirtuozem broni dystansowej. Przy okazji otworzy wszystko to, czego nikt inny by nie otworzył lub rozwalił uszkadzając zawartość skrzynki.
-mojej przyjaciółki z leśnej głuszy, druidki, która wspomagała by nas zaklęciami natury, przyzywała różne dzikie zwierzęta bądź sama się w nie zamieniała (możliwy wątek miłosny ^^)
-człowieka-wojownika, który próbuje stać się jednym z członków elitarnego grona rycerzy Ehb. Jego ostatnim zadaniem, które ma dowieść o jego męstwie ma być właśnie wyruszenie ze mną na tą wyprawę.
-człowieka-maga, typowego cynika i pesymisty uważającego, że dla tego świata już nie ma ratunku, a jego podróż z nami związana jest tylko z poszukiwaniem zaginionego kostura. Jednak bez jego wsparcia magią żywiołów czy uroków daleko byśmy nie zaszli, o czym nam powtarza często…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SerwusX, cynamon2 --> przecież jest dokładnie napisane "opisaniu w komentarzu swojej - prawdziwej lub wymarzonej - ekipy, z którą ruszylibyście". Zobaczcie na zgłoszenia innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja drużyna składałaby się z Hulka bowiem jest silny,Lary Croft bo jest wysportowana,elfów bo można je śmiało wysłać na zwiady,kransalów bo mają swoje podziemne przejścia ,Irom Man bowiem ma żelazną skorupę i jest bardziej wytrzymały niz jakikolwiek człowiek no i oczywiście Supermana bo warto miec kogoś wszechstronnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowódcą komanda zostalby Rzeźnik z Blaviken, wiadomo ktoś musi zająć się chędożeniem dziewek i zarabianiem orenów podczas różnych ''wyzwań'' w karczmie.
Kolejnymi bohaterami zostałaby Cammy ze street fighter''a IV. Dlaczego ? Przecież ktoś swoją ''osobowością'' musiałby zajmować potencjalne ofiary znanego kieszonkowca Altair''a.
Całości dopełniłby Panoramix, który ze swojego kociołka podawałby trunki nieśmiertelności (na kaca)
Jak widać drużyna sprostałaby niejednej karczmie, a w ostateczności mogłaby się zająć jakimś smokiem czy inną drobnostą w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drużyna Braci Cienia

- Wojownik – Darrod, matka zmarła przy porodzie, a ojca sadystę zabił tasakiem w wieku 10 lat. Dorastał na ulicy gdzie uczył się przetrwania i walki mieczem. Jest małomówny i spokojny. Walczy dwoma długimi mieczami, które można połączyć głowicami w lancę bojową. Używa niepełnej zbroi, aby zachować swobodę ruchów. Na naramiennikach ma kolce aby uzyskać przewagę w walce wręcz.

- Mag – Lyes, pochodzi z inteligentnej rodziny. Dziadek i ojciec byli magami światła. Lyes skusił się propozycją Magów Cienia z Brighard i porzucił dom rodzinny. Jest specjalistą od nekromancji i iluzji, wywołuje we wrogach panikę dezorientując ich na kilka chwil, aby zadać śmiertelny cios sztyletem nienawiści lub kosą mroku wykonanych ze smoczej kości. Kolekcjonuje dusze pokonanych wrogów. Gaduła. Towarzysze żartują, że gdyby znali Magię Ciszy, to by jej użyli przeciwko niemu.

- Druid – Phineas , porzucony przez rodziców w lesie. Wychowany i nauczany przez druidów z Klanu Terehin. Potrafi zmieniać się w wilka (zwiadowcę) i niedźwiedzia (wojownik). Oswoi każde napotkane na swojej drodze dzikie zwierzę. Jak reszta drużyny nosi ciemne szaty. Walczy ogromnym kosturem wykonanym z Nieśmiertelnego Dębu. Darrod powiedział „Bez ciebie chłopie to byśmy musieli swoje gacie zeżreć”.


Trochę wyszedłem ponad te 1000 znaków, ale przysięgam - krócej się nie dało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drużyna działkusów.

Ja bym wziął swoją ekipe z Działek. Mój brat zakuty łeb idealny tank nic nie wytłumaczysz, idzie jak czołg mało myśli. Ja jako mózg operacji, nasz stary kumpel Wojtas kartograf jak się patrzy, szczególnie jak łyknie "eliskiry" na precepcję, jako siepacza naszgo dirty harego Penksa - walke i brudne sztuczki ma chłopak we krwi. No i oczywiście Piotruś - dziecko demolka, specjalista od największych szkód i zniszczeń wszelakich również po stronie swoich kolegów z "drużyny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 14:41, Nor2323 napisał:

Drużyna działkusów.

Ja bym wziął swoją ekipe z Działek. Mój brat zakuty łeb idealny tank nic nie wytłumaczysz,
idzie jak czołg mało myśli. Ja jako mózg operacji, nasz stary kumpel Wojtas kartograf
jak się patrzy, szczególnie jak łyknie "eliskiry" na precepcję, jako siepacza naszgo
dirty harego Penksa - walke i brudne sztuczki ma chłopak we krwi. No i oczywiście Piotruś
- dziecko demolka, specjalista od największych szkód i zniszczeń wszelakich również po
stronie swoich kolegów z "drużyny".

Faworyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W składzie mojej wymarzonej ekipie na podój krainy Dungeon Siege oprócz mnie znalazł by się również ostatnio bardzo sławny Duke Nukem aby podtrzymać morale i humor naszej ekipy, kolejnym wojakiem który miałby zaszczyt gościć w mojej ekipie to Geralt z Rivii ponieważ jest on znakomitym wojownikiem oraz z przyjemnością przygotowywał by wręcz wspaniałe mikstury dla naszej całej drużyny. Trzecią moją wymarzoną postacią którą bym chętnie zobaczył z całą przyjemnością w szeregach mojej ekipy jest piękna pani Lara Croft zobaczył bym ją w swojej ekipie ponieważ można by było podziwiać piękne widoki w trakcie wyprawy po krainach Dungeon Siege. Już ostatnią osobą która by była również mile widziana w moim składzie to Harry Potter ponieważ jest on najlepszym czarodziejem jakiego znam. No i tak się o to skończył opis mojej wymarzonej ekipy, myślę, że była by to szalona ekipa a zarazem bardzo mocna drużyna która mogła by sobie poradzić w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa wszechczasów: Geralt z Rivii, Czarodziejka z Diablo, Jin Kazama ;o no oczywiscie zawsze bezpośredni Rayman !

A na serio to Najlepiej jeden z Łukiem na odległośc i na osłonę, najlepiej nich jeszcze ma sokoli wzrok co by wypatrywał wszystkich na odległośc, Magik co by troche dymu narobił , trzeci może byc "Conan" z mieczem co by kozaków nie brakowało na rewirze no i kogoś jeszcze do walki wręcz co by sam nie musiał się męczyc z wrogami bo by mu chyba nogi z d#$% powyrywali, najlepiej jakąś wojowniczkę z dwoma kosami ostrymi jak brzytwa i długim warkoczem ;>

http://imageshack.us/f/833/dreamteami.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed państwem najlepsza ekipa pod słońcem istny galacticos gier komputerowych. Przedstawmy ich!

Zamiast typowej giwery wielkości samochodu nosi ze sobą ogromny dwuręczny miecz, w drużynie pełni funkcję tanka. Tnie, kroi siecze - to jego specjalność. Marcuuuus Fenixxx

Teraz kolej na przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka, łotrzyk i złodziej w jednej osobie. Żaden zespół nie może się obejść bez pełnokrwistego złodziejaszka. Działanie w ukryciu i znienacka to jego żywioł. Przed państwem Gaareet.

Jak przystało na najlepszy zespół, nie może istnieć bez płci pięknej. Biotyk, który używa siły umysłu miast siły mięśni. Niezwykle zmysłowa i pociągająca. Asari o nieziemskiej urodzie Liara T''Soni

I na samym końcu lider galaktycznych, niezwykle przystojny i utalentowany, łączy w sobie wszystkie cechy dobrego przywódcy. Przed państwem Fiiish

Czy zespół ten poradzi sobie z przeciwnościami losu, które czyhają na nich w krainie Ehb? Zapraszam do kolejnej relacji już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować