Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat: zwiastun historii Skarlet zapowiada trzech kolejnych wojowników

10 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 23:40, Arrakis napisał:

Ciekawe, widać, że nowa bohaterka jest hybrydą Mileeny i Scorpiona ;)

Ja bym powiedział, że to kopia Blood Rayne. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jakiś expansion pack do story mode - nie widzi mi się granie w Mortal Kombat 10, ponieważ MK9 jest dla mnie grą właściwie idealną. Brakuje mi jeszcze czegoś w rodzaju beat''em up i ladderów jak w MK II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym jakiś expansion pack do story mode - nie widzi mi się granie w Mortal Kombat
> 10, ponieważ MK9 jest dla mnie grą właściwie idealną. Brakuje mi jeszcze czegoś w rodzaju
> beat'em up i ladderów jak w MK II
Właśnie, ja bym się ucieszył jakby dali DLC w którym dochodzi np Mortaro jako jeden z sub-bossów (na arcadzie może pojawić się zamiast Goro czy Kintaro) :). Fajnie by było :P, tymbardziej że jego postać jest już gotowa i w ogóle.

A ogólnie to troche beznadzieja :/ z tego co pamiętam na początku było mówione, że DLC zawsze będzie zawierał 2 postacie. Głupio tak ściągać po jednej. A oni pewnie sobie zażyczą aż 400MSP za 1 postać :/. To bardzo dużo. 4 postacie to jedna "duża" gra z Games on Demand. Ech...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trochę sporo, ale fani kupią... ja akurat bym nie wydał na dodatkowe postaci tak pojedynczo swoich MSP, może potem w większej paczce za niższą cenę, hurtem, to OK.
MK ostatnio w ogóle ma się o dziwo nieźle ... wreszcie jakieś pozytywne przykłady odświeżania klasyków. Do tego jeszcze MK: Legacy, choć coś ostatnio opóźniają strasznie ep.9, czekają podobno na Comic-Con...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować