Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Dawn of War III! Danny Bilson przedwcześnie odpalił fajerwerk?

36 postów w tym temacie

może to nie odpalony przed wcześnie fajerwerk lecz preludium do niego ... na GamesCon ogłoszą ze DOW3 będzie miało premierę pod koniec 2011 :) - TO byłoby MEGA fajerwerkiem informacyjnym - a tak poza tym to jestem zachwycony tym newsem i nie mogę się doczekać dodatkowych wieści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 11:35, VrOObel69 napisał:

na GamesCon ogłoszą ze DOW3 będzie miało premierę pod koniec 2011 :)


Chyba im sie poprzewracało w... przeciez to pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwią mnie te eksperymenty, podobała mi się tylko pierwsza część - zwłaszcza dodatek Dark Crusade w którego grałem bez znudzenia całymi tygodniami. Dwójka to takie nie do końca wiadomo co, ni to RTS ni RPG. Single był w niej po prostu nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dow byl udana odmiana normalnej rozgrywki rts, potem w company of heroes pokazali ze mozna sie bawic na mniejsza skale.. dow 2 to juz male potyczki odzialow. Retribution troszke to zmienilo.. ale wg mnie brakuje wiekszej ilosci jednostek ktorymi mozemy kierowac jak to sie przyjelo w rtsach. COH moim zdaniem mial niezly balans jesli o to chodzi, w dow 2 przegieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią DoW III w grafice DoW II z single podobnym do DoWII, a multi i potyczki w DoWI to fajnie by było i bardzo by mi się to podobało.

Czyli z nowego CoH nici... eeeeeech... a już myślałem że będzie świętowanie, a tak to DoW może być, nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, może DoWII stanieje i wyjdzie w jakiej wspólnym wydaniu z dodatkami, to w końcu będę miał okazję zagrać. ^^
Do dziś gram w DC, ale fakt faktem, że pod względem fabularnym, to pierwszy DoW odbiegał mocno od uniwersum WH40k (o wieeele za duża skala potyczek, niezachowane proporcje siły między jednostkami różnych "ras", rozmiary pojazdów, budowanie bazy, ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 11:35, VrOObel69 napisał:

może to nie odpalony przed wcześnie fajerwerk lecz preludium do niego ... na GamesCon
ogłoszą ze DOW3 będzie miało premierę pod koniec 2011 :) - TO byłoby MEGA fajerwerkiem
informacyjnym - a tak poza tym to jestem zachwycony tym newsem i nie mogę się doczekać
dodatkowych wieści !


Niestety. W pośpiechu zapomniałem dodać, że data premiery jest już wstępnie ustalona i niestety DoW III nie pojawi się zbyt prędko. Szczegółowe info "już" w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 12:57, pepsi napisał:

Niestety. W pośpiechu zapomniałem dodać, że data premiery jest już wstępnie ustalona
i niestety DoW III nie pojawi się zbyt prędko. Szczegółowe info "już" w newsie.


No i to rozumiem :] Jak w pol roku zrobic normalna gre? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra wyjdzie już w 2012 to rok to i tak nie jest zbyt długi okres powstawania. Ile lat musiał powstawać Starcraft 2 a ile już czekamy na dodatki do niego... Obawiam się, że DoW3 może być jeszcze gorzej niedopracowany niż dwójka w chwili premiery jeśli tak się spieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 11:28, Ekonochrist napisał:

Najlepszy model rozgrywki oferował DOW.
Dwójka była moim zdaniem przekombinowana.


Niestety muszę się zgodzić. Uważam że jedynka to pierwszy RTS który pokonał Starcraft-a (proszę nie bijcie). Zagrywałem się i w podstawkę i dodatki tak na multi jak i na singla i było super. Dwójkę natomiast ledwie zmęczyłem. Zagrałem kilka rundek, przeszedłem kampanie i dałem sobie spokój. Szkoda że trójka bedzie szła bardziej w tym idiotycznym kierunku. Chyba jednak nie chcę żeby robili Homeworld-a 3 bo spieprzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować