Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza promocja gier z serii EA Classics w sklepie gram.pl

29 postów w tym temacie

gram.pl

Promocji ciąg dalszy - poza wyprzedażą CD Projektu startujemy dzisiaj z promocją przygotowaną przez Electronic Arts. Z przyjemnością informujemy, że w sklepie gram.pl gry z serii EA Classics na PC są dostępne w cenie 36,90 zł, a na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 kosztują 79,90 zł. Oferta obowiązuje do 3 lipca.

Przeczytaj cały tekst "Rusza promocja gier z serii EA Classics w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:25, Witka1995 napisał:

Ile razy mam powtarzać; Mafia II, please.


Mozesz i milion razy, ale i tak nikt nie poslucha, bo gry Mafia II nie wydaje EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman wiem, ale to jest jakaś parodia mija rok od daty premieryi cena ciągle taka sama. O.o nie wersja na PS3 jest tańsza!? LOL Niech Cenega ruszy dupcie i coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:31, karolekx23x napisał:

Nic ciekawego, szkoda ze nie potanili takich gier jak Crysis 2.


Dobra ,ale z tego co pamiętam to Crysis 2 nie jest jeszcze w EAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:33, Harrolfo napisał:

A widziałeś już Crysisa 2 w EA Classics, bo ja nie?


No wlasnie chodzi oto, zeby jego cenie obnizyli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jakieś promocje na gry tylko skąd kase brać? :D Człowiek wróci z kasą we wrześniu, a pewnie nie będzie żadnych, fajnych promocji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urzekły nas twoje uwagi.. napisz je do cenegi co by ktoś mógł na takim wpisie wcisnąć sobie guzik "delete".


============================

Wszystko fajnie pieknie, ale ta promocja cos nie równa... taki np Saboteur na PS3 i Xa a na PC już brak jakiejś zniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:30, Witka1995 napisał:

Wojman wiem, ale to jest jakaś parodia mija rok od daty premieryi cena ciągle taka sama.
O.o nie wersja na PS3 jest tańsza!? LOL Niech Cenega ruszy dupcie i coś z tym zrobi.


Powiedz mi po jakiego grzyba skoro gra sprzedaje się dobrze po standardowej cenie? Sprzedaż spadnie to pewnie trafi do jakieś reedycji.

W promocji EA jest kilka smaczków które można kupić. Osobiście wolę promocję 2 za 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:47, karolekx23x napisał:

To wiem ale lepiej jak by gryz serii EA obnizyli. Crysis 2 marzy mis ie za 60 dyszek
i lece zamawiać.


60 dyszek? Dyszka=10zł. Chcesz Crysis 2 za 600zł? Spoko, mam wersję PS3, mogę Ci za tyle odsprzedać ;]

Tak na serio to musisz jeszcze poczekać, aż gra stanieje w takim stopniu(nie pamiętam ile teraz kosztuje, ale zanim spadnie do 60zł to minie sporo czasu).
Ja niestety odkładam kasę na takie gry jak Hitman: Absolution, AC Revelations, Battlefield 3(też od EA ;) ) i PlayStation Vita. Oj grubo w tym roku, grubo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować