Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Distorted - demo niezależnej przygodówki do pobrania!

7 postów w tym temacie

Ta muzyka robi baaaardzo źle :(. W kółko zapętlone 7 czy 8 tych samych dźwięków. Powinno być coś więcej, bo nie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do qlakera. Ale nie rozumiem. Demo jest do skończenia w 10 minut, a tematów, jak sam mówisz jest koło ośmiu i każdy ponad minutę. Muzyki jest więcej, niż jesteś w stanie wysłuchać. Rozumiem, że nad 10-minutowym demem ktoś siedzi trzy godziny - wtedy muzyka może znużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - w pierwszej lokacji jest jeden temat muzyczny, w drugiej - korytarzu - już inny, a gdy zejdziemy z korytarza do piwnicy czy wejdziemy do toalety to mamy jeszcze dwa różne tła dźwiękowe. To ma być za mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, teraz czekam na zgryźliwe komentarze tych, co nie umieją myśleć i grać w przygodówki. Że nudna, że trudna, że bez sensu, że po trzech godzinach dali sobie spokój. Ja demo przeszedłem w 10 minut, a nie uważam się za orła. Jestem po prostu miłośnikiem przygodówek, a jeśli do tego są darmowe, to już totalnie cool. Jeśli ktoś jest cienki w te klocki, niech nie startuje od razu z ryjem do gry. Na życzenie mogę napisać tutorial, bo z chęcią przejdę ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Silnik fajnie przerabia fotografie, choć czasem mam wrażenie, że przy elementach dodanych do przerobionego tła zachwiana jest perspektywa. Ale to szczegół.
Ja czekam na pełną wersję :) Oby więcej takich twórców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować