Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bobby Kotick i Brad Pitt w jednym filmie

63 postów w tym temacie

Witać, to my się już dzisiaj raczej nie musimy xD

Dnia 16.06.2011 o 17:26, Harrolfo napisał:

Przecież nie zagrałby w filmie jeśli mało osób miałoby pójść nań
do kina, bo by mu to się nie opłaciło ;)

Na to nie będą szli ludzie. Na to pójdą masy. Czym są masy zapewne wiesz ;) jedna część z tych mas pójdzie ze względu na Brada Pitta a druga dla człowieka, który tu cyt "Pragnie zabić przyjemność z tworzenia gier" Za free bym nie chciał tego filmu na DVD xD. Wolałbym z Bradem już obejrzeć po raz kolejny "Podziemny Krąg" :) czy "Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona".

@Zgreed66
>Dopisałbym Pierwszą Damę Francji ^^
Ooo właśnie. Dobrze że o niej wspomniałeś. Nie długo to pewnie żona księcia Karola do niedawna (Waity Katie) zagra w jakimś filmie =.= Czego się nie robi dla księżniczki xD.
>Marnowałby swój cenny czas na krótką rolę w filmie?
Jaki taam cenny znowu czaaas :D. Wszycy na stołkach i tronach jawnie w ch**a lecą. A społeczeństwo musi sobie samemu jakoś dawać rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:40, Braveheart napisał:

Ooo właśnie. Dobrze że o niej wspomniałeś. Nie długo to pewnie żona księcia Karola do
niedawna (Waity Katie) zagra w jakimś filmie =.= Czego się nie robi dla księżniczki xD.


Chyba Ci chodzi o Williama ;p Bo Karol to ten stary, siwy, którego żoną była Diana.
Co prawda Willy tez nie lepszy, bo lysieje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:45, Zgreed66 napisał:

Chyba Ci chodzi o Williama ;p Bo Karol to ten stary, siwy, którego żoną była Diana.
Co prawda Willy tez nie lepszy, bo lysieje xD


Na edycję już za późno. xD
AAAAA mój błąd ale gafa :D Dzięki za sprostowanie tego :P No na myśli miałem Williama, ale nie wiem co z tym Karolem mnie uderzyło xD hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać scenariusz przewiduje tylko jedną osobę najbardziej przypominającą swoją postać filmową. Padło na Bobicka ;) Co z tego, że rola niezbyt wymagająca, ale zawsze jest, założę się, że niejeden z Was chciałby wystąpi chociażby jako statysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:17, Braveheart napisał:

Witam.
> To będzie Oscarowa rola...
Oscarowa rola? dla kogo? Uhuahauha uhauahauha To był sarkazm , ironia ? :D bo jak nie
to wiedz że to nie będzie żadna oscarowa rola, wręcz przeciwnie. Prędze do Złotej Maliny
się to będzie plasować.

Pozdrawiam.



Dla Koticka :P
No to chyba jasne, że ironia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:06, B3rCik napisał:

Dla Koticka :P
No to chyba jasne, że ironia? ;)

EEE :D litery to puste słowa. Anyway. Co Ty ?. Pytasz się mnie czy to ironia ? :D. Prędzej to był sarkazm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:19, Henrar napisał:

A czemu je pozamykano? Bo gry wydawane na siłę (choćby C&C) przestały się sprzedawać.


Może dlatego, że seria ta się już graczom przejadła? I zamiast wałkować kolejny raz to samo (jak pewna znana firma...) dali sobie spokój?

Dnia 16.06.2011 o 16:19, Henrar napisał:

A polityka dodatków do Simsów miała pewien wpływ na branżę - udowodniła, że można sprzedać
nawet paczkę przedmiotów za grubą kasę.


Mijasz się z prawdą. Większość dodatków (a nie wiem, czy nawet nie każdy) w Sims zawierała nie tylko nowe przedmioty, ale i nowe możliwości w gameplay''u. Czyli nie różniły się wiele od dodatków do innych gier z tamtych czasów. Choćby Team Arena dawała nowe tryby gry + nowe mapy (tak dla przykłądu, jak wtedy dodatki wyglądały).

Dnia 16.06.2011 o 16:19, Henrar napisał:

Mass Effect (Bio to studio EA) - jedynka dawała nadzieję, ale dwójka w co się zamieniła?
Z Dragon Age''m jest podobnie.


Tak, tyle tylko, że gry te powstały już po upowszechnieniu się mody na skracanie, obcinanie i casualizację. Nie myl przyczyny ze skutkiem.

Dnia 16.06.2011 o 16:19, Henrar napisał:

A gdzie można doszukiwać się pocżątków filmowości w strzelankach? W MoHu, bo to on zapoczątkował
ideę "epickich" bitew i cholernej ilości skryptów. CoD jako seria została stworzona przez
byłych twórców MoHa i to z tej serii najwięcej czerpała.


Mylisz się. "Epickość" MoH wziął z... życia. Poczytaj nieco książek na temat tamtych czasów, bitew etc, to będziesz wiedział, że większość z tego, co MoH przedstawia, nie jest specjalnie przegięte. Ponadto: czy MoH miał takie rzeczy, jak cut-scenki w ilościach hurtowych, sekwencje QTE czy motyw "jesteś jedyną nadzieją ludzkości"? Nie, nie miał, a są to dość istotne aspekty tzw "filmowości".

Zgodzę się co do skryptów - było ich dużo. Tyle tylko, że w MoH akurat były dość dobrze poukrywane, i dopiero przy drugim podejściu zaczynały razić. W CoD od 2 części skrypty walą po oczach na kilometr już za pierwszym podejściem...

Dnia 16.06.2011 o 16:19, Henrar napisał:

Simsy, gry sportowe i całą resztę podałem w kontekście rozmieniania serii na drobne.


Gry sportowe jako przykład rozmieniania serii na drobne? Niby jak? Przecież akurat to normalne, że co sezon wychodzi nowa odsłona, z nowymi zawodnikami, czy jakimiś tam choćby drobnymi zmianami. Simsy - zgodzę się, ale od części drugiej, w której na wejściu nie dodali wszystkiego, co w jedynce, tylko kazali znowu dokupywać w dodatkach.

Dnia 16.06.2011 o 16:19, Henrar napisał:

Dorzuciłbym tu jeszcze ostateczne zniszczenie serii Command & Conquer czy Medal of Honor.


A skąd teza o zniszczeniu MoH? Jak na razie tylko jedna część byłą naprawdę kiepska. MoH;AA było świetne, MoH:PA też bardzo dobre. MoH:A było... no ok, średniawe, ale też o jakimś "niszczeniu serii" mowy być nie może. Dopiero ostatni MoH był naprawdę kiepski. Dopiero, jeśli kolejna część będzie do kitu, będzie można mówić o rozwaleniu serii.

Jeśli już miałbym przytaczać przykład zmarnowanej serii, to dałbym tu NFS. Choć w zasadzie ostatnia część pokazała, że i tutaj nie jest wcale tak źle, jak EA malujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:31, Tenebrael napisał:

Tak, tyle tylko, że gry te powstały już po upowszechnieniu się mody na skracanie, obcinanie
i casualizację. Nie myl przyczyny ze skutkiem.


Dragon Age 2, to takze przez to, ze EA ma solidnej wielkosci petle na szyi :p
ME tez mozna powiedzieć. Acti cisnie, bo jest im wygodnie i lipa jest.
Choć, nie twierdze, ze to madre rozwiazanie. Bo jak dla mnie jest strasznie tepe.

Dnia 16.06.2011 o 18:31, Tenebrael napisał:

Mylisz się. "Epickość" MoH wziął z... życia. Poczytaj nieco książek na temat tamtych
czasów, bitew etc, to będziesz wiedział, że większość z tego, co MoH przedstawia, nie
jest specjalnie przegięte. Ponadto: czy MoH miał takie rzeczy, jak cut-scenki w ilościach
hurtowych, sekwencje QTE czy motyw "jesteś jedyną nadzieją ludzkości"? Nie, nie miał,
a są to dość istotne aspekty tzw "filmowości".


Ja powiem dwa słowa. "Szeregowiec Ryan" :)

Dnia 16.06.2011 o 18:31, Tenebrael napisał:

> Dorzuciłbym tu jeszcze ostateczne zniszczenie serii Command & Conquer czy Medal
of Honor.


C&C Czwórka była katastrofą.
Co do Medala, jak dla mnie Pacific to tragedia, a Airborne tez kiepski.

Dnia 16.06.2011 o 18:31, Tenebrael napisał:

Jeśli już miałbym przytaczać przykład zmarnowanej serii, to dałbym tu NFS. Choć w zasadzie
ostatnia część pokazała, że i tutaj nie jest wcale tak źle, jak EA malujesz.


Shift 2? Ja tego jako NFS nie licze, tylko jako odpowiedz na GRiDa od Codemasters.
NFS sam w sobie jest trupem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szybko bo się spieszę

@Tenebrael

Czyli widocznie CoD się jeszcze nie przejadł ;). Winisz za to Acti, że wydają grę, która się nie przejadła? Widocznie C&C było słabe (mnie osobiście każda część odrzucała)

"> A polityka dodatków do Simsów miała pewien wpływ na branżę - udowodniła, że można sprzedać
> nawet paczkę przedmiotów za grubą kasę.


Mijasz się z prawdą. Większość dodatków (a nie wiem, czy nawet nie każdy) w Sims zawierała nie tylko nowe przedmioty, ale i nowe możliwości w gameplay''u. Czyli nie różniły się wiele od dodatków do innych gier z tamtych czasów."

Było wiele dodatków z samymi akcesoriami. I one się sprzedawały, więc już był dowód, że gracze kupią byle co ;). Dodatki do simsów, które zmieniają gameplay stanowiły część wszystkich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:57, darthork napisał:

czy ten film powstanie na silniku mw 3 ;p

Ahuahauhauha. Idealny komentarz. Trzeba by je zadać Bobby Kotickowi. Jego reakcja byłaby bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Mijasz się z prawdą. Większość dodatków (a nie wiem, czy nawet nie każdy) w Sims zawierała nie tylko nowe > przedmioty, ale i nowe możliwości w gameplay''u.


Owszem. Większość dużych dodatków. Ale o całej reszcie nikt nie pamięta :0

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Może dlatego, że seria ta się już graczom przejadła? I zamiast wałkować kolejny raz to
samo (jak pewna znana firma...) dali sobie spokój?


Ale ta seria się sprzedawała i gracze chcieli kontynuacji. Westwood nie bało się eksperymentować i zrobili Generals. A potem zrobili Renegade''a i całą serię szlag trafił.
Podobny lost spotkał twórców Ultimy (Origin Systems), twórców Dungeon Keepera (Bullfrog Productions), czy twórców Mercenaries (Pandemic).

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Mylisz się. "Epickość" MoH wziął z... życia. Poczytaj nieco książek na temat tamtych
czasów, bitew etc, to będziesz wiedział, że większość z tego, co MoH przedstawia, nie
jest specjalnie przegięte.


Samotne misje, z których MoH słynął od początku swojego istnienia, nie były przegięte?

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Ponadto: czy MoH miał takie rzeczy, jak cut-scenki w ilościach hurtowych, sekwencje QTE czy motyw "jesteś jedyną nadzieją ludzkości"? Nie, nie miał,


A czy CoD od początku je miał? IMO ta ostatnia nadzieja ludzkości i reszta rozwiązań (QTE w CoDzie pojawiają się raz na część - bardzo często) pojawiła się w Halo i tam należy się jej dopatrywać.

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Zgodzę się co do skryptów - było ich dużo. Tyle tylko, że w MoH akurat były dość dobrze
poukrywane, i dopiero przy drugim podejściu zaczynały razić.


Nie były dobrze ukryte. Niektóre były straszliwie oczywiste - choćby te z wyskakującymi przeciwnikami po wykonaniu danego celu misji (misja z tym radarem w AA)

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

W CoD od 2 części skrypty walą po oczach na kilometr już za pierwszym podejściem...


Owszem, ale to nie CoD zapoczątkował modę na skrypty. On tylko rozwinął trend upraszczania kontrukcji poziomów, który pojawił się wcześniej (choćby podczas przeskoku z Quake 1>Quake 2).

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:


Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Gry sportowe jako przykład rozmieniania serii na drobne? Niby jak? Przecież akurat to
normalne, że co sezon wychodzi nowa odsłona, z nowymi zawodnikami, czy jakimiś tam choćby
drobnymi zmianami.


No właśnie. Drobne zmiany - czasem na poziomie takim, jaki mamy w CoD. Aktualizacje składów (a nawet drobne ulepszenia mechaniki) da się załatwić zwykłym patchem. Ale EA jakoś się to nie opłaca, czemu w sumie trudno się dziwić.
Ale w końcu zaczęli myśleć o wprowadzeniu abonementu, który by taką funkcję wprowadzał.

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

A skąd teza o zniszczeniu MoH? Jak na razie tylko jedna część byłą naprawdę kiepska.
MoH;AA było świetne, MoH:PA też bardzo dobre. MoH:A było... no ok, średniawe,


IMO Airborne był słabawy i miał tonę niewykorzystanego potencjału, ale to już materiał na inny temat.

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

ale też o jakimś "niszczeniu serii" mowy być nie może.


Czy po MoHu2010 gracze będą jeszcze chcieli kupić coś takiego? Nie wydaje mi się - CoD ma to do siebie, że jest w miarę dobrze oceniany, a MoH miał słabe oceny.

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

Jeśli już miałbym przytaczać przykład zmarnowanej serii, to dałbym tu NFS. Choć w zasadzie
ostatnia część pokazała, że i tutaj nie jest wcale tak źle, jak EA malujesz.


Jedna jest dobra, druga gorsza. Shift się udał, Underworld (tak się nazywał) już nie bardzo. Zupełnie jak z Windowsami - co drugi jest do kitu.

Dnia 16.06.2011 o 18:43, Zgreed66 napisał:

ak, tyle tylko, że gry te powstały już po upowszechnieniu się mody na skracanie, obcinanie i casualizację. Nie > myl przyczyny ze skutkiem.


Ale czy CoD im w jakiś sposób zagrażał? Nie bardzo, bo to zupełnie inny target. Ale to ludzie z EA i Bioware postanowili zachęcić CoD crowd do swoich produkcji. Skutki znamy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:22, Braveheart napisał:

> Dla Koticka :P
> No to chyba jasne, że ironia? ;)
EEE :D litery to puste słowa. Anyway. Co Ty ?. Pytasz się mnie czy to ironia ? :D. Prędzej
to był sarkazm ;)


Raczej pytanie retoryczne ;)


Ironia ironia...zresztą...who cares ;)

Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:41, B3rCik napisał:

Raczej pytanie retoryczne ;)

Ironia ironia...zresztą...who cares ;)

Koniec offtopa.


Taa kogo to obchodzi. xD. Ciekawi mnie tylko jedno. Skoro gram.pl dał newsa o tym że takowy film powstanie to powinien dać jakiś czas po premierze newsa oglądalności / i grze aktorskiej Bobba xD oraz dodać różne komentarze od innych tego typu serwisów. Czy go zmiażdżą czy pogłaszczą ? ;>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z co poniektórych mam bekę, gra w filmie i co z tego? Co to ma wspólnego z przemysłem growym, dlc, oraz modern warfare? No ale, tak, zapomniałem, dla internetowych napinaczy to normalne, że jak komuś się powiodło to od razu złodziej, grubas, pedofil - trzeba w końcu jakoś leczyć te kompleksy nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:22, Kreek napisał:

Ale z co poniektórych mam bekę, gra w filmie i co z tego? Co to ma wspólnego z przemysłem
growym, dlc, oraz modern warfare? No ale, tak, zapomniałem, dla internetowych napinaczy
to normalne, że jak komuś się powiodło to od razu złodziej, grubas, pedofil - trzeba
w końcu jakoś leczyć te kompleksy nie?:P


Jak to co? Ten film powstaje na silniku Frostbite 2 ibędzie mieć lepszą grafę od CoD''a. A po premierze filmu pojawi się nowe DLC do Black Opsa które będzie miało nową mapę ze stadionem baseball''owym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:51, patus163 napisał:

Tylko że to nie jest Kotick tylko Jonah Hill http://www.filmweb.pl/person/Jonah+Hill-281495
A przynajmniej są do siebie bardzo podobnie i rzekomo występują w tym samym filmie.


A obejrzałeś chociaż ten zwiastun czy tak gadasz żeby gadać?
Sprawdź dokładnie 1:00 trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować