Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dobra sprzedaż Duke Nukem Forever mimo nie najlepszych ocen?

20 postów w tym temacie

Mam, gram i gierka jest super! Idealny odstresowywacz i relaksator :) Nie wiem dlaczego dostaje tak niskie oceny... Fakt, nie jest to może super wyrąbista produkcja ale daje radę. :) Niczego więcej po niej nie oczekiwałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowałem zagrać, ale jak to Lukas powiedziła, że daje radę tylko do 11 rozdziału (podejżewam, że to tyle samo czasu co CoD-y) to poczekam aż troszkę stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ta gra to jest jednak dla nisz. Ale jednak chwali sie, ze ludzie kupują.
Moze dostaniemy normalny sequel, w normalnym terminie, bez cyrków.
Ciekawe ile osob ta gre kupi, jak juz trafi do tanich serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszej dobie, w której gry ocenia się w skali 6-10 (albo 60-100%) 58% to zaskakująco odpowiednia średnia dla nowych przygód Księcia. ;) Sam wystawiłbym podobną ocenę - gra jest świetnym odstresowywaczem i zawiera nawet parę zagadek fizyczno-logicznych, ale do pierwszej ligi brakuje spoooooroo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie rodzi nam się gra klasy B. Czyli coś czy jest Machete dla obecnego Hollywood - w sumie nawet pisałem, że tak będzie jakieś pół roku temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh świat jest dziwny, tu jeszcze można zrozumieć sytuację, każdy chcę sprawdzić jak "For never" wyszło. Z drugiej jednak strony taki Sniper od CI z podobnymi ocenami sprzedał się chyba jeszcze lepiej, bez legend w stylu niekończącej się produkcji i podparcia ikonicznej postaci... Pytanie brzmi; JAK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam aż gra stanieje troszkę (80 zł to byłoby pięknie) a w międzyczasie przechodzę Duke Nukem 3D ;) Aktualnie trzeci epizod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie rzeczywiscie dobrze sprzedal to najwidoczniej trzeba zrobic albo totalnego crapa (=dnf) albo bardzo dobry tytul, sredniaki sie nie sprzedaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed premierą pomyślałem sobie "dobry sposób na zarobek, robić grę 15 lat, wypuścić byle co, wszyscy będą chcieli kupić coś co przeszło do historii". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw właśnie zauważyłem że na gamespocie gra dostała 3. Trochę to dziwne w czasach gdy słabe gry dostają 6. Skoro już zaczęli używać pełnej skali ocen to by zmienili oceny DA2 czy innych (s)hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupię Duke''a... może później jak stanieje, ale kupię. Lubię klimat i to, że jest to gra po to, aby się odstresować... jak Serious Sam (mam nadzieję, że będzie to dobra gra :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Samej gry jeszcze nie mam ale sytuacja jest podobna do Starcrafta 2- gra długo nie wychodziła a tak to tłum się rzucił bo to jest "epickie", "kultowe" i sam kupię tę grę tylko ze względu na to że oczekiwałem długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 08:36, Avaren1991 napisał:

Dobra sprzedaz jest tylko dlatego bo przez 14 lat zebralo sie w hu.... preorderow i teraz
wysylaja i uwazaja to za sprzedaz

A coś w tym złego że wiele ludzi mimo upływu lat preorderów nie anulowało? To tylko na plus że ma takich fanów.
* I pisze się chuj, nie ,,huj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 08:36, Avaren1991 napisał:

Dobra sprzedaz jest tylko dlatego bo przez 14 lat zebralo sie w hu.... preorderow i teraz
wysylaja i uwazaja to za sprzedaz

Tak dużo ich znowu nie było, bo przez te lata niektóre sieci sklepów przestały istnieć :D Znaleźli się tacy, którzy do dzisiaj trzymali paragony ze starych pre-orderów z dużej części nieistniejących już sklepów. Takich co faktycznie zrealizowali je nie było zatem zbyt wielu. Pogratulować za to można cierpliwości (i to, że niektóre paragony pozostały w jakimś stopniu czytelne, większość dawno by już wyblakła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować