Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień z Runes of Magic - opis świata

20 postów w tym temacie

xD tydzień z taką grą ?. Wy tam na gramie chyba macie pełne ręce roboty #_#. Mój znajomy pracuje nad amatorską grą, którą oczywiście robi z dwoma innymi kumplami, i ta gra będzie zdecydowanie lepsza niż to 'Coś'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:25, Braveheart napisał:

xD tydzień z taką grą ?. Wy tam na gramie chyba macie pełne ręce roboty #_#. Mój znajomy
pracuje nad amatorską grą, którą oczywiście robi z dwoma innymi kumplami, i ta gra będzie
zdecydowanie lepsza niż to ''Coś''


3 osoby? Oj watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:29, Zgreed66 napisał:

3 osoby? Oj watpie.

O Witaj znów ;)

To totalnie amatorska gra. Gdzie grafika będzie odrobinę lepsza jak w Minecrafcie. (tak bynajmniej mi znajomy powiedział) Robią ją w wolnym czasie i nie śpieszy im się. ;) Uwierz mi to głowy chodzące. Całe życie kodzenie w programach i w tych tematach. Dawno z nimi nie rozmawiałem o tym może zwiększyli grono twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:41, Braveheart napisał:

To totalnie amatorska gra. Gdzie grafika będzie odrobinę lepsza jak w Minecrafcie. (tak
bynajmniej mi znajomy powiedział) Robią ją w wolnym czasie i nie śpieszy im się. ;) Uwierz
mi to głowy chodzące. Całe życie kodzenie w programach i w tych tematach. Dawno z nimi
nie rozmawiałem o tym może zwiększyli grono twórców.



Wiem, że będę złośliwy czepiając się poprawności znaczenia słowa, ale skoro twój znajomy Ci tego nie powiedział to skąd pewność, że będzie lepiej wyglądać niż Minecraft :P?

Odnośnie RoM''a to jest w tym MMO coś co mnie przy nim trzyma, gram niecały rok z lekką przerwą w międzyczasie i powiem, że gra jest bardzo znośna. Nawet w tej chwili coś tam dłubię przy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:53, krzysiek-xxx napisał:

Wiem, że będę złośliwy czepiając się poprawności znaczenia słowa, ale skoro twój znajomy
Ci tego nie powiedział to skąd pewność, że będzie lepiej wyglądać niż Minecraft :P?


A gdzie tam od razu złośliwy ;). A wiem bo to było w wymianie zdań. Wspomniał że kombinują razem ze dwoma znajomymi grę i nie wiedzieli wtedy jeszcze na jakiej fabule to obsadzić co i jak. Ja z miejsca zadałem mu pytanie o grafikę :D. On odrzekł pytając się czy widziałem kiedyś grafikę w Minecrafcie. Odpowiedziałem, że tak. On na to. "To gra mniej więcej będzie w tej grafice, ale postaramy się zrobić coś lepszego" :). Dawno z nim na ten temat nie rozmawiałem. Z resztą Koniec OffTopowania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:04, Braveheart napisał:

> Wiem, że będę złośliwy czepiając się poprawności znaczenia słowa, ale skoro twój
znajomy
> Ci tego nie powiedział to skąd pewność, że będzie lepiej wyglądać niż Minecraft
:P?

A gdzie tam od razu złośliwy ;). A wiem bo to było w wymianie zdań. Wspomniał że kombinują
razem ze dwoma znajomymi grę i nie wiedzieli wtedy jeszcze na jakiej fabule to obsadzić
co i jak. Ja z miejsca zadałem mu pytanie o grafikę :D. On odrzekł pytając się czy widziałem
kiedyś grafikę w Minecrafcie. Odpowiedziałem, że tak. On na to. "To gra mniej więcej
będzie w tej grafice, ale postaramy się zrobić coś lepszego" :). Dawno z nim na ten temat
nie rozmawiałem. Z resztą Koniec OffTopowania :D.


Nie zrozumiałeś o co mi chodzi :]. Odsyłam do znaczenia słowa bynajmniej. O to mi chodziło z tą złośliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:46, krzysiek-xxx napisał:

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi :]. Odsyłam do znaczenia słowa bynajmniej. O to mi chodziło
z tą złośliwością.

Eee więc o to chodziło. xD To na prawdę nie miałeś się czego czepić ;) Nie wiem co mam w czaszy że mi ten wyraz jakoś się lubi wpie****ć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:55, Braveheart napisał:

Eee więc o to chodziło. xD To na prawdę nie miałeś się czego czepić ;) Nie wiem co mam
w czaszy że mi ten wyraz jakoś się lubi wpie****ć. ;)


Myślę że to pomoże: http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej ;P

Sam jestem twórcą gier indie...tyle, że korzystam z pewnych hmm... wspomagaczy..., dzięki którym stworzenie gry samemu w dzisiejszych czasach nie musi być czymś karkołomnym ;). Niedługo premiera :P.

Ale wracając do tematu: Z założenia nie lubię MMO, a w RoMa grałem i cóż...reguła się potwierdziła. Nuda, w większości MMO robi się zawsze niemal to samo i w przypadku tej gry jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:15, Arkhaor napisał:

Myślę że to pomoże: http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej ;P

Sam jestem twórcą gier indie...tyle, że korzystam z pewnych hmm... wspomagaczy..., dzięki
którym stworzenie gry samemu w dzisiejszych czasach nie musi być czymś karkołomnym ;).
Niedługo premiera :P.

No właśnie. Tak jak to ująłeś. Wspomagacze, zapomniałem o nich wspomnieć. Wiele rzeczy to upraszcza. Kiedyś pamiętam był RPG Maker, ale przy tym godzin naślęczałem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 19:25, Braveheart napisał:

xD tydzień z taką grą ?. Wy tam na gramie chyba macie pełne ręce roboty #_#. Mój znajomy
pracuje nad amatorską grą, którą oczywiście robi z dwoma innymi kumplami, i ta gra będzie
zdecydowanie lepsza niż to ''Coś''


cool story bro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować