Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alice: Madness Returns - jutro premiera gry i... pierwszego DLC

32 postów w tym temacie

...Ja to bym wolał DLC, które zmieni angielski język na polski. Tak strasznie chciałem zagrać w tę grę, a pieprzone EA Polska musi oczywiście jak zwykle robic ludziom na złość! Taki debilny Dead Space, gdzie bohater jest niemowa, to lokalizują, a Alicja po angielsku gdzie klimat gry pochodzi również z dialogów?:( Za jasną cholere nie zrozumiem polityki wydawców gier...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, strój cheshire''a usuwa wszystkie health dropy. Natomiast to checkmate podwaja zadawane obrażenia. Swoją drogą ciesze się, że gra jest po angielsku. No UCZYĆ SIĘ języków! Gra jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorowi newsa nawet nie chciało się przeczytać opisów strojów na obrazkach i tak mamy podwójne obrażenia dla stroju kota a są one dla stroju szachowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiem same stroje bo są ciekawe , nie da się powiedzieć że nie . Ale żeby ułatwiały rozrywkę to lekka przesada moim zdaniem. Trochę się wygłupili.
A tak na marginesie. Jak zainstalować unowocześnioną wersje ALice American McGee która miała być dołączona do gry na PC także ?
Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować