Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla graczy po liftingu

20 postów w tym temacie

hmm, fajna, ale szkoda że nie poszli w stronę R.A.T. (mam wersję 7) - klawiatura z kawałków do dopasowania - takie coś bym kupił

a co do ceny - na rzeczach używanych czasami 18h dziennie nie warto oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle nie rozumiem po co komu podświetlane klawisze. W czasie grania praktycznie nie ma czasu na patrzenie na klawiaturę. W szczególności pro-gracze, do których ten produkt jest skierowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:26, Jeggred napisał:

Ja tam w ogóle nie rozumiem po co komu podświetlane klawisze. W czasie grania praktycznie
nie ma czasu na patrzenie na klawiaturę. W szczególności pro-gracze, do których ten produkt
jest skierowany.


W nocy jak gram to nic, nie widze czesto. Z drugiej strony świecidla potrafią mnie doprowadzić do szału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:26, Jeggred napisał:

Ja tam w ogóle nie rozumiem po co komu podświetlane klawisze. W czasie grania praktycznie
nie ma czasu na patrzenie na klawiaturę. W szczególności pro-gracze, do których ten produkt
jest skierowany.


ja osobiście nigdy wiecej nie kupie klawiatury bez podswietlenia - często pracuje/gram do 4 w nocy

Zgreed66: mój sidewinder ma analogowe pokrętło od podświetlenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - moja klawiaturka :) Mam co prawda wersję przed "liftingiem" ale z tego co pisze Myszasty niewiele się zmieniło. Tym, którym nie szkoda 320zl. na klawiaturę gorąco polecam. Mnie najbardziej przypadła do gustu specjalna metalowa powłoka na klawiszach WSAD i SPACE, która zapobiega ślizganiu się palców. A z bajerów to mamy np. możliwość sterowania odtwarzaczem audio poprzez górny panel na klawiaturze. Można też podpiąć bezpośrednio do niej mysz, słuchawki i mikrofon. Podświetlanie jest też oczywiście.

Cały zestaw właśnie tą klawiaturę + Mysz - Deathadder+Podkładka - Destructor kupiłem na premierę Battlefielda Bad Company 2 [obecnie mojej ulubionej gry - multi] i do dzisiaj nie mam najmniejszych problemów.

Pozdrawiam
1980SAT <--- nickname in BF:BC2 jakby ktoś chciał pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed czy po liftingu ta klawiatura jest po prostu (delikatnie mówiąc) paskudna. A wydać na klawę 300zł? Można chociażby na G110, która przynajmniej jakoś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładka pod nadgarstek super... ale te bajery u góry już nie, jakby je wykroić to cena by spadła o 25% (LED zawsze zwiększa "wartość")

Podświetlanie też niby fajne, ale bardzo to graczom nie pomaga (poza znajdowaniem klawiszy w nocy) :D

Większość graczy chce proste i dobre, czy to takie trudne że trzeba nadrabiać bajerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna klawa(mam ją, z resztą kupiłem w sklepie gram.pl).Nie mam zastrzeżeń, tylko przyciski z boku są mało wygodne, ale i tak ich za bardzo nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak żyję, jeszcze nigdy nie patrzyłem na klawiaturę podczas gry. Gorzej z pisaniem, bo całkowicie bezwzrokowo nie potrafię, ale tutaj nieźle spisuje się lampka, zwłaszcza, że okuliści zalecają, by źródło światła znajdowało się poza bezpośrednim polem widzenia. Zatem A4Tech evo slim storm za 20 zł i lampka za prawym ramieniem sprawiają, że mad catz może się gonić.
A pro gracze grają na tych dziwadłach tylko wtedy, gdy trzeba (czyt. sponsor tego wymaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory próbuję zrozumieć, czemu sprzęt komputerowy "dla graczy" musi się świecić jak jakaś tandetna zabawka z odpustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 18:57, Henrar napisał:

Do tej pory próbuję zrozumieć, czemu sprzęt komputerowy "dla graczy" musi się świecić
jak jakaś tandetna zabawka z odpustu...

Podobno grono grających niewiast rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować