Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: Wiadomo, że Shepard była kobietą!

87 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 11:41, Angmir napisał:

A co może Curie-Skłodowska teź ??


To akurat był zły przykład ;P Tylko nie mów, że Cię zmyliły :)

A tak ogólnie, to... w końcu :)
Nie to, żebym miał coś przeciwko męskiej wersji Shepa, ale ogólnie to wolę patrzeć na płeć piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis było bardzo dawno temu... Jest domyślny wygląd Sheparda-faceta, a wszystko jego modyfikacje, w tym płci, są tylko dla dobra fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie - pamiętam jak kiedyś ktoś wpadł na pomysł żeby ściągnięte na komputer trailery kożystały z savów zapisanych na naszych komputerach i urzywały twarzy postaci które stworzyliśmy. Ale wiadomo to technologia przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest domyślna wersja shepa i faceta i babki. Jaki problem ? Shep jest tym kim sobie wymyśli gracz. Przecież o to chodzi w całym ME że nie ma kanonicznej fabuły i że to gracz tworzy fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:52, Angmir napisał:

A na poważnie - pamiętam jak kiedyś ktoś wpadł na pomysł żeby ściągnięte na komputer
trailery kożystały z savów zapisanych na naszych komputerach i urzywały twarzy postaci
które stworzyliśmy. Ale wiadomo to technologia przyszłości.

E tam technologia przyszłości, trailer na enginie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:52, Angmir napisał:

A na poważnie - pamiętam jak kiedyś ktoś wpadł na pomysł żeby ściągnięte na komputer
trailery kożystały z savów zapisanych na naszych komputerach i urzywały twarzy postaci
które stworzyliśmy. Ale wiadomo to technologia przyszłości.


A słownik w przeglądarce to też technologia przyszłości? Brawo za korzystne używki ;)

A co do newsa: Meh, co za różnica czy na okładce będzie facet czy kobieta. I tak cover pewnie będzie równie brzydki jak ten Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:41, Angmir napisał:

A co może Curie-Skłodowska teź ??


Hahahaha, dobre, dobre. Leze xD
Dobry film

@Ontop
Fajnie narescie o mnie pomysleli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, i będzie podobnie jak przy zmianie nazwy Modern Warfare.
Wtedy było "wiem co to CODMW2, ale co to MW2 to pojęcia nie mam"
Teraz amerykanie będą się głowić co to za Mass Effect z kobietą na okładce. Jakaś nowa gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:47, Phobos_s napisał:

> A co może Curie-Skłodowska teź ??

To akurat był zły przykład ;P Tylko nie mów, że Cię zmyliły :)

A tak ogólnie, to... w końcu :)
Nie to, żebym miał coś przeciwko męskiej wersji Shepa, ale ogólnie to wolę patrzeć na
płeć piękną :)

Ktoś chyba Seskmisji nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... ciekawe... próbowałem grać kobietą Shepardem i jakoś mi się nie udawało i średnio mi się grało. Aż jestem ciekaw jak będzie wyglądać pani komandor Shepard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, kocham Bio za tę ich, iście Brytyjską, polityczną poprawność. Shepard był mężczyzną - a nuż feministki się oburzą, więc utniemy mu to i owo. Shepard uprawiał seks tylko z kobietami - geje podniosą wrzask, więc chcąc nie chcąc, Sheppi musiał spróbować "kakaowej miłości". O Dragon Age litościwie zmilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować