Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: Wiadomo, że Shepard była kobietą!

87 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 17:17, michal_w napisał:

Mass Effect 3 executive producer Casey Hudson has revealed in a tweet that ME3 will
feature same-sex romances for both female and male Commander Shepards.

teraz to dopiero bedzie skandal

Dnia 17.06.2011 o 17:17, michal_w napisał:

Asaari akurat lesbijkami nie są, bzykają się dosłownie z każdym.

az strach pomyslec co maja miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 17:17, michal_w napisał:

Ok, nie ma sprawy:
http://www.rockpapershotgun.com/2011/05/16/fabulous-massles-me3-will-have-man-love/
Mass Effect 3 executive producer Casey Hudson has revealed in a tweet that ME3 will
feature same-sex romances for both female and male Commander Shepards.


Some game sites saying "previously straight chars now available for both m&f chars" not necessarily true. Will have some new LI''s in #ME3

http://twitter.com/#!/CaseyDHudson/statuses/70154686367404032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że mało dla mnie ważne czy będzie kobietą czy mężczyzną. Ważniejsze żeby kolejna część przygód Sheparda była tak udana jak poprzedniczki. Ja już zacieram rączki i szykuję kasę na preordera. A może będzie jakiś konkurs przedpremierowy Mass Effect 3 i uda mi się wygrać grę, tak jak w przypadku drugiej części, oczywiście na gram.pl :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:39, Zgreed66 napisał:

Fajnie
pokazana erotyka to fajna sprawa, ale to chyba nie meritum gry, co? :D


Zgoda, że nie chodzi tylko o to. Ale jeżeli już zdecydują się coś takiego wprowadzać do gry, to niech to chociaż zrobią sensownie, a nie, jak to zauwazyłeś w DA 1, po łepkach i chyba tylko po to by, zaliczyć osiągnięcie na stronce w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 19:31, macman78 napisał:

Zgoda, że nie chodzi tylko o to. Ale jeżeli już zdecydują się coś takiego wprowadzać
do gry, to niech to chociaż zrobią sensownie, a nie, jak to zauwazyłeś w DA 1, po łepkach
i chyba tylko po to by, zaliczyć osiągnięcie na stronce w necie.


Problem, polega na tym, aby kazdy element doprowadzić do takiego stanu, a nie robić po łebkach :)
W ME mozna poprawic tony rozwiazan ^^ Poprawnosc w zachodnich grach, jest ogółem denerwujaca, nei tylko w bw :)
Gdzies widzialem wideorecenzje (zachodnia) Wiedzmina, gdzie koles pół recki sie spuszczał nad własnie fragmentem z Triss i jaka ta gra w ogole dojzała :)
Jezeli takei ME bedzie gniotem i bedzie podobna scenka to chyba cala recka skonczy sie na tej scenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 17:52, Henrar napisał:

Some game sites saying "previously straight chars now available for both m&f chars"
not necessarily true. Will have some new LI''s in #ME3


http://twitter.com/#!/CaseyDHudson/statuses/70154686367404032

Co to ma wspólnego z tym co napisałem? Było o samym Shepardzie, jak by ktoś nie zauważył.
Wiadomo, że Kaidan i Ashley nie zmienią nagle swojej orientacji ale "some new LI''s in ME3" będą dostępne w wielu różnych wariantach.
Info od tej samej pani:
http://twitter.com/#!/CaseyDHudson/status/69833443067969536
Happy to confirm #ME3 supports wider options for love interests incl. same-sex for m&f chars, reactive to how you interact w/them in-game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 12:37, BlazejGB napisał:

Ach, kocham Bio za tę ich, iście Brytyjską, polityczną poprawność. Shepard był mężczyzną
- a nuż feministki się oburzą, więc utniemy mu to i owo. Shepard uprawiał seks tylko
z kobietami - geje podniosą wrzask, więc chcąc nie chcąc, Sheppi musiał spróbować "kakaowej
miłości". O Dragon Age litościwie zmilczę...

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zrobią iż tylko będzie sie dało grać kobieta:D Jak ktoś ma save z gry, zapewne większość, to na początku Shepardowa przeżyje straszliwy wypadek, po którym będzie musiał zmienić się w KOBIETE bo odstrzelono mu jądra. W sumie to chodzący cyborg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 12:37, BlazejGB napisał:

Ach, kocham Bio za tę ich, iście Brytyjską, polityczną poprawność. Shepard był mężczyzną
- a nuż feministki się oburzą, więc utniemy mu to i owo. Shepard uprawiał seks tylko
z kobietami - geje podniosą wrzask, więc chcąc nie chcąc, Sheppi musiał spróbować "kakaowej
miłości". O Dragon Age litościwie zmilczę...

A co tu ma polityczna poprawność do rzeczy? Community Femshepa walczyło o uznanie wersji kobiecej jako w ogóle istniejącej i wywalczyło. To jest typowy przykład reakcji dewelopera na życzenia fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:32, Henrar napisał:

Tyle, że od gracza będzie zależało, czy zostanie hetero czy nie i że Bioware nie popełni
tego samego błędu co w DA2 :)

A w czym to się różni od DA2? Jak graliśmy facetem to Anders był "homo" a gdy babką to robił się "hetero". Co nie przeszkadzało w ewentualnym uganianiu się za przedstawicielami tej samej płci. Np. kobieta i Izabela, facet i Fenris itd. W DA2 mieliśmy całą ekipę biseksów co było dość śmieszne. :->

Wg mnie błędem jest już samo upychanie na siłę elementów homo do serii ME. Przez obydwie części w normie a tu nagle Shepard dokonuje radykalnej zmiany orientacji. W Bioware chyba siedzi jakieś lobby kochających inaczej. :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.06.2011 o 12:04, michal_w napisał:


Wg mnie błędem jest już samo upychanie na siłę elementów homo do serii ME. Przez obydwie
części w normie a tu nagle Shepard dokonuje radykalnej zmiany orientacji. W Bioware chyba
siedzi jakieś lobby kochających inaczej. :-\


A może w ME gra jakiś homuś, to chciałby się pobawić w taki związek w grze. Takie czasy panie, że te lobby gejowskie jest tak silne, jak lobby żydowskie w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o seksualność Sheppard/a to chyba zapominacie że opcja "gejowska" miała być już w pierwszej części, były już nawet nagrane dialogi i w ogóle, ale straszny szum się zrobił i musieli się z tego wycofać. Żadna nowość w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie grałem kobietą i uosabiała zawsze to co szukam w paniach. Piękna(z blizną na twarzy), silna i bezwzględna. Jedyną taką tylko widziałem w Thorgalu a nazywała się Kriss. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja okładkę gry wyobrażam sobie jako twarz o dwóch częściach, jedna to pani Shepard, zaś druga to pan. Ciekawie by to moim zdaniem wyglądało. Za to śmiesznym rozwiązaniem, z którego raczej BioWare nie skorzysta, byłoby gdybyśmy na początku nie stali przed wyborem płci, tylko byli neutralni płciowo - tzn. ani mężczyzna, ani kobieta. A wraz z podejmowanymi przez nas wyborami, wzrastały punkty męskości bądź kobiecości ;D. Trzeba przyznać, że byłoby to dość kontrowersyjne rozwiązanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować