Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: Wiadomo, że Shepard była kobietą!

87 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 13:24, skodr napisał:

/ciach/


A ja proponuję najpierw poczytać i poszukać trochę informacji w necie, a nie tylko opierać się na skrótowych newsach na gram.pl a dopiero potem krzyczeć, tupać i sączyć jad :)
Na pudełku EK będzie zarówno męska i żeńska wersja Shepard/a.

Wystarczy wejść na forum BW i przeczytać drugi post w wątku "Mass Effect 3 Collector''s Edition announced".
http://social.bioware.com/forum/Mass-Effect-3/Mass-Effect-3-News-and-Announcements/Mass-Effect-3-Collector039s-Edition-announced-7549834-1.html
Dla ułatwienia: "Premium metal case featuring commemorative artwork of both male and female versions of Commander Shepard."


@Zgreed66

Dnia 17.06.2011 o 13:24, skodr napisał:

(bohaterka+leliana, normalnie nieteges) w DA1


Bohaterka plus Leliana normalnie teges w DA1 bez żadnych modów :)


@ maggit

No problemo :) Seksmisja to jeden z moich ulubionych filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 12:14, maggit napisał:

> > A co może Curie-Skłodowska teź ??
>
> To akurat był zły przykład ;P Tylko nie mów, że Cię zmyliły :)

Dnia 17.06.2011 o 12:14, maggit napisał:

Ktoś chyba Seskmisji nie widział...

Chyba właśnie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 14:07, Phobos_s napisał:

Bohaterka plus Leliana normalnie teges w DA1 bez żadnych modów :)


tak? To moze cos innego, zmienial ;P

w kazdym razie, tylko dlatego, ze wystarczyło dziamdziolić ile wlezie :)
+ wreczyc jakis crap co wlazl z dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Mastermind

Przez lata zastanawiał się, kim jest ten koleś na zwiastunach kolejnych części Mass Effect? Z pewnością nie był jedyną osobą, która wybrała żeńską wersję


Mastermind, dlaczego założyłeś, że czytelnicy są wyłącznie płci męskiej? :P BioWare deja vu.

pani kapitan.

Komandor.

-------

IMO projekt domyślnego męskiego Shepa jest koszmarny i, co gorsza, bardzo oklepany:
http://i158.photobucket.com/albums/t83/sirtmagus2/westerncharacterdesign.jpg

FemShep na okładce to będzie miła odmiana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FemShep grałem tylko przez jakieś 8 godz. po tym czasie już nie byłem w stanie znieść jej beznamiętnego, zmęczonego życiem, w zupełności psującego klimat głosu. W ogóle to nie mogłem jakoś się wczuć, pomijając już fakt, że domyślna Shepard jest po prostu dla mnie brzydka i nie mogłem zrobić nic nawet w tym ubogim edytorze. A wizerunek domyślnej Shepard będzie zrobiony od nowa. I w ogóle uważam, że faceci grający kobietami, gdy mają wybór między płciami, to mają jakieś problemy, i nie trafia do mnie gadka o "widokach", ale to tylko moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoW-ach i innych MMO to jednak jest uzasadnione, bo wolę się gapić przez 200 h w tyłek jakiejś ładnej blond elfki niż grać facetem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:13, maggit napisał:

O ile dobrze pamiętam, oficjalnie Shepard jest heteroseksualny/a. To, że Asari wyglądają
jak kobiety, nie znaczy, że nimi technicznie są. Z męskimi postciami można spać tylko
jako kobieta i wice wersa. Tu nie chodzi o polityczną poprawność, tylko o to, czego fani
chcą. A fani chcieli żeby i żeńska wersja Shparda miała swoje materiały promocyjne. Bioware
się posłuchało (późno, ale jednak).

Dobrze pamiętasz, Shepard był hetero ale już nie jest. Pewnie na życzenie fanów. :->

Proponuję iść za ciosem, kobieta-lesbijka i do tego miłośniczka ufoludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 16:37, michal_w napisał:

Proponuję iść za ciosem, kobieta-lesbijka i do tego miłośniczka ufoludków.


Lesbijką nie jest, ale miłośniczką ufoludków juz jest :/
Wole to pierwsze jak to drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim postępowaniu Bioware upatruję głównie chęć skuteczniejszej "reklamy" i przyciągnięcia większej częsci grajacych . Nie neguje ale według mnie to tylko i wyłacznie kwestia walki o większą liczbę odbiorców , bez względu na to jaką inną ideologię w to będą próbować wczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 16:43, Headbangerr napisał:

Zastanawiam się po co to (tak naprawdę), skoro gra oferuje stworzenie dowolnej twarzy.


Bo fani chcieli widzieć FemSHep na materiałach promocyjnych. Tearaz na nich będzie też i ona a nie tylko Pan Komandor.

michal_w: Nie pamiętam, żeby ktokolwiek z Bio mówił, że Shep nie będzie już tylko hetero, za to pamiętam, że mówili o tym iż Shep jest określoną postacią i pozostanie hetero, jeśli się mylę to mnie popraw i wskaż dowód. FemShep może być lesbijką, a to całe gadanie, że Asari "tylko wyglądają jak kobiety" jest po prostu puste. To twórcy wymyślili to w ten sposób, a nie zadzwonili na drugi koniec galaktyki i zapytali się o rasy tam zamieszkujące. Lesbijki się dobrze sprzedają to i stworzyli rasę doskonałych lesbijek (do lesbijek nic nie mam, żeby nie było) :-)

A swoją drogą to dziwię się, że gram.pl nie napisało jeszcze o ujawnieniu kolekcjonerki ME3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 16:59, Sinirio napisał:

michal_w: Nie pamiętam, żeby ktokolwiek z Bio mówił, że Shep nie będzie już tylko
hetero, za to pamiętam, że mówili o tym iż Shep jest określoną postacią i pozostanie
hetero, jeśli się mylę to mnie popraw i wskaż dowód. FemShep może być lesbijką, a to
całe gadanie, że Asari "tylko wyglądają jak kobiety" jest po prostu puste. To twórcy
wymyślili to w ten sposób, a nie zadzwonili na drugi koniec galaktyki i zapytali się
o rasy tam zamieszkujące. Lesbijki się dobrze sprzedają to i stworzyli rasę doskonałych
lesbijek (do lesbijek nic nie mam, żeby nie było) :-)

Ok, nie ma sprawy:
http://www.rockpapershotgun.com/2011/05/16/fabulous-massles-me3-will-have-man-love/
Mass Effect 3 executive producer Casey Hudson has revealed in a tweet that ME3 will feature same-sex romances for both female and male Commander Shepards.

Przetłumaczyć? :-)

Asaari akurat lesbijkami nie są, bzykają się dosłownie z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować