Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Zimno, letnio, gorąco... czyli subiektywnie o najlepszych oraz najgorszych grach E3 2011

82 postów w tym temacie

Adam Pochowski

E3 2011 już za nami, ale postanowiliśmy jeszcze raz przyjrzeć się zaprezentowanym tam grom. Tym razem totalnie subiektywnie i według własnych upodobań wytypowaliśmy najlepsze oraz najgorsze gry targów.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Zimno, letnio, gorąco... czyli subiektywnie o najlepszych oraz najgorszych grach E3 2011 " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 21:09, imeilik7415 napisał:

To żaden błąd, poprostu te najgorsze gry są w newsach na głównej.

Witaj.

No nie powiedziałbym.
"Zachęcamy do zapoznania się z całością artykułu napisanego przez Adama "Harpena" Berlika, Michała "Myszastego" Nowickiego oraz Pawła "Zaiksa" Pochowskiego."

I co główna strona gramu to ich artykuł ? ;>. I don't think so.
"Tym razem totalnie subiektywnie i według własnych upodobań wytypowaliśmy najlepsze oraz najgorsze gry targów."
Gdzie są te ich subiektywne typy?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto skończyć z tym poronionym pomysłem z klikaniem odnośnika "Przeczytaj artykuł/recenzję...". Nie możecie od razu walnąć całego tekstu bez odnośników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś to testuje po wrzuceniu, czy piszecie jak leci i czekacie na ewentualny feedback.

Coś jest nie tak, bo to nie pierwszy, ani nawet nie rzadki przypadek że klikniecie linku wyrzuca na główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, co się stało... :P

Otóż z bliżej nieustalonych przyczyn, nasz system uznał, że tekst powinien być opublikowany o właściwej godzinie, właściwego dnia i roku, ale w lipcu... Nie pytajcie czemu, nie mam pojęcia, ale czasem takie cuda się zdarzają. Poprawiłem z ręki, już powinno banglać.

Szeregowy Myszasty melduje się na przejętym na noc posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:44, Visconius napisał:

O! Brawo! W 30 minut naprawili link. Biorę się do czytania.


Linki były ok. Tekst był opublikowany. Problem w tym, że za miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to współczuję nocnej zmiany.

BTW: A nie używasz stopnia szeregowca bezprawnie? Bo to jednak trzeba trochę podziałać żeby go mieć (wiem co mówię, bo dostałem go za studia ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:47, Visconius napisał:

No to współczuję nocnej zmiany.


Jam stworzenie nocne, wiec nie narzekam. Poza tym, to nie żaden przymus, a raczej forma wolontariatu. Zresztą i tak za chwile uciekam do psychodelicznego świata Alicji. ;)

Dnia 17.06.2011 o 22:47, Visconius napisał:


BTW: A nie używasz stopnia szeregowca bezprawnie? Bo to jednak trzeba trochę podziałać
żeby go mieć (wiem co mówię, bo dostałem go za studia ;) )


W sumie trochę tak. W książeczce wojskowej mam od jakichś 20 lat bezterminową odroczkę. Zaaaraaazzz! Czym się w sumie przejmować, przecież zlikwidowali już chyba brankę.
A z moim stażem w służbie gramu, to co najmniej majora mieć powinienem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam uwagę co do fragmentu z Ragem. Pojazdy tego typu noszą nazwę "buggy", a nie "buddy".

Pozdro i dobranoc, bo niektórzy mają dodatkową robotę przez weekend, którą najlepiej robi sie po wyspaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:43, Myszasty napisał:

Otóż z bliżej nieustalonych przyczyn, nasz system uznał, że tekst powinien być opublikowany
o właściwej godzinie, właściwego dnia i roku, ale w lipcu...

To na czym postawiony jest gram, joomla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:55, Myszasty napisał:

Jam stworzenie nocne, wiec nie narzekam. Poza tym, to nie żaden przymus, a raczej forma
wolontariatu. Zresztą i tak za chwile uciekam do psychodelicznego świata Alicji. ;)


Sądzac, ze sie tak do tego palisz, czyli udana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:10, topyrz napisał:

To na czym postawiony jest gram, joomla? ;)

Podejżewam, że cały Gram ulokowany jest u Lukasa na Grochowie, a że go teraz nie ma to są problemy. Underground pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować