Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Zimno, letnio, gorąco... czyli subiektywnie o najlepszych oraz najgorszych grach E3 2011

82 postów w tym temacie

Mnie na E3 najbardziej ucieszyła wiadomość o tłumaczeniach Layton and the Last Specter oraz Devil Survivor 2 a nie jakieś tam Cody i Nfsy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani słowa o Assassin''s Creed: Revelations? Ktoś tu chyba próbuje na siłę kolejne kontrowersje wywołać, a potem zasłonić się subiektywnością artykułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:40, Mercuror napisał:

Ani słowa o Assassin''s Creed: Revelations? Ktoś tu chyba próbuje na siłę kolejne kontrowersje
wywołać, a potem zasłonić się subiektywnością artykułu...


Może po prostu redakcja uznała, że gra nie zasługuje na wzmiankę, bo się po prostu niczym nie wybija z masy przeciętniaków? :)

PS W porcie zabrakło tylko gigantycznej ośmiornicy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:38, Krzycho napisał:

Mnie na E3 najbardziej ucieszyła wiadomość o tłumaczeniach Layton and the Last Specter
oraz Devil Survivor 2 a nie jakieś tam Cody i Nfsy. ;p

Cóż, CoD''y i NFS''y były w części o grach słabych.
Co do tych dobrych to jak można było zapomnieć o Uncharted 3?? Myszasty, za dużo mleka co zaowocowało luką w pamięci?? Chyba, że uznałeś pokaz poziomu na statku za gorszy niż np. gameplay z Gearsów.
Ale fakt, subiektywnie zatem przygody Drake''a wstawię sobie do artykułu w myślach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Sorry za post pod postem>
Dopiero co się skapowałem iż owy artykuł przez trzech panów robiony był. Co nie zmienia faktu iż naprawdę brak tam tego jednego tytułu. Zatem <Zamiast sam Myszasty> panowie, gdzież cie byli jak U3 pokazywali :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 23:01, imeilik7415 napisał:

Przykro mi, że nie wyczułeś nutki ironi w mojej wypowiedzi...

Bo ciężko jest cokolwiek wyczuć w pustych pisanych słowach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi trochę pompatyczne unoszenie się nad tym, jak to XCOM jest profanacją - gdzie wszystkie szczegóły ujawnione na tegorocznym E3 pokazują, że nie będzie to "po prostu FPS" i większość ludzi z rożnych serwisów przeszła z niezainteresowany/zaintrygowany do mocno zainteresowany. Bez urazy, ale ta gadka śmierdzi fanboystwem - czyli czymś, co nie powinno się zdarzać w poważnym dziennikarstwie.

Z drugiej strony spektrum jest Rage - wydawało by się, że hype powinien już opaść i trzeba spojrzeć na fakt, że to właśnie gra od id zapowiada się w sumie na sztampowego FPSa bez polotu.

Osobiście zamienił bym jeszcze GoW3 z nowym FarCry - bo jeżeli chodzi o materiały z E3 to Gearsy nie pokazały nic nowego, a FC pojawił się niemal znikąd i był jednym z jaśniejszych elementów konferencji Ubi. Ale to już kwestia gustu myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej listy "ciepłych" tytułów bym dopisał właśnie NFS: Run... może dlatego, że jak na razie podoba mi się całe podejście. Może ten "bieg" nie jest jakiś super wymyślny (już bardziej powinni popracować nad czymś takim jak w Mirror''s Edge, lepiej by wyglądało) ale cały pomysł z wyścigiem przez Amerykę to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:51, akodo_ryu napisał:

Osobiście zamienił bym jeszcze GoW3 z nowym FarCry - bo jeżeli chodzi o materiały z E3
to Gearsy nie pokazały nic nowego, a FC pojawił się niemal znikąd i był jednym z jaśniejszych
elementów konferencji Ubi. Ale to już kwestia gustu myślę.

Fakt, FC3 naprawdę wyskoczył jak królik z kapelusza. Chociaż z drugiej strony też nowości nie pokazano, poszli w kierunku jedynki co jest dobrym rozwiązaniem ale nadal żadnych znaczących nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy szef LucasArts ostatnio się zarzekał, że mają zamiar wrócić do czasów dawnej świetności, gdy tworzyli świetne i nieraz oryginalne gry i do tego sami, a nie poprzez podnajęte studia (co było kiedyś prawdą). Chciałbym więc świeżych, ambitnych projektów, bo niestety Kinect Star Wars to nie jest jeden z nich, a TOR to wielce kontrowersyjny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb Rush? W Bf3? Dzięki za info, nie zwróciłem wcześniej uwagi. Teraz już wiem, że ta gra jest dość mocno u mnie podpadnięta :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:51, akodo_ryu napisał:

Dziwi trochę pompatyczne unoszenie się nad tym, jak to XCOM jest profanacją - gdzie
wszystkie szczegóły ujawnione na tegorocznym E3 pokazują, że nie będzie to "po prostu
FPS" i większość ludzi z rożnych serwisów przeszła z niezainteresowany/zaintrygowany
do mocno zainteresowany. Bez urazy, ale ta gadka śmierdzi fanboystwem - czyli czymś,
co nie powinno się zdarzać w poważnym dziennikarstwie.

Bo wszystko wskazuje na to, że będzie to profanacja. Dostaniemy FPS z elementami, osadzony w jakimś dziwnym uniwersum a oryginalny X-COM to seria gier taktyczno-ekonomicznych z akcją w niedalekiej przyszłości i walką odbywającą się w turach - jakieś podobieństwa? Już samo nazwanie tej gry tytułem dawnego klasyka budzi niesmak i znamionuje ordynarny skok na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 10:59, vunner napisał:

A gdzie o ME3? AC:Revelations? :(


Tutaj http://www.gram.pl/art_9g3iGe2_Przeglad_najwazniejszych_gier_z_E3_2011.html - w przeglądzie najważniejszych gier E3 2011. ;) Tam zarówno Mass Effecta jak i nowego Assassin''s Creeda zabraknąć nie mogło.
Ale w artykule "zimno, letnio, gorąco..." kierowaliśmy się totalnym subiektywizmem, wskazując nasze najbardziej ulubione gry i serie. Stąd mogło zabraknąć głośnych, ważnych tytułów, bo może akurat nie są ani moimi, ani Myszastego, ani Harpena "konikami". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:51, akodo_ryu napisał:

Dziwi trochę pompatyczne unoszenie się nad tym, jak to XCOM jest profanacją - gdzie
wszystkie szczegóły ujawnione na tegorocznym E3 pokazują, że nie będzie to "po prostu
FPS" i większość ludzi z rożnych serwisów przeszła z niezainteresowany/zaintrygowany
do mocno zainteresowany.


Ja od samego początku jestem sceptyczny, bo to zwyczajne żerowanie na marce podobnie jak Max Payne 3 i Brothers in Arms 4. Nie pisnąłbym słowem, gdyby nazwali tę grę inaczej.

Dnia 18.06.2011 o 08:51, akodo_ryu napisał:

Bez urazy, ale ta gadka śmierdzi fanboystwem - czyli czymś,
co nie powinno się zdarzać w poważnym dziennikarstwie.


Jeśli nie grałeś w te produkcje w czasach, gdy miały swoją premierę, to nigdy tego nie zrozumiesz. Przynajmniej nie do końca. Zgadzam się z autorem w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 01:13, Mercuror napisał:

A Tomb Raider i GoW 3 się niby wybijają? ;)


GoW niekoniecznie, ale nowe podejście do TR moim zdaniem zasługuje na uwagę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować