Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz premierowy zwiastun F.3.A.R.

22 postów w tym temacie

Mam bardzo mieszane uczucia :( Jedynka miała potencjał i myślałem że zapoczątkuje fajną serie horrorów niestety coś poszło nie tak. Po pierwsze co-op to mniej strachu po drugie wskrzeszanie Paxtona jest kiepską zagrywką i po trzecie te postaci wyglądają tragicznie i nie chodzi mi o grafikę tylko w ogóle nie pasują do serii wyglądają jak laluś i harleyowiec. I czemu kurcze trójeczki nie robi Monolith?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten trailer nie wygląda jak trailer F.E.A.R... jakoś Alma też strachu u mnie nie powodowała, nawet w pewnym momencie była zabawna.

W dwójce były momenty, że jedno głośne przekleństwo na k się zaczynające było nie raz użyte... tutaj coś mi się zdaje że tego nie będzie... przynajmniej po tym co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 21:28, Fang napisał:

Mam bardzo mieszane uczucia :( Jedynka miała potencjał i myślałem że zapoczątkuje fajną serie horrorów niestety coś poszło nie tak. Po pierwsze co-op to mniej strachu po drugie wskrzeszanie Paxtona jest kiepską zagrywką i po trzecie te postaci wyglądają tragicznie i nie chodzi mi o grafikę tylko w ogóle nie pasują do serii wyglądają jak laluś i harleyowiec. I czemu kurcze trójeczki nie robi Monolith?


Mi twarze też coś nie przypadły do gustu, a co do jedynki, to faktycznie, miała potencjał jakiego nie miała żadna inna gra z tego gatunku i naprawdę potrafiła przestraszyć, do udanych warto również zaliczyć dwójkę, gdyż jest ona udaną kontynuacją. Po tym zwiastunie mogłem wywnioskować jedynie tyle, że nie gra nie postawi nas przed obliczem strachu, tylko brutalności. Mało mroczna, mało straszna oraz mało grywalna co za tym idzie. Do tego w zwiastunie zauważyłem tylko parę momentów, które mogą przestraszyć gracza, a sama muzyka, według mnie, nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma straszyć? Bo wygląda jak FPS jakich wiele. Nie grałem w żadnego F.E.A.R.-a, ale się przymierzam do jedynki bo fajna promocja na Steamie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera,jedynka była naprawdę genialna i bardzo straszna. Dwójka to po prostu dobry, solidny shooter. Ciekawe w którą stronę poszli z trójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 00:40, Mr_Terrorist napisał:

Po świetnej jedynce nie przypadła mi do gustu druga część. Ciekawe ile to "coś" będzie
miało z horroru ;)

hm... niewiele? większy akcent postawiony na akcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 14:22, Mastermind napisał:

> Po świetnej jedynce nie przypadła mi do gustu druga część. Ciekawe ile to "coś"
będzie
> miało z horroru ;)
hm... niewiele? większy akcent postawiony na akcję?


no i właśnie to nie jest zbyt dobre ;/ obawiam się, że do końca zepsują tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 14:58, Mr_Terrorist napisał:

> > Po świetnej jedynce nie przypadła mi do gustu druga część. Ciekawe ile to "coś"

> będzie
> > miało z horroru ;)
> hm... niewiele? większy akcent postawiony na akcję?

no i właśnie to nie jest zbyt dobre ;/ obawiam się, że do końca zepsują tą grę.

Jeżeli chodzi o singla, to pewnie tak. Ale gra ma za to dosyć ciekawe tryby multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2011 o 15:48, Darkstar181 napisał:

> no i właśnie to nie jest zbyt dobre ;/ obawiam się, że do końca zepsują tą grę.

Jeżeli chodzi o singla, to pewnie tak. Ale gra ma za to dosyć ciekawe tryby multi.


Grałem w FEAR Combat i faktycznie był świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popatrzę na filmiki z rozgrywki, poczekam na promocję i może, ale tylko i wyłącznie wtedy się może skuszę.
póki co śledzę to bez żadnego entuzjazmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. Nie przyszło wam do głowy, że autorzy nie chcą zdradzać fajnych momentów, dlatego w trailerach pokazana jest sama akcja (nawalanka)? Moim zdaniem gra będzie straszyć i to może nawet bardziej niż dwójka (jedynki chyba jednak nie przebije). Nie zapominajmy, że z twórcami współpracują John Carpenter i Steve Niles, a skoro im płacą to za coś muszą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 16:48, Z4m3R napisał:

Nie przesadzajcie. Nie przyszło wam do głowy, że autorzy nie chcą zdradzać fajnych momentów,
dlatego w trailerach pokazana jest sama akcja (nawalanka)?

Trudno żeby gra miała straszyć, skoro największe zło, a zarazem przeciwnik z pierwszych części jest po naszej stronie. No właśnie, tym razem mamy ze sobą nieśmiertelnego braciszka, więc czego się bać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować