Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sędzia orzekł, że West i Zampella mają mocne dowody przeciwko Activision

23 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Sędzia Sądu Najwyższego w Los Angeles orzekł we wtorek, że istnieją wystarczające dowody do tego, aby poprzeć pozew Jasona Westa i Vincenta Zampelli przeciwko Activision. Oznacza to, że proces jest już właściwie nieunikniony.

Przeczytaj cały tekst "Sędzia orzekł, że West i Zampella mają mocne dowody przeciwko Activision " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam taką cichą nadzieję iż Acti dostanie po tyłku. Utrata 100 milionów zielonych dla takiej firmy może nie będzie czymś druzgocącym ale raczej to odczują.

Edit: Ma się rozumieć, ta utrata to tylko i wyłącznie gdy Acti taki proces przegra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Goście stworzyli markę, którą Bob doi i zarabia teraz krocie wielokrotnie przewyższające żądaną przez duet WiZ sumę. Biłbym się z równą zaciętością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 12:08, MacJak napisał:

100 mln. dolarów?? Dla dwóch kolesi za niewypłacenie im pensji?
Czy tylko mi się zdaje, że to trochę dużo? o.O


Ta kwota to nie tylko pensja, ale w ogóle należność wobec byłego Infinity Ward, ponieważ Acti nie zwróciło też części kosztów produkcji MW2 i nie wypłaciło należnych premii. Tak przynajmniej wynika z informacji Westa i Zampelii. Widocznie jednak coś w tym jest, skoro sprawę poparł sędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ich wszystkich w dupie za wydanie produktu, z którym jest tyle problemów technicznych... MW2 jest jedną z niewielu gier, które żałuje że kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprawy sądowe muszą sie tak ciągnąć...? Wszyscy sędziowie powinni kupić se Nintendo DS i popykać w Ace Attorney. Tam rozprawy przeprowadza sie w 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 17:26, Scarven napisał:

Udupic Kotticka i cale Acti i juz.


Tak! Już lepszy Riccitiello z Online Passami i kilkunastoma DLC do każdej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 17:27, Henrar napisał:

Tak! Już lepszy Riccitiello z Online Passami i kilkunastoma DLC do każdej gry!


Niech Acti sie udupi wraz EA :) Zadnych dlc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 17:27, Zgreed66 napisał:

Niech Acti sie udupi wraz EA :) Zadnych dlc :P


Poparcie dla EA jednoznacznie wskazuje, że gracze chcą milionów DLC, nawet jeżeli będą to tylko te pokroju zbroi dla konia. Acti robi drogie DLC, ale przynajmniej to są mapki a nie przedmioty czy inne skiny.

Co za czasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować