Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC #3 dla Killzone 3

10 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2011 o 13:37, sliski_wojtas napisał:

Właśnie się zastanawiam nad kupnem DLC do killzone 3. Żeby wszystkie trofea zdobyć to trzeba mieć te DLC''ki niestety ;D


Ale jeśli zależy ci na platynce to spokojnie, bo DLC nie są potrzebne ;). Chociaż to było trochę chamskie, gdy ja wbiłem 100%, a tu aktualizacja i spadłem do 80% ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eske, uwazaj, ale to moze cie zdziwic i bedziesz w szoku... ludzie nie graja tylko dla kolejnych lvli, ale takze dla samej przyjemnosci strzelania i rywalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone to zawsze była extra gra pamietam ps2 i killzone 1 to była najlepsza gra na świecie grafika w niej powalała wszystkie inne gry całkowicie wszystko piekne było szkoda że wiekszość nie pamieta jej bo to był czas kiedy ps2 kosztowało 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 20:37, ara8 napisał:

Killzone to zawsze była extra gra pamietam ps2 i killzone 1 to była najlepsza gra na
świecie grafika w niej powalała wszystkie inne gry całkowicie wszystko piekne było szkoda
że wiekszość nie pamieta jej bo to był czas kiedy ps2 kosztowało 1000zł

W pierwszym Killzone urzekła mnie możliwość zmiany bohatera :D Luger to była moja postać numer jeden, kobieta plus broń z tłumikiem to coś pięknego :D
A o dodatków to naprawdę niezła cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W pierwszym Killzone urzekła mnie możliwość zmiany bohatera :D Luger to była moja postać numer jeden, kobieta > plus broń z tłumikiem to coś pięknego :D
> A o dodatków to naprawdę niezła cena...

A już nie wspominać o trybach deatmatch do dzisiaj ta gra jest jedna z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować