Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #52 - L.A. Noire L.A. Noire L.A. Noire L.A. Noire

12 postów w tym temacie

Robert Sawicki

(Podobno) Jak co tydzień przeczesujemy Sieć w poszukiwaniu zabawnych, ciekawych lub po prostu głupich bzdur związanych z grami. Oto odcinek numer 51 "Internetowych bzdur growych na weekend". L.A. Noire?

Przeczytaj cały tekst "Internetowe bzdury growe na weekend #52 - L.A. Noire L.A. Noire L.A. Noire L.A. Noire" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy tą podróbkę TF2 nadal robią. Przecież tam wiele rzeczy prosto z TFa było ściągnięte bez zgody twórców jak choćby i głos administratorki czy wystrzały broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się dwa filmiki z L.A. Noire, jeśli chodzi o ten pierwszy to myślę, że powinniście zamieszczać takie na gram.pl w waszym wykonaniu - ta charakterystyczna kreska której użyto do stworzenia "Awesome Series" jest po prostu świetna, humor też niewybredny (a właściwie to on górował w tym filmiku ;D). Co do drugiego filmiku to trzeba przyznać, że efekt wyszedł im zamierzany, najlepszy moment 1:10 - 1:30 ;). Czekam(y) na więcej podobnych filmików ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 17:52, mr-nadol napisał:

Biedna GLaDOS:)

Oj biedna, pewnie sama zjadła tort :).

A co do internetowych bzdur na ten weekend to Awesome Noire mnie rozwaliło, Dragonite też<choroba, same wulgaryzmy a mi się podoba>, VGCats - E3 2011 także bardzo pozytywne. I normalna sprawa, Przesłuchanie GLaDOS wymiata. Mogli by zrobić dla jaj taką sprawę w L.A. Noire, to by było jedno z 4 DLC które chciał bym kupić< RDR DN, GTA LaD i TBoGT a na koniec potencjalne<chyba nierealne dlc> do L.A. Noire pod tytułem "The Cake".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to chińskie TF, oglądam i zastanawiam się: "No Valve zrobiło kolejny zwiastun, tylko że z pszczołą. I co z tego?" Dopiero po chwili złapałem, że to podróbka. :)

I dołączam się do zachwytów nad GLaDOS . Chędogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować