Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na konsolach będzie działał w 720p przy 30fps

35 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2011 o 21:17, Jeffero napisał:

Powyżej 60 nie widać, a napisałem to w sensie takim, że nie odczuje nie płynności gry
grając na konsoli w 30fpsach.


Braku plynnosci, nie. Ale dodatkowe 30fpsów czesto fajnym bajerem jest. Szczegolnie jak wymaga tego dynamiczniejszy fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:25, naczelnyk napisał:

Ważne, że wszyscy będą mieli tyle samo FPS:-)


Na PC z tym gorzej, albo lepiej. Zaleznie od sprzetu... i windowsa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że mam magiczne oczy, potrafe wyczuć różnicę pomiędzy 30fps a 40fps, a co dopiero 60fps. Dla mnie ''fakt'' ze oczy nie wykrywaja wiekszej szybkosci niz 30fps to bujda. Po samym "obracaniu" sie myszą po swiecie widac ilosc fps a co dopiero podczas akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 17:32, vegost napisał:

Nigdzie nie jest napisane że CoD śmiga w 1080p a tylko w 60fpsach jak być powinno. Tutaj
EA znów się skompromitowało :) W życiu bym nie kupił gry za 200 zł gdzie zamiast czerpać
zabawę z gry, muszę klnąc na DICE bo dało ciało z optymalizacją. EA i DICE - żal.pl :
)

W sumie ten sam problem miał Epic Games w Gears of War. Tam to było chyba 15 fpsów że
aż dzwięk się nie pokrywał z obrazem :) Dobrze że kupiłem za 50 zł :)

Prowadzisz jakąś osobistą krucjatę przeciwko EA? Co by nie zrobili to starasz się wszystkim wmówić, że to najgorszy dev na Świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 00:38, Blasting_Power napisał:

Prowadzisz jakąś osobistą krucjatę przeciwko EA? Co by nie zrobili to starasz się wszystkim
wmówić, że to najgorszy dev na Świecie...

EA nie wpiera X''a bonusami jak robi to w stosunku do Sony :D. A Acti z drugiej strony "lofcia" konsolkę MS...

A co do 30 fps to dopiero ocenie jak zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam. Po co te wszystkie rozkminy :D. Wielkie słowa i pokazywanie/udowadnianie komuś innemu, że się ma tam jakąś wiedzę. :) Producentów gry i tak to ch** obchodzi. Zrobią tak aby było ''zjadliwie'', miło i przyjemnie dla oka. Tak czy siak żeby zagrać będziecie musieli kupić grę, a ich to przede wszystkim najbardziej interesuje :). Cała reszta to drugi plan, a mało kogo interesuje drugi plan.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 07:39, R3nO napisał:

Wszystko ok, ale oczy nie wykrywają większej szybkości niż 60 fps :P Więc tak,
to bujda ^^

Wykrywają, tylko po pierwsze nie wszystkie, a po drugie jest to bardzo mała różnica jakościowa przy jednoczesnym sporym skoku wymagań sprzętowych. Mówił o tym ostatnio Carmack tłumacząc dlaczego Rage będzie w 60FPS, a nie 120 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować