Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Warhammer 40,000: Space Marine - zapowiedź

31 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przed ekipą Relic Entertainment podwójna misja: z Warhammer 40,000: Space Marine musi zrobić trzymającą wysoki poziom strzelaninę trzecioosobową, a zarazem bardzo dobrą produkcję w uniwersum WH40k. Uda się? A dlaczego nie?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Warhammer 40,000: Space Marine - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cały czas się waham z zamówieniem tej gry. Z jednej strony, to bezmyślna sieczka na jedno przejście, a z drugiej... cóż, po prostu WARHAMMER 40,000.
Chociaż 100zł piechotą nie chodzi, więc chyba poczekam na jakieś tańsze wydanie, a w tzw. międzyczasie zaopatrzę się w kolejnego omnibusa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie dla uniwersum warhammera 40k tym czym było force unleashed dla star warsów. To prawdziwy pokaz potęgi space marines. Szkoda tylko, że zabraknie trybu multiplayer oraz możliwości gry innymi jednostkami/rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 14:15, Ravidis napisał:

Ta gra będzie dla uniwersum warhammera 40k tym czym było force unleashed dla star warsów.
To prawdziwy pokaz potęgi space marines. Szkoda tylko, że zabraknie trybu multiplayer
oraz możliwości gry innymi jednostkami/rasami.



Multi będzie ....
Walka między CSM a SM

Ale mało kto czyta notki
I potem pisze że bez multi gra nawet na E3 mówili o multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Space Marine doczekać się nie mogę . Będzie tak jak być powinno , krwawo z wojna na całego i bez brania jeńców . Głównie na singla ostrze zęby , a i multi z chęcią sprawdzę i ogram . Grę biorę w dniu premiery . Mam tylko nadzieję że w Polsce będzie dostępna edycja kolekcjonerska na PS3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 14:15, Ravidis napisał:

Ta gra będzie dla uniwersum warhammera 40k tym czym było force unleashed dla star warsów.

kiepskim przesłodzonym crapem wyglądającym jak zrobiony dla dzieci, który sprawia wrażenie że główną ideą twórców było wciśnięcie jak najwięcej "osomu" w stylu kina akcji klasy D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 14:15, Ravidis napisał:

Ta gra będzie dla uniwersum warhammera 40k tym czym było force unleashed dla star warsów.


Błagam, nie. TFU było dla świata SW prawdziwym gwałtem na kanonie. Sama gra też do najlepszych nie należała.
Wolę, by Space Marine był takim Jedi Knightem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o rozmach, ale nie da się ukryć, że to co piszesz jest teraz dosyć popularne. Nie spodziewam się super fabuły czy czegokolwiek innego, wszystko postawione jest na rozwałkę.

Co do multi, wybacz za pomyłkę milordzie. Swoją drogą jeśli to będzie CSM vs SM to nie wróżę dobrej przyszłości dla tego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 15:21, Ravidis napisał:

Co do multi, wybacz za pomyłkę milordzie. Swoją drogą jeśli to będzie CSM vs SM to nie
wróżę dobrej przyszłości dla tego trybu.

Pewnie multi nie pożyje długo, ale SM i CSM to w końcu najpopularniejsze armie (obok nieco mniej popularnych IG, Eldarów i Orków) z Wh40. Przydałoby się jednak pewne urozmaicenie np. jakiś tryb w którym kilku grających jako SM broni się przed falami Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tej gry, kupuję w dniu premiery, mam nadzieję,że nie będzie zbyt krótka i łatwa.
Następną część powinni zrobić o orkach albo jakiejś innej rasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te środowisko różnorodnością nie grzeszy... :/
Klimaty wysypiska i wielkich fabryk nie dla mnie. A szkoda bo gdyby gra okazała sie być długa to byłby must have z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią nadzieją ludzkości są nie tyle Space Marines z powszechnie znanych w Imperium Zakonów jak Ultramarines, lecz ci z pewnego działającego w absolutnym sekrecie...
Mowa oczywiście o Grey Knights - różnica między nimi a SM jest taka jak między SM a zwykłymi ludźmi - poczynając od wyszkolenia, a na wyposażeniu kończąc :D

I co to za porównanie SM do Markusa Fenixa? Mimo, że ma on posturę zbliżoną do Pudziana do i tak by ledwo do ramienia mógł sięgnąć takiemu SM :P

Sama zaś gra zapowiada się miodnie!
I niech gram.pl poda info jakie dodatki dostaniemy do pre-orderów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 17:09, Panor napisał:

ORKOWIE MNIEJ POPULARNI?!!! JA ci tu dam !!!! WAAAAAAGHH!!!!!!

Figurkami się nie bawię (a w końcu chyba od figurek się zaczęło), ale we wszystkich częściach od "Dark Crusade" grałem w kampanii Orkami. Orkowie są najlepsi. Zresztą pasowaliby do radosnej rozwałki wszystkiego dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 21:58, thorin49 napisał:

Ostatnią nadzieją ludzkości są nie tyle Space Marines z powszechnie znanych w Imperium
Zakonów jak Ultramarines, lecz ci z pewnego działającego w absolutnym sekrecie...
Mowa oczywiście o Grey Knights - różnica między nimi a SM jest taka jak między SM a zwykłymi
ludźmi - poczynając od wyszkolenia, a na wyposażeniu kończąc :D

I co to za porównanie SM do Markusa Fenixa? Mimo, że ma on posturę zbliżoną do Pudziana
do i tak by ledwo do ramienia mógł sięgnąć takiemu SM :P

Sama zaś gra zapowiada się miodnie!
I niech gram.pl poda info jakie dodatki dostaniemy do pre-orderów :P

No, poza tym Markus raczej nie był stworzony z DNA legendarnego Patriarchy i nie posiadał dodatkowych narządów (Marines mają ich trochę, niektórzy nawet, średnio przydatne w hełmach i przy całej broni, kły jadowe). Markus był przypakowanym kolesiem, a Titus, jak każdy marines jest cudem inżynierii genetycznej i paru innych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 20:55, Ramonek napisał:

Te środowisko różnorodnością nie grzeszy... :/
Klimaty wysypiska i wielkich fabryk nie dla mnie. A szkoda bo gdyby gra okazała sie być
długa to byłby must have z mojej strony.

No, mogliby wrzucić kilka planet, choćby tak jak w W 40 000 DoW II. Co do długości to mam nadzieję, że przynajmniej będą jakieś osiągnięcia (najlepiej premiowane sprzętem, czy inną bonusową zawartością), to się gre trochę przedłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę męczy mnie już to wciskanie do każdej gry opartej na uniwersum W40K Marines, Chaosu, Orków & Gwardii Imperialnej. Rozumiem, że to ulubieńcy mas, ale ileż można... Nekroni, Tau i inni to pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 11:21, Principes napisał:

Troszkę męczy mnie już to wciskanie do każdej gry opartej na uniwersum W40K Marines,
Chaosu, Orków & Gwardii Imperialnej. Rozumiem, że to ulubieńcy mas, ale ileż można...
Nekroni, Tau i inni to pies?

Przecież byli, ino w dodatkach do pierwszej części. W dwójce się nie pojawili, ale być może to materiał na Dow3, ewentualnie MMO Dark Millenium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... marzy mi się gra, w której będzie rozbudowana kampania i możliwość wcielenia się w większość ras... coś jak Space Marine.

Space Marine fajne jest... ale ileż można ciągle grać Marines''ami? Lubię ich, często nimi gram w Dark Crusade... jednak co za dużo to nie zdrowo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować