Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś darmowego od Valve. Co to może być?

26 postów w tym temacie

Dota 2 na bank. Jeżeli chcą coś zdziałać na rynku z kolejnym klonem Doty, to ciężko byłoby zawalczyć z darmowym League of Legend czy innymi grami tego typu, wprowadzając płatną produkcję (chociaż gdyby potraktowali to nieco ambitniej to kto wie). Czyli już niemal pewnym jest, że w te wakacje w Kolonii, zobaczymy Dotę 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Episode III. Nawet proces bezczynności mojego systemu nie opie***la się tak, jak wesoła gromadka z Valve przy trzecim epizodzie. Po takim czasie należy nam się za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 17:54, Snake08 napisał:

Episode III. Nawet proces bezczynności mojego systemu nie opie***la się tak, jak wesoła
gromadka z Valve przy trzecim epizodzie. Po takim czasie należy nam się za darmo!

od razu half life 3 za darmo :)
jakby valve nie zaczelo robic kasy na steamie to pewnie juz dawno wyszedlby hl3 czy chociaz epizod3, paradoksalnie maja teraz srodki na kilka half lifeow a bawia sie w jakies pierdoly typu l4d czy portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 18:02, mronoth napisał:

od razu half life 3 za darmo :)
jakby valve nie zaczelo robic kasy na steamie to pewnie juz dawno wyszedlby hl3 czy chociaz
epizod3, paradoksalnie maja teraz srodki na kilka half lifeow a bawia sie w jakies pierdoly
typu l4d czy portal


Ja to tam sobie tak po cichu trzymam nadzieję, że może to zajmuje tyle czasu, bo współpracują z najlepszymi pisarzami i scenarzystami tworząc powoli monument geniuszu początków XXI wieku. Coś takiego, o czym będą uczyć w klasach z rozszerzonym polskim za pięćdziesiąt lat.
Niby żaden HL nigdy mnie na kolana nie powalił, ale fajnie tak pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczą wszystkich i okaże się że to Episode Three/Half-Life 3 w którym można używać tylko łomu/gravity gun-a a za amunicje do innych broń będzie trzeba płacić stąd też mikrotranzakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve Software chce sprezentować graczom grę free-to-play, z systemem nieobowiązkowych mikrotransakcji.


Powyższe zdanie należy w wolnym tłumaczeniu rozumieć tak : grasz za free, dojedziesz do 25% i jesteś udupiony. Nie smarujesz - nie pojedziesz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...to nie wiem co mogłoby Valve nam sprezentować jako free

Dnia 20.06.2011 o 17:50, rtyrtyrty napisał:

to play.


IMHO Dota, lub Team Fortress 2 - gra ma własny wewnętrzny sklepik i tuła się po rozmaitych steamowych promocjach, gdzie mozna kupic ja za pare groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 17:58, nerka99 napisał:

to teraz niech mi ktoś rozszyfruje skrót dot

Defense of the Ancients

Też na to liczę, mam nadzieję że w końcu coś ujawnią, bo od ogłoszenie chyba w październiku, że prace trwają, nic się jeszcze nie ukazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczycie na DotA 2, ale tutaj mówią o nowej grze której jeszcze nie zapowiedzieli. A to, że DotA 2 powstaje w Valve wiadomo już od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 18:18, Pietro87 napisał:

Valve Software chce sprezentować graczom grę free-to-play, z systemem nieobowiązkowych
mikrotransakcji.



Powyższe zdanie należy w wolnym tłumaczeniu rozumieć tak : grasz za free, dojedziesz
do 25% i jesteś udupiony. Nie smarujesz - nie pojedziesz dalej :)

może tak, a może nie - za wrześnie trochę by wyrokować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować