Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

G4TV wybiera najlepsze gry i sprzęt targów E3 2011

29 postów w tym temacie

Z wyborami się zgadzam, ale to chyba nie takie trudne, bo przy tylu kategoriach i jednocześnie w sumie niewielu mocnych tytułach w każdej z kategorii, wybrano te dość oczywiste. Ewentualnie wybór Bioshocka może trochę dziwić jako najlepszej gry E3, tutaj podejrzewałem, że wygra któraś z najpopularniejszych typu BF3, ME3 itd., ale w sumie dobrze. Nowy Bioshock zapowiada się cudnie i na niego czekam. Ah i jeszcze Forza4, jak to dobrze, że nie odstawili numeru i nie wybrali tutaj NFS''a, uf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaspany jeszcze, kilka razy przeczytałem GTA4 zamiast G4TV :P

Szczerze, to nowego BioShocka nie mogę się jeszcze bardziej doczekać, niż BF3, który ma mi zastąpić multi w Bad Company 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 12:39, naczelnyk napisał:

Niestety Zgreed66, platforma PCCTD bryluje tylko w trzecim świecie, albo tam, gdzie siłą
rozpędu gry na PC sprzedaje się za pół ceny :-)

Bzdury gadasz chłopcze. Gdyby tak było nie wydawali by gier na PC a jakoś prawie każda gra ukazuje się na wszystkie 3 platformy. Oczywiście nie licząc exclusive''ów, które każda platforma posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bzdury gadasz chłopcze. Gdyby tak było nie wydawali by gier na PC a jakoś prawie każda gra ukazuje się na wszystkie 3 platformy."
----------
Syneczku, konwersje na PC są na granicy opłacalności. Gdyby twoi młodzi koledzy nie kradli i nie piracili na potęgę, może by tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:09, naczelnyk napisał:

"Bzdury gadasz chłopcze. Gdyby tak było nie wydawali by gier na PC a jakoś prawie każda gra ukazuje się na wszystkie 3 platformy."
----------
Syneczku, konwersje na PC są na granicy opłacalności. Gdyby twoi młodzi koledzy nie kradli i nie piracili na potęgę, może by tak nie było.

Tylko, że to zjawisko już trochę trwa i wcale bym się nie dziwił, wręcz jestem tego pewien, że niejeden obecny konsolowy gracz dołożył wcześniej swoje 3 grosze do tego procesu, teraz udając świętych i obarczając tym problemem jedynie aktualnie grających na PCtach, zapominając nagle jak sam niedawno zabawiał się w piractwo gier na tej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie gry. Ja gram w stare gry Empire: Total War i Aliens vs Predator 3 na PC i w Fifę 11 na x360. Strategie dalej najlepsze są na PC a zręcznościówki to domena konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:09, naczelnyk napisał:

Syneczku, konwersje na PC są na granicy opłacalności. Gdyby twoi młodzi koledzy nie kradli
i nie piracili na potęgę, może by tak nie było.


Na granicy opłacalności... bo lepiej wydać grę na konsolę za 200 zł niż na PC za 100 ;)

Co do tematu: BF3... oby tak się zaczął jego tryumfalny marsz w starciu z CoD''em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z każdym wyborem w kategoriach które mnie interesują, Trailer Overstike to pokaz humoru Bezsennych<takie tam tłumaczenie>. Gra targów jak najbardziej na tak, gra akcji także wymiata<tudzież to najlepsza gra na PS3 i w moim rankingu>. Z wyborem RPG też się zgadzam, bardziej jednak odpowiadają mi klimaty Fantasy niż eRPeGowe sci-fi i na koniec największy sceptyk odnośnie kontrolerów ruchowych i jego wypowiedź na konferencji Sony. Ken Levine jako nawrócony?? To trzeba było zobaczyć by uwierzyc :).

PS. GoW3 nie miał tylko jedną gre w dziedzinie najlepszych gier na E3 podczas konferencji MS, Forza 4. Reszta gier to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pepsi

> Najlepsza gra do ściągnięcia

Zdajesz sobie sprawę, że brzmi to, delikatnie mówiąc, dwuznacznie? O wiele lepiej "najlepsza gra w dystrybucji cyfrowej".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 12:39, naczelnyk napisał:

Niestety Zgreed66, platforma PCCTD bryluje tylko w trzecim świecie,


Dotychczas sądziłem, że Niemcy należą do najbogatszych krajów na świecie.


PS Jak chcesz trollować, to idź na inny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:26, Muradin_07 napisał:

Na granicy opłacalności... bo lepiej wydać grę na konsolę za 200 zł niż na PC za 100
;)

Zysk dla wydawcy jest taki sam - gry na konsole są ~10 euro/dolarów droższe i tyle płaci się właścicielowi platformy. Więc, jak to mówią, "Your argument is invalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:05, Qbon11 napisał:

Bzdury gadasz chłopcze. Gdyby tak było nie wydawali by gier na PC a jakoś prawie każda
gra ukazuje się na wszystkie 3 platformy. Oczywiście nie licząc exclusive''ów, które
każda platforma posiada.

Osobiście powiedział bym, że pomijając najbardziej popularne tytuły, większość wychodzi na PC tylko dlatego, że można je relatywnie tanio portować z X360, ze względu na podobieństwo platformy.
Nie ma co się obrażać nawzajem - w porównaniu z konsolami we współczesnym świecie PCty to podupadająca platforma. Oczywiście gdyby np. nowe GTA wyszło tylko na PC, to pewnie by się znośnie sprzedało, ale dokładając do tego wybór w postaci konsoli, mało kto będzie grał na PC. Trochę lepsza grafika nie zastąpi wygody i argumentu pt. "wszyscy znajomi będą grali na konsoli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 17:19, akodo_ryu napisał:

Nie ma co się obrażać nawzajem - w porównaniu z konsolami
we współczesnym świecie PCty to podupadająca platforma.


Tak, PC umiera. Powiedz coś, czego nie wiemy.

Dnia 21.06.2011 o 17:19, akodo_ryu napisał:

Trochę lepsza grafika nie zastąpi wygody i argumentu pt. "wszyscy znajomi
będą grali na konsoli".


No tak, bo mój skórzany fotel to przewidzenie. Zapomniałem, że siedzę zgarbiony na drewnianym stołku, powinienem wypić jakąś kawę na otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować