Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcecie więcej Duke`a? Będzie Duke Nukem 3D: Reloaded!

23 postów w tym temacie

Ja tam uważam, że lepiej zainstalować sobie oryginalnego Duke''a 3D i wgrać do niego High Resolution Pack. Cód miód i orzechy kakaowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To NA PEWNO będzie lepsze niż Duke Nukem Forever - Duke Nukem 3D to moim zdaniem apogeum potęgi Księcia i do dziś z przyjemnością pogrywam w DOSowego starocia (i to bez żadnych ulepszaczy graficznych).

Jeśli tego nie spaprają jakimiś debilizmami (na przykład nagle nie wpadną na pomysł ograniczenia ilości broni do dwóch) to ja to kupuję. W duchu jeszcze modlę się o podrasowany komponent multiplayer. I tak, CHCEMY tego Duke''a! :D

Dopisek @ KannX - ja nie uznaję HRP, z niewiadomego powodu bowiem wydaje mi się że zabija oryginalny charakter części elementów wystroju gry. Ale to tylko ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 12:59, KannX napisał:

Ja tam uważam, że lepiej zainstalować sobie oryginalnego Duke''a 3D i wgrać do niego
High Resolution Pack. Cód miód i orzechy kakaowca :)


Ale bez trójwymiarowych modeli, niektóre potwory zakrawają wtedy o kpinę, shotgun też żałośnie wygląda ;)

Mnie raczej ciekawi, czy ten remake będzie darmowy czy nie, czy zrobią też The Birth oraz czy nie wezmą się też za udźwiękowienie, chociazby poprzez podmianę na audio z DNF - pukawki dość śmiesznie brzmią w dzisiejszych czasach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaze sie tym wszystkim, ktorzy z zaparciem bronia DNF, jak naprawde wyglada gra z Ksieciem w roli glownej. Ale pewnie jak wyjdzie ta wersja HD to zaraz sie okaze, ze wiekszosc dzisiejszego, ''skonsolizowanego'' bractwa graczy nie daje sobie rady z produkcja, w ktorej nie prowadza cie za raczke od poczatku do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że chcemy. DN3D to tytuł genialny w swojej prostocie. A robienie do niego nowej grafy i pozostawienie całej reszty nietkniętej to świetny pomysł.
W starego do tej pory gram to w nową odsłonę będę grał tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:05, Jamz napisał:

Ale pewnie jak wyjdzie ta wersja HD to zaraz sie okaze, ze wiekszosc
dzisiejszego, ''skonsolizowanego'' bractwa graczy nie daje sobie rady z produkcja, w
ktorej nie prowadza cie za raczke od poczatku do konca.


Zacznijmy od tego, ze DNF juz udowodnił, ze nawet w nim ludzie potrafią się gubić, wiec nie wiem.
O co ty tutaj się pultasz ;)

OnTop Pozyjemy zobaczymy. Jak narazie, to porywanie sie z motyką na słońce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I będę do us*anej śmierci czekał na te rimejki...Już zdecydowałem poczekać na remake pierwszego Half Life''a, a teraz znowu okazuje się, że DN3D HD ma się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na projekt czekam, ale czy nie skończy on jak Black Mesa Source? Nie sądzę aby prędko to wyszło. Nawet gdyby taki remake był płatny to na pewno bym go kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 21.06.2011 o 13:03, tykus napisał:

Mnie raczej ciekawi, czy ten remake będzie darmowy

projekt duke next gen miał być darmowy więc miejmy nadzieje że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<offtop>

zabrałby się ktoś za remake System Shock 2 lepiej...

</offtop>

...ale w odświeżonego DN3D również chętnie pociupię XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DNF był bardzo niedopracowany i sklejony z rożnych elementów, niektóre levele bardzo dobre niektóre nudne, niektóre tekstury bardzo wysokiej jakości inne bardzo niskiej... ale Ja i tak sie dobrze bawilem. A reszta niech sobie marudzi na temat 2 broni, paska życia, quicksavów i grafiki (która wcale taka zla nie jest... zresztą jak niektórzy ludzie mówią ze crysis2 jest brzydki to o czym tu rozmawiać).

Niech robią następną część nawet i trylion następnych, byle się fajnie grało a jak komuś się nie podoba to niech wraca do CoDa i rozwalać piętnastolatków na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować