Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Toca Race Driver 3 - pierwszy film z gry!

15 postów w tym temacie

Domek

Na naszej stronie znaleźć już można opublikowany właśnie przez Codemasters pierwszy film, prezentujący w akcji grę Toca Race Driver 3. Po tylu efektownych screenshotach, które nam zaserwowali, po prostu trzeba zobaczyć jak to wygląda w ruchu...

Przeczytaj cały tekst "Toca Race Driver 3 - pierwszy film z gry!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nowej TRD jest taki sobie...nie powala graficznie...nic szczegolnego...ja i tak zabardzo nie czekam na nowa odsłone tej gry...bo wydaje mi sie ze bedzie to odgrzewany kotlet..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcem pogratulwoac gram.pl ze wkoncu ma pozradny srv z ktorego mozna cos sciagnac, zawsze albo nie moglem nawiazac polaczenia a jak juz nawiazalem to transfer wynosil max 3 a teraz 60 kb\s wiec juz jest ok

Gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było - mam "dwójkę", w "trójkę" zagram z miłą chęcią.
BTW liczę na kinowe tłumaczenie CDP, zawsze gra byłaby wcześniej.
Jednakowoż do bodaj lutego jeszcze sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 00:09, Thorongil napisał:

> No, jeśli dla ciebie wrażenia wzrokowe to nic, to tylko Twój problem :P

Liczy się jakość. :]


ale jakosc czego? duzo gralem w "dwojke" i uwazam ze jakosciowo stoi na naprawde wysokim poziomie, zarowno pod wzgledem grafiki jak i jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o jakość trailera - nie ma na nim nic szczególnego i powalającego, a pozatym jest w słabej jakości, więc nie da się w 100% zweryfikować, czy ta grafika rzeczywiście jest taka genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 13:59, Thorongil napisał:

Chodziło mi o jakość trailera - nie ma na nim nic szczególnego i powalającego, a pozatym jest w słabej jakości, więc nie
da się w 100% zweryfikować, czy ta grafika rzeczywiście jest taka genialna.


mi sie podobalo i screeny ktore wyszly do tej pory sa ladne. zreszta tyle juz w ta gre gralem i jakos nigdy nie mialem czasu gapic sie na grafike. to sa wyscigi, gdzie trzeba byc na maxa skoncentrowanym - chyba zie sie ktos wybiera na zwiedzanie :) to nie doom3, ktory jest chyba najdrozszym demem wszechczasow, w tej grze grafika nie jest najwazniejsza. jak dla mnie mogla by byc taka sama jak w dwojce i tak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem posty i w między czasie ściągnąłem trailer w mpeg, nic dziwnego nie znalazłem oprócz dobrej zapowiedzi.
Jakość każdego filmu zależy w głównej mierze od kompresji. Ten jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować