Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – eXtremalna premiera już dziś!

163 postów w tym temacie


Co do zrozumienia konsekwencji wydawcy to się dziwię - pewnie wolisz podstawową wersją za 80 zł i dodatek za 80 zł, ludzie wam to się nigdy nie dogodzi, nawet ja by zadarmo dawali to by było źle, bo pudełko nietakie i dali zadarmo dziś, a nie wczoraj -masakra. Nie wiem ile macie lat, ale popatrzcie wstecz gdzie byle gniot kosztował grubo powyżej 100zł !! i to CDProjekt jako pierwsza firma zrobiła rewolucję na rynku (gry spadły ponizej 100zł). Jak się nie podoba to nie kupujcie. Cóz Cenega także idzie w ślady Cdprojektu i im się to także chwali. Naprwde za 20 zł można kupić rewelacyjne gry - i to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.gram.pl/extraklasyka na pierwszej stronie pisze że "eXtra Klasyka Next to nowe rewelacyjne tytuły, jeszcze wyższa jakość dostepna DOTYHCHCZAS !!!!!!!" z tego co ja wiem dotychczas pisze sie przez ch a nie samo h:) poprawcie ten bład szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi sie Cd-Project.Oferty coraz lepsze a do tego nie byle jakie tytuly gier.Sam zastanawiam sie nad zamowieniem Warhammer''a.Trzymac tak dalej ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:59, Xian napisał:

Khem. Jeżeli ma być dwukrotnie obszerniejsza w stosunku do tych dodawanych do XK i NXK to ja
dziękuje (ile stron 30-40?).

Sprawdzilem - moj Capitalism z NXK ma 16-stronicowa instrukcje. Zatem faktycznie instrukcje w XKX beda grube niesamowicie, i rzeczywiscie jest sie czym chwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 19:59, Respect17 napisał:

Na stronie www.gram.pl/extraklasyka na pierwszej stronie pisze że "eXtra Klasyka Next to nowe
rewelacyjne tytuły, jeszcze wyższa jakość dostepna DOTYHCHCZAS !!!!!!!" z tego co ja wiem dotychczas
pisze sie przez ch a nie samo h:) poprawcie ten bład szybciutko:D

Błędy ortograficzne zmniejszają zaufanie w firmę :] Np: taki TopWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mnie się nie dogodzi, ale coś mnie wkurzyło właśnie.

Jestem posiadaczem premierowych wydań takich gier jak WH430k, Gothic II i I... Akurat razem z Gothikiem II dostałem płytę z muzyką, ale czy mnie - klientowi, który wolał mieć grę wcześniej - nie przysługją już takie dodatki jak filmiki czy MP3? Nie mam zamiaru kupować Dawnj of Wara po raz drugi dla muzyki w MP3. Chciałbym usłyszeć, czy ktoś z CDP ma coś do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 21.04.2006 o 20:05, Jerodzik napisał:

ale czy mnie - klientowi, który wolał mieć grę wcześniej
- nie przysługją już takie dodatki jak filmiki czy MP3?


O jakich filmach i mp3 mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak nowa konkurencyjna seria Cenegi prezentuje sie o niebo lepiej.. to co, ze kilka razy drozsza... przewaznie daja antologie - wszystkie czesci z dodatkami w jednym packu - no i tytuly tez przednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:10, Seqiu napisał:

O jakich filmach i mp3 mówisz?



Dostępnych dla posiadaczy gier z edycji XKX po zarejestrowanie gry na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:13, Jerodzik napisał:

> O jakich filmach i mp3 mówisz?


Dostępnych dla posiadaczy gier z edycji XKX po zarejestrowanie gry na gram.pl.

Dopiero co zauważyłem adres strny XK Next. Swoją drogą masz rację, ja np kupiłem SpellForce w poprzedniej wersji NXK i także chciałbym mieć dostęp do muzyki czy filmów, ale co na to pradzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z trudnej i bardzo długiej drogi ze sklepu i co stwierdzam ??? Oczywiście nie ma tego co bym chciał a jeszcze lepiej wogule nic nie ma :P Znaczy zero XKX :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wydaje mi się, że "premiera" tyczyło się tylko sklepu gram.pl. Oczywiście w Empikach, MM i tym podobnych gry się pojawią, ale później. Jak to dobrze, że zamówiłem przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:30, Arclight napisał:

Cóż, wydaje mi się, że "premiera" tyczyło się tylko sklepu gram.pl. Oczywiście w Empikach,
MM i tym podobnych gry się pojawią, ale później. Jak to dobrze, że zamówiłem przez internet.



No ja żałuje że nie zamówiłem w sklepie gram.pl z początku miałem taki zamiar ale odstraszyły mnie koszty przesyłki :/ Ale teraz jak sobie pomysle to lepiej było kupić jednak przez neta bo bym przynajmniej zaciupał przez weekend a tak to jutro mi sie nie bedzie chciało iść znowu popatrzeć czy już są te gry :/ Ehhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brałbyś tylko jedną grę, to faktycznie, zamawianie przez neta nie za bardzo się opłaca. Ja np. wziąłem od razu trzy. Zapłaciłem 12 zł mniej (z przesyłką!) niż za 3 w sklepie normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż w sumie nie pomyślałem :/ Mogłem sobie jeszcze Full Spectrum Warrior i np. Delta Force no ale teraz to już zapuźno :/ ehh... teraz to już poczekam aż sie w moim zadupiu pojawią te gierki mam nadzieje ze jak najszybciej :/ Kurcze taki towar do sklepuw to powinni dzień przed premierą dostarczać tak żeby w dzień premiery każdy mugło sobie kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować