Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – eXtremalna premiera już dziś!

163 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 19:11, Seqiu napisał:

Przecież instrukcja jest, wraz z poradniekiem ;)


No w tej serii podobno tak, nie widziałem, w poprzednich instrukcja była wyraźnie cieńsza od wydania premierowego, coś na wzór "quick installetion guide". Ale chodziło o pewien schemat - tańsze, bo w pewnym sensie uboższe. Dla jasności, nie przeszkadza mi to w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 19:48, scott napisał:


Co do zrozumienia konsekwencji wydawcy to się dziwię - pewnie wolisz podstawową wersją za 80
zł i dodatek za 80 zł, ludzie wam to się nigdy nie dogodzi, nawet ja by zadarmo dawali to by
było źle, bo pudełko nietakie i dali zadarmo dziś, a nie wczoraj -masakra. Nie wiem ile macie
lat, ale popatrzcie wstecz gdzie byle gniot kosztował grubo powyżej 100zł !! i to CDProjekt
jako pierwsza firma zrobiła rewolucję na rynku (gry spadły ponizej 100zł). Jak się nie podoba
to nie kupujcie. Cóz Cenega także idzie w ślady Cdprojektu i im się to także chwali. Naprwde
za 20 zł można kupić rewelacyjne gry - i to się chwali.


Jasne, że się chwali. Tyle, że jest to pewnego rodzaju nieporozumienie. Mogę kupić podstawkę za 20 pln, dodatek za 80 pln, to razem daje 100 pln. Ale jakoś nie spotkałem się nigdzie z możliwością zakupienia dodatku samego w cenie mniejszej od premierowej. Chodzi o to, że jak kupiłem na przykład Gothica II z klasyki, to potem jestem skazany na premierowe wydanie dodatku (o ile upoluję gdzieś w sklepie) za pełną cenę, nie mam możliwości dobrania dodatków w wydaniu z klasyki. Taki dysonans. W efekcie wolę wziąć Dawn Of War z dodatkiem za 60 pln, niż dać 20 za podstawkę, i nie mieć nadziei na wydanie w podobnie niskiej cenie dodatku za rok czy dwa. I o to pytam teraz Firmę. W końcu klasyka to wyciągnięcie ręki w stronę mniej zamożnych graczy, prawda ... Bez szans na wydanie dodatków do gier tak kupionych to trochę utrącenie tej ręki gracza ze świeżo zakupioną grą ... Takie "kupiłeś, a teraz nie masz już tu czego szukać." :) Stąd pytanie o konsekwentność polityki marketingowej Firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwne te 4paki...(Gothic+Morrowind+ew. Dawn of War... ale Driver do tego? To się kupy nie trzyma), ale pudełka wyglądają IMO ładniej. Gdyby nie to, że zaraz kupuję HOMM V i jeszcze gram w WoWa, to pewnie troszkę kasy bym na eXKnX stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie: czy we wszystkich grach EKN powninna być płytka z dodatkami, bo w moich W40k i FSW brak jej. I jeszcze jedno pytanie, pewnie odpowiedź już padła, ale jakoś mi umsło: czy seria EKN będzie rozszerzana o nowe tytuły, czy raczej bedą podawane tylko różne kąbinacje "zgrzewek"? A jesli będą nowości, to mniej wiecej ile trzeba będzie czekać na nowe propozycje (3 miechy, pół roku, rok)? Jeżeli ludzie z CD Projektu nie mogą mi udzielić inforamcji o częstotliwości wydawania EKN (oczywiście jeśli nastepne wydania EKN będą) to proszę forumowiczów, aby powidzieli co jaki czas wychodziły nowości w eXtra Klasyce? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dnia 23.04.2006 o 18:50, Hugon Okrutnik napisał:

Ponawiam moje pytanie: czy we wszystkich grach EKN powninna być płytka z dodatkami, bo w moich
W40k i FSW brak jej.


To nie jest płyta z dodatkami a plyta promocyjna z demami najnowszych gier z oferty CD Projekt. Płyta znalazła się w częsci pudełek z grami eXtra Klasyka neXt.

Dnia 23.04.2006 o 18:50, Hugon Okrutnik napisał:

I jeszcze jedno pytanie, pewnie odpowiedź już padła, ale jakoś mi umsło:
czy seria EKN będzie rozszerzana o nowe tytuły, czy raczej bedą podawane tylko różne kąbinacje
"zgrzewek"? A jesli będą nowości, to mniej wiecej ile trzeba będzie czekać na nowe propozycje
(3 miechy, pół roku, rok)? Jeżeli ludzie z CD Projektu nie mogą mi udzielić inforamcji o częstotliwości
wydawania EKN (oczywiście jeśli nastepne wydania EKN będą) to proszę forumowiczów, aby powidzieli
co jaki czas wychodziły nowości w eXtra Klasyce? Z góry dziękuję i pozdrawiam.


eXtra Klasyka neXt bedzie stale wzbogacana o nowe gry. Nie moge jednak udzielic Ci informacji, jak czesto będą mialy miejsce premiery w serii oraz ile będzie jednorazowo przybywalo tytulow. Jesli chodzi o poprzednia generacje eXtra Klasyki mialo to miejsce 3-4 razy do roku.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 23:36, Mario / CDP napisał:

eXtra Klasyka neXt bedzie stale wzbogacana o nowe gry. Nie moge jednak udzielic Ci informacji,
jak czesto będą mialy miejsce premiery w serii oraz ile będzie jednorazowo przybywalo tytulow.
Jesli chodzi o poprzednia generacje eXtra Klasyki mialo to miejsce 3-4 razy do roku.

>
A czy możesz wyjawić czy planujecie sagi RPG na DVD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mailem przyszedł. BTW: Ciekawe czy jako posiadacz W40K z Fajnej Ceny też będę miał dostęp do innych rzeczy. Wcześniej było to gdzieś chyba wyjaśniane, ale nie mogę teraz tego znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 11:48, sir_amra napisał:

Skąd masz tego linka?

Maila dostałem z CDP :)
Cytuję :
"Witaj,

Dziękujemy za zakup gry z serii eXtra Klasyka neXt. Dzięki elektronicznej rejestracji gry na gram.pl uzyskałeś dostęp do bonusowych materiałów, jakie zgromadziliśmy dla posiadaczy tego tytułu. Aby je pobrać, wejdź na stronę:
http://www.gram.pl/BonusXKN/

Liczba dodatków dostępnych do pobrania będzie się stale powiększać - o czym będziesz na bieżąco informowany!

Zachęcamy również do odwiedzenia strony http://extraklasyka.gram.pl, na której znajduje się szczegółowa prezentacja wszystkich tytułów eXtra Klasyki neXt, jak również informacje o serii.

Pozdrawiamy,
Zespół gram.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 11:53, Arclight napisał:

Mailem przyszedł. BTW: Ciekawe czy jako posiadacz W40K z Fajnej Ceny też będę miał dostęp do
innych rzeczy. Wcześniej było to gdzieś chyba wyjaśniane, ale nie mogę teraz tego znaleźć :P


Witam,

tak, dostep do materialow uzyskaja takze Ci, ktorzy maja zarejestrowana jakakolwiek wczesniejsza edycje danej gry. Juz wkrotce wszyscy zainteresowani otrzymaja e-maila!

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak przeglądałem tą prezentację widziałem takie coś jak możliwość do ściągnięcia plików mp3, tpet itd... Z kąt to można ściągać?
PS: Fajna wydrukowana reklama w mojej szkole wisi z grą Gothick2 :] NAreszcie w mojej szkole jest jakaś pożomna reklama...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 00:39, Evil Khan napisał:

> eXtra Klasyka neXt bedzie stale wzbogacana o nowe gry. Nie moge jednak udzielic Ci informacji,

> jak czesto będą mialy miejsce premiery w serii oraz ile będzie jednorazowo przybywalo
tytulow.
> Jesli chodzi o poprzednia generacje eXtra Klasyki mialo to miejsce 3-4 razy do roku.
>
A czy możesz wyjawić czy planujecie sagi RPG na DVD ?


Rozważamy to, jak również wiele innych nie mniej ciekawych opcji. Na razie nie moge poiwedziec, jakie tytuły kiedy się ukazą, ale zapewniam, ze bedzie w czym wybierac :)

Generalnie pamietajcie, ze bardzo uwaznie czytamy wszystkie Wasze uwagi i opinie - sa one zawsze brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji wydawniczych. Na obecny ksztalt eXtra Klasyki neXt wplynely wlasnie Wasze opinie i oczekiwania.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu sie pochlastam chyba bo już poniedziałek czyli jakieś 3-4 dni po premierze a w mojej mieścinie oczywiście ani widu ani słychu jak dak dalej pujdzie to zaniedługo w sklepie na chasło CD Projekt bedą odpowiadać: "Hmmm... Cd Projekt nigdy o tym nie słyszałem czyżby to nowy typ CD-RW ???" :/ Grrrr.... zaraz mnie szl..g trafii... a to dlatego że do jedynego sklepu w mojej mieścinie gdzie zazwyczaj ukazywały sie gry CD Projekt''u jest nie mały kawałek a ja od piątku już 3 razy tam byłem i znowu nic nie kupiłem :/ Grr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować