Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 na PC oficjalnie zapowiedziana - będzie taka sama, jak na Xboksie 360 i PlayStation 3!

47 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tej jesieni gracze pecetowi nie będą z zazdrością spoglądać na swoich kolegów posiadających konsolę. FIFA 12 będzie identyczna na PC, X360 i PS3 - poinformowała firma Electronic Arts.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 12 na PC oficjalnie zapowiedziana - będzie taka sama, jak na Xboksie 360 i PlayStation 3!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja. Miałem nadzieję, że już jedenastka będzie identyczna ale jednak nie wyszło a będąc posiadaczem x360 zakochałem się w fifie od wersji Euro2008. Szkoda, że dopiero teraz możemy się cieszyć tym co mają konsole bo jednak jedenastka mocno i to odczuwalnie różniła się między pc a konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do czego to doszlo, zeby cieszyc sie z wydania na pc gry identycznej, nie gorszej niz wersja na konsole, ja bym ich olal tak jak robili to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tej jesieni gracze pecetowi nie będą z zazdrością spoglądać na swoich kolegów posiadających konsolę."

-------------
Będą.

Fifa na 50'''' w salonie to nie to samo co na małym 20'''' pizdryku, głośniczkach i tanim biurowym obrotowym krzesełku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:39, naczelnyk napisał:

Fifa na 50'''' w salonie to nie to samo co na małym 20'''' pizdryku, głośniczkach i tanim
biurowym obrotowym krzesełku:-)


Z tym, że to kompa możesz spokojnie podłączyć taki tivi.
Porządne głośniki 5.1 czy 7.1 były do kompów już dawno a do konsol jeszcze 5 lat temu było ciężko takie podłączyć.
I spokojnie możesz sobie legnąć na kanapie i grać padem na piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:43, Phobos_s napisał:

Z tym, że to kompa możesz spokojnie podłączyć taki tivi.
Porządne głośniki 5.1 czy 7.1 były do kompów już dawno a do konsol jeszcze 5 lat temu
było ciężko takie podłączyć.
I spokojnie możesz sobie legnąć na kanapie i grać padem na piecu.


No i do tego dorzucić to, że gra na komputer będzie kosztowała mniej i pecetowiec jest w pełni zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku przeniosłem się na konsolę PS3, ale jako wieloletni gracz na PC, sfrustrowany odgrzewanymi kotletami - cieszę się razem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczy mój Acerek 24" 1080p/3D i głośniki 5,1. Jak FIFA będzie faktycznie identyczna to napewno będę na tym grał a nie na konsoli, chociaż mogę na Xboksie do 40".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybiorę komfort grania na konsoli, czyli cztery osoby z bezprzewodowymi padami obok siebie. Na PC było by to mało komfortowe, nawet we dwie osoby jest do bani, a tak rozłożeni na kanapie z butelką "mleka" obok i jakimiś chipsami w miseczce pykamy mecze towarzyskie :).
Ale jako częściowy gracz PeCetowy cieszę się, że istnieje szansa< dopóty nie pokażą twardych dowodów dopóki im w to nie uwierzę>iż na blaszakach będzie co najmniej tak damo jak na konsolach.

@MajesticTwelve, ja do tej pory gram w FIFE 09 która zakupiłem w UK za 2 funty, jak wyjdzie 12 to zapewne 11 też będzie można tam kupić za takie śmieszne pieniądze więc poczekam. Te gry to takie których nie warto kupywać co roku, ja kupuję raz na 3-4 lata nową odsłonę. Czyli moją następną może być albo Fifa 12 albo 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować