Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 na PC oficjalnie zapowiedziana - będzie taka sama, jak na Xboksie 360 i PlayStation 3!

47 postów w tym temacie

@VaTRaS-57 - nie wytrzymałbyś jakbyś nie napisał o tym swoim Acerku normalnie? Nie wystarczyło tylko "na moim Acerku 24 calowym"? Myślisz, że jesteś kozak bo masz monitor w HD i do tego w 3D? OMG -.-

Wracając do tematu. Uwierzę jak zobaczę. W tamtym roku miała być też taka sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
To skunksy :D Stara i ta sama śpiewka jak co roku ;]. Z resztą jak ze wszystkimi ich sportowymi grami wydawanymi jesienią. Szału nie ma. Tak jakby wziąć żula z ulicy karmić go porządnie przez miesiąc, golić myć itp itd. jednym słowem wizualnie go ogarnąć. Niby nowy człowiek, a w rzeczywistości i tak będzie żulem.

Zgadzam się z tym co powiedział christo w drugim poście.
No i Kuaczor też potwierdził to co Ci ludzie z EA robią.



Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można im w to wierzyć - takie zapewnienia podawali przy poprzednich odsłonach i jakoś się z nich nie wywiązali. Wszystko się okaże po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:39, naczelnyk napisał:

Fifa na 50'''' w salonie to nie to samo co na małym 20'''' pizdryku, głośniczkach i tanim
biurowym obrotowym krzesełku:-)


Trololol lolol lolo

Ostatnimi czasy te "cięte" riposty coś Ci nie wychodzą


A co do samej Fify 12, uwierz jak zobacze, jakos w pamieci mam pierwsze zapowiedzi odnosnie fify 11 która ponoć też nie miała się niczym różnić od wersji konsolowych.....

oh wait... jednak zapowiedzi było można roztrzaskać o kant d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 17:36, Braveheart napisał:

Zgadzam się z tym co powiedział christo w drugim poście.
No i Kuaczor też potwierdził to co Ci ludzie z EA robią.



Tylko, że tam tym razem mówili bardziej ogólnikowo i co by nie mówić uczynili wersję 11 na PC podobną do tej z konsol, wprowadzili nowy silnik graficzny i kilka innych opcji z konsol. Tym razem jest jasno powiedziane, że wszystkie wersje będą takie same i to jest pewne. Poza tym teraz za wersje gry na wszystkie trzy główne platformy odpowiada jeden człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, jacy wy żałośni - jeden przez drugiego się przekrzykuje jaki to rzekomo sprzęt ma. I znając takich typów, co się przechwalają na lewo i prawo, żaden z was owego sprzętu nie ma. Ba, nawet zaryzykowałbym twierdzenie, iż tak musicie swą szarą egzystencję dowartościować, że robicie flame na forum.

A zresztą, wielki mi tam szpan, sprzęt za parę tysięcy? To jakiś wyróżnik? Kto będzie chciał to kupi, żaden problem, bo to żaden luksus, szeroko dostępny w dodatku szybko taniejący. Nie w dzisiejszych czasach.

A na zapowiedź bez konkretów wiary nie daję, rzekomo tak miało być i z poprzednikami. Co prawda Fifa 11 całkiem dobra na PC jest, wielokrotnie lepsza jak denna 10, ale marketing nie zawsze zgodny z prawdą być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto ma PC bedzie mowił ze konsolne to dziadostwo i na odwrot konsole o PC tak było zawsze ale stwierdzenie że PC dorówna konsolom jest lekko naciagane w końcu chcąc dorównać grafice i pełnej optyce konsolom za karte graficzna bedzie trzeba dać chyba z 3000zł i pewnie bedzie to z 3/4 gb pamieci xbox 360 czy PS3 jest to sprzet tylko do grania i nie dziwmy się że tam grafika i grywalność wyglada perfekcyjnie i w 100% wydajnie a PC rowierz dla graczy ale chcac nadyżyć za dzisiejszym rynkiem gier i podzespołów do naszej paczki (PC) trzeba nie zle zarabiac albo mieć narawde dużo pieniedzy zeby nasz komputer spełniał wymagania bo każda gra ma coś innego kupimy jedno a jednak przydało by sie to i trzeba dać kolejne pieniadze.

Natomiast w Xbox360 czy w PS3 jest to żę wkładasz płyte instalujesz czy jak chcesz i grasz nie obchodzi cie nic oprócz gry i to jest fajne i przyjemne a gracz w PC na optymalnym sprzecie gdy włącza gre modli się żęby nie przycinała a nawet czasami żęby chodziła na minimalnych //

Nie dawno czytałem komentarze gdy wychodził CRYSIS 2 czy pojdzie mi na tym sprzecie czy na tym pełno komentarzy od graczy ktorzy przeczytali wymagania gry i po prostu wymiekli bo wychodzą gry np BF3/Dity 3 które już potrzebują grafiki o pojemności 1gb a za dobrą karte 1gb trzeba dać 500zł - 1500zł i tu jest problem a na XBOX360/PS3 za 2 lata mozesz grać i nie przejmować sie tym co wychodzi a co nie byle kupić i grać i to jest dobre . POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 17:36, Braveheart napisał:

Witam.
To skunksy :D Stara i ta sama śpiewka jak co roku ;]. Z resztą jak ze wszystkimi ich
sportowymi grami wydawanymi jesienią. Szału nie ma. Tak jakby wziąć żula z ulicy karmić
go porządnie przez miesiąc, golić myć itp itd. jednym słowem wizualnie go ogarnąć. Niby
nowy człowiek, a w rzeczywistości i tak będzie żulem.

Zgadzam się z tym co powiedział christo w drugim poście.
No i Kuaczor też potwierdził to co Ci ludzie z EA robią.



Pozdrawiam.


PECETY Nigdy nie bedą lepsze pod wzgledem grania od xbox 360 konsola do gier PC tez ale office to jego przeznaczenie :d hehe moze tak ogolnie ale pecetowiec wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 00:01, ara8 napisał:

Ten kto ma PC bedzie mowił ze konsolne to dziadostwo i na odwrot konsole o PC tak było
zawsze ale stwierdzenie że PC dorówna konsolom jest lekko naciagane w końcu chcąc dorównać
grafice i pełnej optyce konsolom za karte graficzna bedzie trzeba dać chyba z 3000zł
i pewnie bedzie to z 3/4 gb pamieci xbox 360 czy PS3 jest to sprzet tylko do grania i
nie dziwmy się że tam grafika i grywalność wyglada perfekcyjnie i w 100% wydajnie a PC
rowierz dla graczy ale chcac nadyżyć za dzisiejszym rynkiem gier i podzespołów do naszej
paczki (PC) trzeba nie zle zarabiac albo mieć narawde dużo pieniedzy zeby nasz komputer
spełniał wymagania bo każda gra ma coś innego kupimy jedno a jednak przydało by sie to
i trzeba dać kolejne pieniadze.

Natomiast w Xbox360 czy w PS3 jest to żę wkładasz płyte instalujesz czy jak chcesz i
grasz nie obchodzi cie nic oprócz gry i to jest fajne i przyjemne a gracz w PC na optymalnym
sprzecie gdy włącza gre modli się żęby nie przycinała a nawet czasami żęby chodziła na
minimalnych //

Nie dawno czytałem komentarze gdy wychodził CRYSIS 2 czy pojdzie mi na tym sprzecie czy
na tym pełno komentarzy od graczy ktorzy przeczytali wymagania gry i po prostu wymiekli
bo wychodzą gry np BF3/Dity 3 które już potrzebują grafiki o pojemności 1gb a za dobrą
karte 1gb trzeba dać 500zł - 1500zł i tu jest problem a na XBOX360/PS3 za 2 lata mozesz
grać i nie przejmować sie tym co wychodzi a co nie byle kupić i grać i to jest dobre
. POZDRO


Po pierwsze, kup sobie słownik języka polskiego zamiast konsoli, bo jak widzę takie kwiatki jak: "równieRZ", "nie zle", itd. to mnie krew zalewa.

Po drugie to stek bzdur napisałeś. Dzięki tym wspaniałym konsolom branża w zasadzie nie posuwa się do przodu i trudno by rosły wymagania sprzętowe, gdy kolejne produkcje stoją na podobnym poziomie jeśli idzie o oprawę wizualną, czy silnik fizyczny. Mój komp ma blisko rok, jak wszystko chodziło na maxa, tak nadal chodzi. Ba, napiszę nawet więcej, kolega ma kompa już 2,5 letniego (od tamtego czasu żadnego upgrade''u), a jedyna gra z tego okresu, która poszła mu tylko na wysokich to "Wiedźmin 2". Po co kupować nowy sprzęt, skoro stary i tak wystarcza? No chyba, że ktoś lubi szpanować, bądź myśli, że wyrwie jakąś blondi na najnowszą zajebistą grafę za 5000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Po co kupować nowy sprzęt? Niech poziom graficzny stoi jeszcze trochę(i tak jest już na wysokim poziomie), nie każdego stać by wydawać co 3 lata 3000 zł na kompa. Niech sobie XBOX360 i PS3 jeszcze z 5 latek pobędą i pohamują ten rozwój graficzny, technologiczny etc...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 14:39, naczelnyk napisał:

"Tej jesieni gracze pecetowi nie będą z zazdrością spoglądać na swoich kolegów posiadających
konsolę."

-------------
Będą.

Fifa na 50'''' w salonie to nie to samo co na małym 20'''' pizdryku, głośniczkach i tanim
biurowym obrotowym krzesełku:-)

To żeś błysnął... Podłączenie PC do TV zwłaszcza do HDTV jest wręcz banalnie proste i nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zrobić, a do tego pograsz w Full HD, a nie w 720 lub mniej... Jak dla Ciebie PC to stary złom z małym monitorkiem i krzesełkiem za 50zł, to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na PC nie będzie taka sama jak na konsole widać to nawet po cenie na konsole ze zniżką 199 zł a na kompa 129 zł. Zresztą i tak na kompa żeby mieć takie odczucia gry jak na konsole trzeba będzie podłączyć pada i pograć sobie na analogu wtedy widać system 360 stopni. A i ktoś napisał że PC zostawił graficznie konsole tylko że grając na konsoli nie musisz się bać o grafikę kupujesz grę i grasz na najwyższych.Dziękuje za uwagę.Do widzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 00:27, vonArnold napisał:

> Ten kto ma PC bedzie mowił ze konsolne to dziadostwo i na odwrot konsole o PC tak
było
> zawsze ale stwierdzenie że PC dorówna konsolom jest lekko naciagane w końcu chcąc
dorównać
> grafice i pełnej optyce konsolom za karte graficzna bedzie trzeba dać chyba z 3000zł

> i pewnie bedzie to z 3/4 gb pamieci xbox 360 czy PS3 jest to sprzet tylko do grania
i
> nie dziwmy się że tam grafika i grywalność wyglada perfekcyjnie i w 100% wydajnie
a PC
> rowierz dla graczy ale chcac nadyżyć za dzisiejszym rynkiem gier i podzespołów do
naszej
> paczki (PC) trzeba nie zle zarabiac albo mieć narawde dużo pieniedzy zeby nasz komputer

> spełniał wymagania bo każda gra ma coś innego kupimy jedno a jednak przydało by
sie to
> i trzeba dać kolejne pieniadze.
>
> Natomiast w Xbox360 czy w PS3 jest to żę wkładasz płyte instalujesz czy jak chcesz
i
> grasz nie obchodzi cie nic oprócz gry i to jest fajne i przyjemne a gracz w PC na
optymalnym
> sprzecie gdy włącza gre modli się żęby nie przycinała a nawet czasami żęby chodziła
na
> minimalnych //
>
> Nie dawno czytałem komentarze gdy wychodził CRYSIS 2 czy pojdzie mi na tym sprzecie
czy
> na tym pełno komentarzy od graczy ktorzy przeczytali wymagania gry i po prostu wymiekli

> bo wychodzą gry np BF3/Dity 3 które już potrzebują grafiki o pojemności 1gb a za
dobrą
> karte 1gb trzeba dać 500zł - 1500zł i tu jest problem a na XBOX360/PS3 za 2 lata
mozesz
> grać i nie przejmować sie tym co wychodzi a co nie byle kupić i grać i to jest dobre

> . POZDRO

Po pierwsze, kup sobie słownik języka polskiego zamiast konsoli, bo jak widzę takie kwiatki
jak: "równieRZ", "nie zle", itd. to mnie krew zalewa.

Po drugie to stek bzdur napisałeś. Dzięki tym wspaniałym konsolom branża w zasadzie nie
posuwa się do przodu i trudno by rosły wymagania sprzętowe, gdy kolejne produkcje stoją
na podobnym poziomie jeśli idzie o oprawę wizualną, czy silnik fizyczny. Mój komp ma
blisko rok, jak wszystko chodziło na maxa, tak nadal chodzi. Ba, napiszę nawet więcej,
kolega ma kompa już 2,5 letniego (od tamtego czasu żadnego upgrade''u), a jedyna gra
z tego okresu, która poszła mu tylko na wysokich to "Wiedźmin 2". Po co kupować nowy
sprzęt, skoro stary i tak wystarcza? No chyba, że ktoś lubi szpanować, bądź myśli, że
wyrwie jakąś blondi na najnowszą zajebistą grafę za 5000 zł.


Dzieciaczku ty pisałeś tego posta chyba 10min a ja 20s i nie mów mi tu o słowniku bo w szkole nie jesteśmy i nie patrzymy jak i co się pisze doczytałeś się ? doczytałeś więc zastanów się czy ALT musi każdy wciskać czy patrzeć na litery BO W SZKOLE NIE JESTEŚMY ROZUMIESZ i ZGODZI SIĘ TU WIEKSZOŚĆ NA STRONIE ŻĘ MA TO GDZIEŚ JAK KTO PISZE ZE SŁOWNIKIEM CZY BEZ . POLOSNISTA SIE ZNALAZŁ A PEWNIE NIE SKOŃCZYŁES JESZCZE SZKOŁY . POZA TYM TO CI NAPISAŁEŚ WYŻEJ ZE TWÓJ KOMP MA ROK I BLA BLA CHODZI WSZYSTKO NA MAXA NIE DZIWNE ZE JAK WYDAŁEŚ MOŻĘ 6000tyś. zł TO BEDZIE NA MAXA W NASTEPNYM POŚCIE PEWNIE NAPISZESZ ŻĘ KUPIŁEŚ ZA 1000ZŁ ZEBY NIE BYŁO WIDAĆ RÓZNICY KOSZTÓW ZA PC . NA DODATEK JAKBY OPRAWA WIZUALNA NIE POSÓWAŁA SIE DLA CIEBIE DO PRZDOU TO DALEJ BYŚ GRAŁ NA PEGASUSIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w FIFA nie gram prawie wcale... zatrzymałem się na (jeszcze ciekawiej) na PES2010. Jak zobaczę, że gra jest warta zakupu i będzie to samo w co kiedyś grałem na konsoli to będę myślał nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

Dzieciaczku


To już wiemy z kim mamy do czynienia. Ledwo zaczęły się wakacje, a tu już wysyp dzieci neo. Jak tam, 1 klasa gimnazjum ukończona, huh? Czy może trochę żółci musisz wylać, bo czeka ciebie kiblowanie?

>ty pisałeś tego posta chyba 10min a ja 20s

Kolejna wielce poważna uwaga, wskazująca na wychodzące kompleksy. Boli ciebie, że parę zdań ledwo napiszesz przez 10 min, więc żeby swoje ego podbudować będziesz to teraz każdemu po kolei wciskać?

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

i nie mów mi tu o słowniku


A przydałby ci się, oj przydałby się. Może jak ktoś ci nim rąbnie parę razy w pusty łeb, to załapiesz podstawowe reguły języka polskiego.

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

bo w szkole nie jesteśmy i nie patrzymy jak i co się pisze doczytałeś się ?


I wyszło szydło z worka. Szkoła to, szkoła tamto, widać, żeś uczeń jest i w dodatku wyjątkowo tępy. Ciesz się, że masz wakacje, a nie trujesz bez sensu.

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

doczytałeś więc zastanów się czy ALT musi każdy wciskać czy patrzeć na litery


Jak przy pisaniu musisz spoglądać na klawiaturę to współczuję, każdy dość szybko uczy się pisać bez odrywania wzroku od klawy. Widać uczniaku, młody duchem jesteś, może nie gimnazjum, a podstawówka?
I przy okazji, nie wiem co ma alt do pisania słów typu: "nieźle" jako "nie zle" czy "również" jako "rownierz". Może zmień klawiaturę na inną, skoro jeden klawisz służy za wszystkie?

> BO W SZKOLE NIE JESTEŚMY
I znowu ta szkoła. Powiedz prawdę, z czego nie zdałeś i w której klasie jesteś? Bo normalni ludzie nie piszą w kółko o szkole w tematach, które edukacji absolutnie nie dotyczą.

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

ROZUMIESZ i ZGODZI SIĘ TU WIEKSZOŚĆ NA STRONIE ŻĘ MA TO GDZIEŚ JAK KTO PISZE ZE >SŁOWNIKIEM CZY BEZ .


Jaki bulwers, szok po prostu. Tak, krzycz, krzycz, domyślam się, że to musiało boleć jak ciebie ojciec paskiem sprał za rewelacyjne osiągnięcia w tej wielokrotnie przywoływanej szkole. I przy okazji, jak nie masz szacunku do swego języka to nie masz i do siebie, ale w zasadzie, po co ja gadam z warzywem?

>POLOSNISTA

A kto to "polosnista"?

>SIE ZNALAZŁ A PEWNIE NIE SKOŃCZYŁES JESZCZE SZKOŁY .

Nie wiem, żadnym "polosnistą" nie jestem. I po raz trzeci ta szkoła. Co ty masz z tą szkołą? Prześladuje ciebie ta instytucja czy jak? Idź do psychiatry, takie przypadki trzeba leczyć.

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

POZA TO CI NAPISAŁEŚ WYŻEJ ZE TWÓJ KOMP MA ROK I BLA BLA


Napisz to jeszcze raz, bo ledwo trzyma się to kupy.

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

CHODZI WSZYSTKO NA MAXA NIE DZIWNE ZE JAK WYDAŁEŚ MOŻĘ 6000tyś. zł


Oj ta wyższa matematyka, suma paru podzespołów za trudna do policzenia. Nie wiem skąd te 6 milionów zł. wziąłeś, ale gwarantuję, że aż tylu na kompa nie wydałem.

>TO BEDZIE NA MAXA W NASTEPNYM POŚCIE

Tak, tak, będzie na maxa w następnym poście, co za bełkot. Nie pij więcej tych karmelków tak młodym wieku, bo widać, że po jednym babskim piwie całkowicie ci odjebało.

>PEWNIE NAPISZESZ ŻĘ KUPIŁEŚ ZA 1000ZŁ ZEBY NIE BYŁO WIDAĆ RÓZNICY KOSZTÓW ZA PC

Tak, tak, kupiłem za 1000 zł, a nie 6 milionów zł. Kosztów za pc nie widać. Zadowolony?

Dnia 23.06.2011 o 11:04, ara8 napisał:

NA DODATEK JAKBY OPRAWA WIZUALNA NIE POSÓWAŁA SIE DLA CIEBIE DO PRZDOU TO DALEJ BYŚ GRAŁ NA PEGASUSIE ...


Pegasusa to jak mniemam w muzeum wdziałeś? A nie, sorry, ty nie wiesz co to muzeum. Pewnie na demotach go zobaczyłeś i się teraz podniecasz, że jaki ty obeznany. I napisz z łaski swej, o co ci chodzi z tą posuwającą się oprawą wizualną do przodu bo nijak związku z pegasusem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 11:32, vonArnold napisał:

[ciach]
Pegasusa to jak mniemam w muzeum wdziałeś? A nie, sorry, ty nie wiesz co to muzeum. Pewnie
na demotach go zobaczyłeś i się teraz podniecasz, że jaki ty obeznany. I napisz z łaski
swej, o co ci chodzi z tą posuwającą się oprawą wizualną do przodu bo nijak związku z
pegasusem nie ma.




Już miałem nie odp . na twój post bo widze że jesteś szeroko obeznany w swoim zdaniu no ale tak mają cwaniaki smiałem się prawde mówiac czytając każdy nagłówek jak wyjaśniałeś ale jedno mnie zaskoczyło >>>>>

> >POLOSNISTA

Dnia 23.06.2011 o 11:32, vonArnold napisał:


A kto to "polosnista"?

>SIE ZNALAZŁ A PEWNIE NIE SKOŃCZYŁES JESZCZE SZKOŁY .

Nie wiem, żadnym "polosnistą" nie jestem. I po raz trzeci ta szkoła. Co ty masz z tą
szkołą? Prześladuje ciebie ta instytucja czy jak? Idź do psychiatry, takie przypadki
trzeba leczyć.


Pytasz kto to POLONISTA a następnie odpowiadasz że nim nie jesteś -- WIKIPEDIA?> haha nie jesteś pro idź zagraj sobie w jakąś gierkę bo nie masz pojecia o dzisiejszym rynku gier i technice Strzelam że to co wyczytasz z gram.pl i może z takich stron jak wp.pl czy np. onet.pl pozdro dla ciebie jeszcze parę lat i może kogoś zagniesz ale jak narazie to troszku ci to nie wychodzi xD a poza tym jak pisałeś o tej szkole że pisze o niej 3x czy coś w tym bełkocie twoim ciężko wyczytać to ale jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to właśnie szkoła i dla ciebie po raz 4 !!! hura haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 11:55, ara8 napisał:

Pytasz kto to POLONISTA a następnie odpowiadasz że nim nie jesteś -- WIKIPEDIA?


Pytałem się kim jest ów "polosnista"? Czytać nie umiesz? Zresztą nie dziwi mnie, skoro ledwo piszesz.

Dnia 23.06.2011 o 11:55, ara8 napisał:

haha
nie jesteś pro idź zagraj sobie w jakąś gierkę bo nie masz pojecia o dzisiejszym rynku
gier i technice Strzelam że to co wyczytasz z gram.pl i może z takich stron jak wp.pl
czy np. onet.pl pozdro dla ciebie jeszcze parę lat i może kogoś zagniesz ale jak narazie
to troszku ci to nie wychodzi xD


Pozbieraj swoje myśli i napisz o co ci chodzi, bo z tego niewiele wypływa. Zlepek niespójnych informacji. I co ma zaginanie kogoś do czytania jakichśtam portali, itd.?

Dnia 23.06.2011 o 11:55, ara8 napisał:

a poza tym jak pisałeś o tej szkole że pisze o niej
3x czy coś w tym bełkocie twoim ciężko wyczytać to ale jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem
to właśnie szkoła i dla ciebie po raz 4 !!! hura haha


Tak aluzyjnie stwierdzę, czytać ze zrozumieniem można tekst, który sens ma. Twoja wypowiedź - ani trochę. I komplementować siebie samego możesz, fakty są takie, że i tak jesteś niedorozwojem.

PS

Ciebie karmić trollu nie zamierzam, bo szkoda na to czasu, tym bardziej, że głupszy jest od dzieciaczka z podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować