Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare zaprezentuje nowe DLC do Dragon Age II na Comic Conie

19 postów w tym temacie

Czyli kontynuowanie fabuły w DLC... Why am I not surprised?
Czyżby w końcu po tych batach jakie dostali za recykling lokacji zrobili coś niepowtarzalnego...
Czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo w końcu nie mogli dać nam całej gry z miejsca bo za mało by na tym zarobili, tylko będą w DLC''kach podawać kontynuacje i robić graczy w konia (Przykład: To DLC z księciem, które w praktyce było wyciętym fragmentem z ''normalnej'' gry). Szczerze mówiąc, po zakończeniu DA2 byłem pewny że coś takiego będzie. Cóż, mój moje ''poparcie'' dla BioWare coś ostatnio spada na łeb na szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 14:18, Bossk napisał:

No tak, bo w końcu nie mogli dać nam całej gry z miejsca bo za mało by na tym zarobili,
tylko będą w DLC''kach podawać kontynuacje i robić graczy w konia (Przykład: To DLC z
księciem, które w praktyce było wyciętym fragmentem z ''normalnej'' gry). Szczerze mówiąc,
po zakończeniu DA2 byłem pewny że coś takiego będzie. Cóż, mój moje ''poparcie'' dla
BioWare coś ostatnio spada na łeb na szyje.



To napisz od razu, co jest w tym zapowiedzianym DLC, jak wiesz, ze jest wyciety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2011 o 14:36, Zgreed66 napisał:

To napisz od razu, co jest w tym zapowiedzianym DLC, jak wiesz, ze jest wycięty.


Koledze Bossk chodziło o DLC z księciem, a nie to najbliższe.

>Przykład: To DLC z księciem, które w praktyce było wyciętym fragmentem z ''normalnej'' gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 14:48, Bardock693 napisał:

Koledze Bossk chodziło o DLC z księciem, a nie to najbliższe.


Chodziło mu oto, ze te nowe jest tak samo wyciete, jak te stare.

Dnia 23.06.2011 o 14:48, Bardock693 napisał:

No tak, bo w końcu nie mogli dać nam całej gry z miejsca bo za mało by na tym zarobili
tylko będą w DLC''kach podawać kontynuacje i robić graczy w konia
Przykład: To DLC z księciem, które w praktyce było wyciętym fragmentem z ''normalnej'' gry


A ja sie pytam na jakiej podstawie ma taką pewnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 14:52, Zgreed66 napisał:

A ja sie pytam na jakiej podstawie ma taką pewnosć.


Na takiej, że wszyscy znają politykę BioWare i EA odnośnie DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 14:52, Zgreed66 napisał:

A ja sie pytam na jakiej podstawie ma taką pewnosć.

Że książę był wycięty z gry? Plik z instalacją zajmuje ok 32MB. Dodaje nową postać, nowe dialogi (zarówno Sebastiana jak i NPCów), tekstury i takie tam. Chcesz mi powiedzieć, że Bioware znalazło nowe metody kompresji danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, że nowe DLC będzie wycięte z gry [czytanie kontekstu zdania ftw].

Wracając do tematu - dynda mi to i powiewa czy będzie wycięte, czy będzie nowe, jeśli będzie w miarę długie i ciekawe [kontynuacja fabuły lub jakiś dlc rozszerzający to co się działo w pierwszym roku w Kirk] i we w miarę rozsądnej cenie chętnie zagram [mam jeszcze jakieś luźne punkty do wydania, zostało trochę po zakupie DLC do ME2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:13, Pietro87 napisał:

Nie, że nowe DLC będzie wycięte z gry [czytanie kontekstu zdania ftw].


Yyeee :] +1
To, ze stare było wyciete, to kazdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogło by mnie skłonić do zagrania ponownie w DA2, to możliwość

Spoiler

poparcia Arishoka

w akcie 2. Obok
Spoiler

Knight Commander Meridith

, jest to jedyna mająca przebłyski normalności postać. Żadne tam DLC, w których pozwiedzamy sklonowane jaskinie, strzeżone przez ninja i spadochroniarzy mnie nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile nowych lokacji stworzyli. Jak będą przynajmniej 2 nowe na 15 starych (mniej-więcej tyle lokacji w podstawce zrobiono) to będzie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 16:42, Crask napisał:

Jedyne co mogło by mnie skłonić do zagrania ponownie w DA2, to możliwość

Spoiler

poparcia
Arishoka

w akcie 2. Obok
Spoiler

Knight Commander Meridith

, jest to jedyna mająca
przebłyski normalności postać.


I może dlatego

Spoiler

w akcie 2 i tak musimy go zabić. Nie ma możliwości jego poparcia

. Całe Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 08:54, Phobos_s napisał:

DLC, DLC, DLC... A może by tak dodatek na miarę Awakening? Co Bioware, za dużo pracy?

Spójrz na to co się dzieje wokół TOR (kontrowersje z tym jak bardzo gra jest niegotowa), do tego dodajmy że trzeba jeszcze napisać fabułę do ME3 (3p1cką) i zrobić DA3 w ciągu następnych 6-7 miesięcy (by zdążyć z wydaniem na grudniowy szczyt). Dziwisz się, że przy takim nawale roboty nie mają czasu na robienie poważnych dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2011 o 11:21, Graffis napisał:

Spójrz na to co się dzieje wokół TOR (kontrowersje z tym jak bardzo gra jest niegotowa),
do tego dodajmy że trzeba jeszcze napisać fabułę do ME3 (3p1cką) i zrobić DA3 w ciągu
następnych 6-7 miesięcy (by zdążyć z wydaniem na grudniowy szczyt). Dziwisz się, że przy
takim nawale roboty nie mają czasu na robienie poważnych dodatków?


Chciałeś chyba powiedzieć, że przy takim nawale roboty nie mają czasu na robienie poważnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować