Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire zmierza na PC - premiera już na jesieni, wielu wciąż nie wierzy w cuda

129 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2011 o 19:13, Krzycho napisał:

Czyżbym był jedynym kogo to kompletnie nie grzeje? ;)


Nie tylko, ja sam mam tyle gier do ogrania, że pewnie i tak LA nie zobaczę przed 2013 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:17, Bosiaxd napisał:

Haha, ciekawe co na ten news teraz wredni konsolowcy z onet.pl powiedzą ;D. Jak patrzę
na ich wojnę "konsola vs. <<blaszak>>" to aż mi jest niedobrze, a teraz L.A.
Noire wychodzi na PC... Kurczę, będą mieli o czym gadać ;P.


Onet to takie szambo, że i tak znajdą 20 powodów dla których wydanie na PC nie ma żadnego znaczenia (zaczynając od nieśmiertelnego "z czego się cieszycie, skoro wyjdzie pół roku później").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:34, Kreek napisał:

Co to znaczy strice pctowej? LAN jest co prawda przygodówką, ale w zupełnie w innym stylu
niż (nie)sławne point&click z pcta - nie ma więc mowy o żadnym pctowym rodowodzie.



Niesławne bo? Fanem przygodówek nigdy nie byłem, ale kilka grałem i były bardzo przyjemne. Tam i tak zawsze liczyła się fabuła, a nie to jak się w nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2011 o 20:21, Bambusek napisał:

Niesławne bo? Fanem przygodówek nigdy nie byłem, ale kilka grałem i były bardzo przyjemne.
Tam i tak zawsze liczyła się fabuła, a nie to jak się w nie gra.


Widzę, że nie jesteś na tyle spostrzegawczy i nie zwróciłeś uwagi, że słówko "nie" umieściłem w nawiasie. To przede wszystkim z myślą o nowych graczach bo oni tego podgatunku przygotówek mogą zupełnie nie kojarzyć - a to dlatego, że z roku na roku powstaje ich coraz mniej, w dodatku są przeznaczone do raczej niszowego odbiorcy, generalnie w takie gry nie ładuje się zbyt wiele pieniędzy(co nie znaczy, że są złe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jakoś nie interesuję mnie ta gra za bardzo, oprócz ogromnego miasta jakie zostało oddane w niej dla graczy :) Ale zadaję sobie teraz jedno pytanie - dlaczego nie wypuścili RDR? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość mnie bardzo ucieszyła, więc już się nie mogę doczekać... Także chciałbym zobaczyć RDR, no ale cóż wszystkiego mieć nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wciąż te pytania, gdzie RDR. Dasz im palec to będą chcieli całą rękę. Cieszcie się że macie LA Noire a nie myślicie o tym że wam RDR nie dadzą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 18:01, Pietro87 napisał:

No jak R* alej jest takim mistrzem robienia portów na PC jak za czasów GTA4 to jednak
dziękuję postoje =) [choć mam nadzieję, że czegoś się jednak na błędach nauczyli]

porta gta4 na pc robilo inne studio niz gre na konsolach: Rockstar Toronto i jak spojrzec na wiki przy jakich grach pracowali to duzego doswiadczenia na pc nie mieli, wlasciwie tylko w 1999 roku cos robili na pc, pewnie z portem la noire bedzie podobnie bo robi go jeszcze inne studio: Rockstar Leeds, oni to juz w ogole nie maja zadnych doswiadczen na pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor wpisu jest chyba jakiś zgorzkniały? I znowu niepotrzebne nadmuchiwanie atmosfery wokół konwersji, bo nikt mi nie wmówi, że to przekazanie suchych faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woooooohaaaa! Teraz jeszcze tylko czekać na RDR!


Do wszystkich, którzy proszą o polską wersję LA Noire na PC - zdajecie sobie sprawę, że wydawcą gry jest Cenega


Twórcy i tak zabronili lokalizować ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trochę sobie poczekasz - Rockstar napisał przeca, że nie ma nawet planów do konwersji RDR na PC.

To ten moment, w którym szlochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 20:31, Myszasty napisał:

*siada cicho w kąciku i zaczyna się modlić o optymalizację*


O tym samym pomyślałem, kiedy przeczytałem tytuł newsa. Jednak jest na co czekać i już wiem, który następny tytuł będzie oznaczony tagiem MUST HAVE ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do optymalizacji.

Konwersję GTA IV robiło Rockstar Toronto którzy nie umieją w komputer.
LAN przenosi Rockstar Leeds którzy też chyba jeszcze nic na PC nie przenosili ale może akurat im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować