Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Thor: God of Thunder - recenzja

15 postów w tym temacie

Po zagraniu w Avatara nie gram w żadną grę, która jest tworzona, bo film jest w kinie... bo po co mam sobie zawracać głowę średniakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 22:12, Khasim napisał:

@Muradin - zagraj w X-Men Origins: Wolverine - chyba jedyna filmówka, która jest autentycznie
dobra.

potwierdzam - jest bardzo fajna, ale raczej nie jedyna. kilka znośnych by się jednak znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riddick, King Kong, The Thing, Blade Runner, AvP1/2 (luźno połączone z filmami), Spider Man The Movie, Enter the Matrix (jak dla kogo), The Punisher,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 23:10, kimr napisał:

Riddick...

Ani Escape From Butcher Bay ani Assault on Dark Athena nie jest na podstawie filmu, to bardziej prequele do Pitch Black, Dark Fury i do Kronik Riddicka z Necromongersami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o sam "zamysł". Gra o Riddicku powstała tylko i wyłącznie dlatego, że powstał film, a generalnie chodzi o przeniesienie postaci i uniwersum do gry niż o całą scenerię, scenariusz etc. - tzn. ja tak uważam.

Bo takie Blade Runner też nie jest kopią filmu przeniesioną na ekrany monitorów, a przecież BR jest jedną z najlepszych przygodówek i egranizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07 nie przesadzaj, Avatar jako gra wcale nie była zła. Ja tam się dobrze bawiłem.

Khasim masz rację. To chyba jedyna gra, która pobiła film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak fantastyczna ocena jak na hmm... ekranizacje ? tak tragicznego filmu :P

@kimr
AvP to akurat gry i komiksy były lata przed powstaniem filmu. Chyba że masz na myśli oryginalne Alien(s) i Predatora a nie AvP :P Jakolwiek AvP 1 i 2 to świetne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po gameplayu widzę że gra chyba i tak jakimś cudem dostała tą średnią ocenę 40%. Ale widziałem też film... podobny do gry, beznadzieja :P
Jeśli chodzi o jakieś klimaty w tym stylu, to wg mnie milion razy lepszy film to "13 wojownik", klimat po prostu miodzio. I grę w takim klimacie to by mogli zrobić, a nie takie, takie... coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować