Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest gameplay z Saints Row: The Third - czołg, samolot i wielkie dildo

58 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2011 o 17:24, lygy napisał:

fajnie to wygląda, z tym że ten gameplay był już pokazywany podczas E3 ;) no ale nic
to, spowodował jedynie to, że zacząłem się tą seria gier interesować. zawsze jedna gra
do wyżycia się więcej ;)


Dlaczego do wyzycia sie? Jak dla mnie Saint''s Row 2. Miał znacznie ciekawsze misje od GTA IV. Nie miał co prawda powaznej fabuły i był wrecz absurdalny, ale czy to tej grze coś ujmuje? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze tylko myślałem że to jakiś nowy gameplay ten był na stronie CDP już z tydzień temu.
Edit:
Myliłem się był na początku miesiąca czyli troszkę więcej niż tydzień xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy w zadnego sr nie gralem, ale wyglada ciekawie, nie wiem tylko czy szybko sie nie znudza te bajery, prowadzenie samochodu wyglada znacznie lepiej niz w gta4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś powiedział: to będzie taka przystawka do nowego GTA. Chociaż po gameplay''u widać, że ta gra będzie oferowała masę zabawy na dłuuuugie godziny i niewykluczone, że zagram jeżeli mój komputer ogarnie wymagania. Czekałem, aż zacznie ten koleś potrącać przechodniów żeby przekonać się czy fizyka jest równie dobra jak w GTA IV, a nie jak np. w Mafii II, która pod tym względem mnie zawiodła, ale okazuję się, że w nowym SR jest wszystko ok, no może po za sztucznością poruszania się bohaterem. O optymalizację na kompy też się boję wspominając SR 2, a po za tym, jak się dobrze przyjrzeć jeździe samochodem to trochę im się gra jakby przycinała albo mnie zmyliła też chwilami dziwnie zmieniająca się kamera. Mam tylko nadzieję, że jeżeli w to zagram to przez te wszystkie możliwości jakie oferuje ta gra nie zniechęcę się do kolejnych odsłon GTA... oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kto jest adresatem tej gry? Gimnazjaliści?
No widzisz za szybko o rok się urodziłeś. Tak to jeszcze by gra zahaczyła o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie SR2 działał dosyć normalnie. I cieszę się na samą myśl o SR3, bardzo dobra, ciekawa gra z absurdalnym humorem - to lubię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chora gra... epicko chora :D Takiego szaleństwa jeszcze nie było. Te ciosy zadawane przechodniom są efektowne i sposób wsiadania do samochodu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:26, Zgreed66 napisał:

Dlaczego do wyzycia sie? Jak dla mnie Saint''s Row 2. Miał znacznie ciekawsze misje od
GTA IV. Nie miał co prawda powaznej fabuły i był wrecz absurdalny, ale czy to tej grze
coś ujmuje? xD


przychodzisz po ciężkim dniu na uczelni/pracy (jedno lub drugie albo oba naraz), chcesz trochę odpocząć, wyjmujesz zimne piwko i zaczynasz grac, by zszedł z Ciebie stres z całego dnia. właśnie dlatego do wyżycia się ;)
w dwójkę nie grałem, szczerze mówiąc mało, bardzo mało mnie interesowała, ale trójka jest w stanie zmienić ten stan rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F**K YEAH ! :) Tylko poproszę o dopracowanie grafiki przed premierą. Oczywiście gra nie jest brzydka, jednak (jak na mój gust) przydałyby się bardziej szczegółowe tekstury i kilka jakichś fajnych filtrów nałożonych na ekran, żeby gra nie wyglądała tak "surowo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem kogoś pobić miękkim pisiorem. Teraz moje marzenie się spełni. Gra jest ostro porąbana, bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

saints row 2 pominąłem ze względów oczywistych - zrypany port itp. Natomiast co do przyrównań do GTA. Jedyne podobieństwo to że to sandbox i to sandbox ale różnią się zasadniczo. GTA IV opowieść gangsterska na serio natomiast SR2 - GO F*CKING NUTS!!!!. Coraz mniej gier jest nastawione na czysty fun zamiast tego robią na siłę realistyczne lub pseudo realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować