Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest gameplay z Saints Row: The Third - czołg, samolot i wielkie dildo

58 postów w tym temacie

Sterowanie było jeszcze całkiem ok, optymalizacja za to wołała o pomstę do nieba [pomijając oczywisty frame rate tak gówniany, że GTA4 chowało się w przedbiegach, było od pyty problemów technicznych, crashe, zwisy, wyskoki na pulpit, niedziałające opcje w konfiguratorze, dziwne zachowanie cieni, migające tekstury]

Aczkolwiek wersja z x360 była mega miodna, pozbawiona gównianej pctowej warstwy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samolocik to inspiracja Normandią/Pojazdem Hammerhead z ME2. A tak poza tym - dla mnie must buy, to jest tak porąbane, że przypominam sobie czego mi brakowało w Just Caus''ie. I SR3 budzi pewne skojarzenia z Prototypem.
A grafika cud i miód.
Must buy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze często słyszałem o tej grze (mówie ogólnie o wszystkich częściach gry) jako że jest to klon gta. Ten filmik wszystkiemu zaprzecza. Zastanawiam się nad kupnem ponieważ spodobał mi się ten kiczowaty świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie gra będzie rozsprzedawana jak świeże bułeczki grafika przypomina bardzo gta 4 ale tutaj widać zabawy jest na wiele wiele czasu tylko grać i się dobrze bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u jednego konsolarza. Wchodzę, brud, syf,stado kotów łazi po kuchennym stole. Wchodzę do pokoju, a tam siedzi ten no-lajf. W pokoju odór frytek wymieszanych z tanim piwskiem. Koleś siedzi, beka i pierdzi, kręgosłup krzywy, pryszcze na tłustej cerze, brud za paznokciami... totalna ruina człowieka. Mówię do niego, zostaw tego jeża (grał w takiego jeża co się nim biega) i chodź do kina, czy do baru na kolejkę bourbona, czy do restauracji na jajecznice z truflami ("ja stawiam"), mrygnoł tylko oczyma i dalej nawala tymi paluchami w tego pada. Konsole niszczą życie. Powinni jak w chinach zakazać gry powyżej iluś tam godzin na dobę. Tak samo będzie z Saints Row.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 09:52, izzy98 napisał:

Ostatnio byłem u jednego konsolarza. Wchodzę, brud, syf,stado kotów łazi po kuchennym
stole. Wchodzę do pokoju, a tam siedzi ten no-lajf. W pokoju odór frytek wymieszanych
z tanim piwskiem. Koleś siedzi, beka i pierdzi, kręgosłup krzywy, pryszcze na tłustej
cerze, brud za paznokciami... totalna ruina człowieka. Mówię do niego, zostaw tego jeża
(grał w takiego jeża co się nim biega) i chodź do kina, czy do baru na kolejkę bourbona,
czy do restauracji na jajecznice z truflami ("ja stawiam"), mrygnoł tylko oczyma i dalej
nawala tymi paluchami w tego pada. Konsole niszczą życie. Powinni jak w chinach zakazać
gry powyżej iluś tam godzin na dobę. Tak samo będzie z Saints Row.



żeby połowa z tego co napisałeś była prawdą a jeśli tak jest to fajnych masz kolegów i do tego trzeba mu psychiatrie i dobra matkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku się trochę rozczarowałem, że ludzie w ogóle nie reagowali na to, że kogoś biliśmy - jakby to u nich była codzienność ale później moje zdanie na temat tej gry się nieco zmieniło - fajnie, że postawili na humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo bardzo fajnie :D
Ogólnie seria Saints Row ma imo większy potencjał niż mega nudne i stylizowane na dorosłe i poważne GTA. Jeśli tylko gra będzie lepiej zoptymalizowana niż poprzednia cześć to zapowiadają się długie godziny pełne śmiechu i zabawy :) I jeszcze jedno, widzę że zrobili coś z fizyką jazdy, to kolejny dobry sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne , nikt nie jęczy że to klon gta, że ta akcja "tank mayhem" to przecież "kill frenzy" z wcześniejszych części gta, a obkładać przechodniów fioletowym dildo można było w GTA:San Andreas. Żeby było jasne Saints Row mi się podoba, dziwi mnie tylko że nikt tak nie marudzi, jak np. w przypadku MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 00:03, ev1l_on3 napisał:

Dziwne , nikt nie jęczy że to klon gta, że ta akcja "tank mayhem" to przecież "kill
frenzy" z wcześniejszych części gta


Takie akcje to raczej standard jak na takie gry do rozwałki, a nie takich posiadajacych "powazna" fabule :)

Dnia 26.06.2011 o 00:03, ev1l_on3 napisał:

a obkładać przechodniów fioletowym dildo można było
w GTA:San Andreas. Żeby było jasne Saints Row mi się podoba,


Nie gibało sie tak fajnie xD

Dnia 26.06.2011 o 00:03, ev1l_on3 napisał:

dziwi mnie tylko że nikt tak nie marudzi, jak np. w przypadku MoH.

pff bo to male pierdoly, a nie 99% gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupia gra :D Naprawdę nie widziałem nic bardziej głupkowatego. Ale chce w to zagrać mimo wszystko :) A moment 4:46-4:50 mnie rozwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gta 4 szajs nieziemski.Sr1 miażdży wszystkie serie gta na raz a 3 to już będzie prawdziwa gra,która nie znudzi mnie po pierwszej misji jak w tym lamerskim gta.W SR zawsze pierwsza misja to zadyma,rozwałka a w gta to wożenie tłustego Romana hahahahhahaah na serio gta to szmelc i Sr miażdży go na każdym kroku ! Sr 3 to gra roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować