Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront - demo trybu multiplayer dostępne na PC

16 postów w tym temacie

Napisałbym,że lepiej późno niż wcale ale po tym jak ostatnio wdziałem 40 osób grających na serwerach na CAŁYM świecie to wstrzymam się od tego stwierdzenia. Odnoszę wrażenie jakby ta gra już umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie studia oznacza BRAK jakiegokolwiek wsparcia dla gry po premierze, a więc bugi, cziterzy, brak nowego contentu itd., więc nic dziwnego, że nikt w to już nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:59, kotlecik5 napisał:

Zamknięcie studia oznacza BRAK jakiegokolwiek wsparcia dla gry po premierze, a więc bugi,
cziterzy, brak nowego contentu itd., więc nic dziwnego, że nikt w to już nie gra.

Brak wsparcia? Czyli nie ma co liczyć na patcha, który by poprawił wszechobecne błędy? Właśnie skusiłem się promocją i zakupiłem edycję specjalną (będzie chociaż tania koszulka i latarka ;p), ale już nawet pomijając ciała przeciwników lewitujące w powietrzu, czy też przenikające przez ściany, gra ma ogromny problem z synchronizacją dźwięku. Czytałem, że to dość powszechny problem, ale nie ma na niego skutecznej metody (wyłączenie przyspieszenia dźwiękowego nic nie dało), dlatego dałem sobie chwilowo spokój z nadzieją na patcha. A tu taka wiadomość...

Cóż, jeśli mam być szczery to tyle co grałem nie byłem jakoś powalony na kolana. O wiele większą frajdę sprawiał mi Duke Nukem Forever (zdecydowanie przesadzona ta cała nagonka na niego). Jeśli tym samym ktoś rozważa zakup gry także zachęcony niską ceną, to niech lepiej zainwestuje te pieniądze w co innego. Ot chociażby któregoś Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę pobrać dema Homefront! Od kilku dni wciąż otrzymuję komunikat, że serwery steam są zbyt zajęte... Niby opinie, że słaba gra, itp., ale zawsze to lepiej samemu się przekonać, a tu nawet takiej możliwości nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy chce ściągnąć homefronta demo to też wyskakuje mi komunikat, że serwery steam sązbyt zajęte, aby zająć się twoją sprawą, czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, zastanawiałem się nad zakupem i jak dla mnie wystarczy, że jest demu tryby multiplayer. Szkoda tylko, że waży aż 4gb, przy moim internecie to w przyszłym tygodniu powinienem sobie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować