Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Xbox 360 otwiera się na gry free-to-play

7 postów w tym temacie

Wiecie, co prawda z PS3 doświadczenia, ale też dotyczą mikropłatności:
Szlag mnie ciężki trafia, jak przeglądam w takim Need for Speed listę aut i widzę kilka modeli zablokowanych, bo muszę za nie dopłacić.
Albo takie dodatki do AC Brotherhood. Wszystko rozmienia się na drobne.

I tak za jedno auto zapłacisz 10zł, za dodatek 36zł, za jakiś nowy Porsche Pack kolejne 36zł i masz równowartość dwuletniego, ale świetnego pełnego tytułu.

Ja wiem, że kasa się liczy tylko, ale życie staje się coraz bardziej uciążliwe, kiedy musisz się kontrolować żeby nie przepuścić dziesiątek złotych na coś, co powinno być w podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby zrobili jakieś darmowe gry, bo zawsze jak nie mam w co grać sięgam po takie tytuły. Z mikropłatności jeszcze nigdy nie korzystałem, ale jeśli jakaś gra będzie mi się bardzo podobać to nie mówię nie. Ja takie gry traktuję jako zwykłe zjadacze czasu (coś zamiast pasjansa i sapera :P). Nie lubię tylko kiedy w grę dosłownie nie da się grać bez kupowania dodatków (bo nie ma się szans z innymi graczami). Ale ogólnie jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Microsoft powoli zaczyna z Xbox''a robić nk,na co komu takie gry ? jeszcze do tego płatne , myślę że Arcade w zupełności wystarcza i spełnia wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować