Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszyscy chcą Battlefielda 3. A Ty?

119 postów w tym temacie

Ja bym tam najchętniej w obie gry się wyposażył. Ale że nie mam odpowiedniego sprzętu pod BF3 (komp i system operacyjny) to najprawdopodobniej będę grał w MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie... gdzie są te czasy kiedy gra była niepowtarzalna (marka nie była kontynuowana w 10 epizodach, gra była tylko 1 częścią)?
teraz wszystko to jechanie na utartym schemacie, dlatego od kilku-nastu lat nie powstają nowe gatunki gier. a mogłyby powstać, przecież Twórcy mają nieograniczone możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dziwny wymysł o braku wsparcia dla WinXP, to pewnie bym zagrał. A tak, to zostaje mi BC2. Nie wydam kilku stów na nowy system operacyjny tylko po to, by móc zagrać w jakąś grę. Sorry, Winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ile można grać w MW2 przez sieć z ludźmi, dla których jedyną bronią jest g18, pewne celowanie, maraton i waga lekka... tak więc: chcę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 13:52, Radekl2 napisał:

[...] ale mam Windowsa XP...


Czas wymienić system który na rynku jest już ponad dekadę. To naprawdę nic strasznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 13:54, kanthall napisał:

a ja nie... gdzie są te czasy kiedy gra była niepowtarzalna (marka nie była kontynuowana
w 10 epizodach, gra była tylko 1 częścią)?


Nie wiedziałem, że w ogóle były takie czasy:
- Ultima (1980 - 1999) - 9 części
- Wing Commander (1990 - 1998) - 5,5 części (nie liczę Secret Ops jako pełnoprawnego tytułu, były także spin-offs)
- Wizardry (1981 - 2001) - 8 części
- Spy vs. Spy (1984 - 2005) - 4 części
- Boulder Dash (1984-2009) - 14 części (nie liczę Rockforda i GemJam Gold)

Wymieniać można długo...

Prawda jest taka, że sequele istnieją praktycznie od samego początku przemysłu growego. Nie jest to bynajmniej nowy wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować