Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszyscy chcą Battlefielda 3. A Ty?

119 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2011 o 17:27, darthork napisał:

w bf 3 na max grę zamierzam kupić dopiero jakiś czas po premierze serii 600 no chyba
że te karty wyjdą tylko pod PCI express 3.0


Są wsteczne kompatybilne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B3 oczywiście widnieje na tegorocznej liście ''must-have''. Chociaż tak naprawdę nie wiem jak tu sprawiedliwie rozdysponować mamonę - końcówka roku (tradycyjnie) zapowiada się obiecująco: Uncharted 3, AC: Revelations, Batman: Arkham City + po drodze jeszcze odświeżone klasyki w HD (ICO, Shadow of the Colossus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 17:43, Zgreed66 napisał:

Poloneza ci zabiora ;)


To w takim razie chcę Battlefielda, ale nie kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 15:47, Zgreed66 napisał:

Z SP3 do IV 2014


Coś tam rzucić trzeba. Niemniej jeśli wierzyć oficjalnym informacją wsparcia nie ma ;]

Dnia 25.06.2011 o 15:47, Zgreed66 napisał:

Jak masz górę ramu i mocnego proca ;)
Inaczej ja dostaje spazmy.


Nawet tylko wtedy, w końcu jaki jest sens zmieniać system dla gry która może nie odpalić ;)

Dnia 25.06.2011 o 15:47, Zgreed66 napisał:

Swoja drogą dalej bym na nim siedział, gdyby nie brak wsparcia i zgodnosci xD


Dokładnie to samo czeka, prędzej czy później XP, panowie z M$ lubią graficzne fajerwerki.

Dnia 25.06.2011 o 15:47, Zgreed66 napisał:

To, gdy ktos nie musi go teraz kupować, to mozliwe, ze lepiej sie jeszcze "przemęczyc"
z XP''kiem do tego czasu.


Biorąc pod uwagę trend Microsoftu do robienia na przemian dobrych i złych systemów można się o los najnowszej odsłony niepokoić. Zresztą oba systemy nie powinny się znacząco różnić. Zobaczymy ;]

Dnia 25.06.2011 o 15:47, Zgreed66 napisał:

BF3, to w koncu tylko jedna gra ^^


Zgoda. Powodów do zmiany systemu, znajdzie się więcej. Przy zmianie platformy na lepszą innego wyjścia nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym Win XP? A jakim autem jeździcie, też "najlepszym" Fiatem 125p? Wypada się raczej cieszyć, że twórcy tak zaawansowanej technologicznie gry skupiają się na tym, aby gra dobrze działała na nowych systemach niż na starych. Nie dość, że skraca to etap produkcyjny, to jeszcze jest to pożyteczne dla samych graczy, których i tak nieuchronnie czekają upgrade''y. Windows Vista może i był dosyć przereklamowany, ale Win 7 to już na prawdę bardzo przyzwoity system i ciesze się, że olali XP-ka (którego też lubiłem, ale po prostu teraz przepaść między nim, a nowszymi jest taka jak niegdyś między Win95 a Win XP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 20:01, Azvar napisał:

Windows Vista może i był dosyć przereklamowany


Viscie się dostało, bo nie miała dopracowanych driverów na wyjsciu i pewne rozwiązania były denerwujace, ktore poprawili w 7. Tak całkiem ogólem, wiekszych różnic dziś juz nie ma. Wiec nie rozumiem tego Vista be, Win7 super.

Dnia 25.06.2011 o 20:01, Azvar napisał:

ale Win 7 to już na prawdę bardzo przyzwoity system i ciesze się, że olali XP-ka (którego też lubiłem,
ale po prostu teraz przepaść między nim, a nowszymi jest taka jak niegdyś między Win95
a Win XP).


Rozumiem, ze masz swiezego kompa. Ktoś kto ma jeszcze "stary" z 2gb ram ze zwykłą dwurdzeniówką nie musi podzielać twojego entuzjazmu :) ale tak, tez sie z tego ciesze. Cos sie przynajmniej dzieje i jest ten dlugo wyczekiwany, pierwszy krok do przodu. Moze za rok znajde sens upgrade''u mojego zlomu do grania? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 20:11, Zgreed66 napisał:

Rozumiem, ze masz swiezego kompa. Ktoś kto ma jeszcze "stary" z 2gb ram ze zwykłą dwurdzeniówką
nie musi podzielać twojego entuzjazmu :) ale tak, tez sie z tego ciesze. Cos sie przynajmniej
dzieje i jest ten dlugo wyczekiwany, pierwszy krok do przodu. Moze za rok znajde sens
upgrade''u mojego zlomu do grania? :>


Mam 4 GB (ale to akurat nie ma tu dużego znaczenia, gdyż kości można zawsze dokupić, a i tak mało jest gier które tyle potrzebują), dwurdzeniowego AMDka i kartę graficzną sprzed 3 lat, no i oczywiście Windowsa 7. Jeśli miałbym go porównać do XPka, widzę jedynie nieznacznie większe użycie zasobów/mocy (często jest wręcz szybszy od tak bardzo czczonego XP), gry działają ok (po za właśnie tymi, które były ewidentnie pisane pod XP, vide BioShock... właśnie tego bym się obawiał gdyby gry nadal były pisane pod stare systemy), a sam system jest o wiele bardziej wygodny, przejrzysty i ładniejszy od wszystkich poprzednich. I mówię to jako ktoś, kto kiedyś Viste wywalił i wrócił uradowany do XPka. Krótko mówiąc: w zupełności taka tania i stara konfiguracja wystarcza do tego, aby się cieszyć graniem na Win7, nie trzeba mieć molocha za 3000-4000 zł -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce Battlefielda 3 ale dopiero jak kurz opadnie. Preeordera zamawiaja tylko idioci.Takie moje zdanie.jaraja sie trailerkami i potem po zakupie wielkie rozczarowanie.Lepiej sprawdzic wpierw czy warto.Amerykanie umieszcza zapewne tone filmikow na youtube.Ocenimy i wtedy sie zdecydujemy na zakup.Tak powinien robic kazdy.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 21:29, Grinczar napisał:

Tak, ja również chcę! Czekam na premierę i... pieniądze, co by odświeżyć swój sprzęt - PC.


Jak widać Battlefield 3 wiąże ze sobą nie lada wydatki. Czyżby jedna z najbardziej pochłaniającej pieniądze gra w historii branży gier wideo? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować