Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Xbox 360 pożyje jeszcze drugie tyle

22 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Rozwój PC oraz zapowiedź Wii U mogą sugerować zmierzch obecnej generacji konsol, ale okazuje się, że wcale nie musi tak być. Przynajmniej jeśli chodzi o Xboxa 360, któremu twórcy wróżą jeszcze wiele pracowitych lat.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft: Xbox 360 pożyje jeszcze drugie tyle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając głupie komentarze tych, którzy nie przeczytali ostatniego akapitu.

Czy informacje przeczą coraz częstszym plotkom o zbliżającym się następcy Xboxa 360? Absolutnie nie, ponieważ cykl życia konsoli to czas, w którym jest ona uwzględniania przez producentów gier w planach wydawniczych. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby w międzyczasie pojawiła się jej nowa generacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:14, Grinczar napisał:

Uprzedzając głupie komentarze tych, którzy nie przeczytali ostatniego akapitu.

Czy informacje przeczą coraz częstszym plotkom o zbliżającym się następcy Xboxa 360?
Absolutnie nie, ponieważ cykl życia konsoli to czas, w którym jest ona uwzględniania
przez producentów gier w planach wydawniczych. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby
w międzyczasie pojawiła się jej nowa generacja.

Ale jednocześnie można stwiedzić, że nowa generacja to bardziej kwestia 3-4 lat, a nie roku. Gdyby MS wypuścił za rok nową generację, to 360 nie miałaby szans na wytrzymanie "jeszcze drugie tyle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:16, Zgreed66 napisał:

Tak samo moglobyc z pierwszym x''em. gdyby Micro go nie zabilo :)


To nie ms go zabił tylko Popularność PS2 go zabijała. A teraz i Sony i M$ wydały nowe kontrolery do swoich zabawek i głupota by było wydawać nowe urządzenia. Zreszta jeszcze te nie zostały wykorzystane w 100 % i moim zdaniem jeszcze przez pare lat będziemy się na nich świetnie bawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, dzięki zastojowi technologicznemu jakie zaserwowały konsole - PC zaczyna odżywać. Jeszcze chwila, a przeżyje prawdziwy renesans, bo gry zaczną w końcu wykorzystywać jego możliwości w pełni, a różnica będzie widoczna gołym okiem. Twórcy będą musieli robić krok w tył, aby grę dostosować pod konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:34, Capocrimini napisał:

Zasadniczo dobry znak. Mój komp dożyje pewnie podobną długość czasu bez wymiany sprzętu:)


W sumie fakt. Technologia nie pójdzie do przodu, a my będziemy cieszyć się cały czas aktualnym sprzętem ( ja Soniaczkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:34, Capocrimini napisał:

Zasadniczo dobry znak. Mój komp dożyje pewnie podobną długość czasu bez wymiany sprzętu:)

Ano, mój też. Niech się Xbox 360 i PS3 trzymają jak najdłużej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 tez jeszcze zylo jak PS3 juz bylo na rynku wiec te slowa o niczym nie swiadcza. Przeciagaja ta generacje strasznie na sile a ja juz mam jej powoli dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:19, Dared00 napisał:

> Uprzedzając głupie komentarze tych, którzy nie przeczytali ostatniego akapitu.
>
> Czy informacje przeczą coraz częstszym plotkom o zbliżającym się następcy Xboxa
360?
> Absolutnie nie, ponieważ cykl życia konsoli to czas, w którym jest ona uwzględniania

> przez producentów gier w planach wydawniczych. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie
aby
> w międzyczasie pojawiła się jej nowa generacja.

Ale jednocześnie można stwiedzić, że nowa generacja to bardziej kwestia 3-4 lat, a nie
roku. Gdyby MS wypuścił za rok nową generację, to 360 nie miałaby szans na wytrzymanie
"jeszcze drugie tyle".


Nie nie mozna. Niby na jakiej pdostawie ?? PS2 jakso wytrzymalo .Myslisz dlaczego MS z ta konsole idzie w swiat Kinecta ?? w ten sposob przedluza zycie tej konsoli . Hardcore''owi gracze beda ciupac juz na nowym sprzecie ,a poprzedniczka pojdzie w casualizm i gry tego pokroju .
Nowe konsole beda w przeciagu 2 lat i tego jestem raczej pewny :] . Choc IMFO najlepiej aby wyszlu juz nawet jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, że ludzie jeszcze nie kumają.

NOWY XBOX.

Wystartuje wraz z premierą systemu Windows8.

By mógł wspierać najnowsze directX, oraz planowaną integracja Windows8 i Xbox Live, a wiadomo ze wraz z nową konsolą, system: Xbox Live, dostanie solidnego Update-ta, który będzie posiadał w sobie dodatkowe opcje synchronizacji z systemem na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "dzisiejsza generacja" wystarcza... więcej nie potrzeba jeżeli chodzi o grafikę i inne. Jeżeli nowa generacja miałaby się równać jeszcze większemu ukróceniu gier w czasie i ułatwieniu wszystkiego, gdzie gracz już będzie tylko grał na padzie wyposażonym w góra 3 przyciski (bo wszystko będzie jako QTE) to wolę zostać przy "starej generacji" i "prehistorycznej generacji" konsol, gier i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się mówi, że konsola ma jeszcze przed sobą wielką przyszłość itd. z tego samego powodu dla którego promocje i obniżki nie są zawczasu ogłaszane, bo każdy po prostu poczeka i kupi towar po obniżce, a tak jak nikt nic nie wie, to do ostatniej chwili będą ludzie, którzy kupią przed obniżką (oczywiście później będą sobie pluć w brodę, ale to inna kwestia). Tu jest podobnie, jakby ogłosili że za rok wydadzą kolejnego Xboxa, to klienci poczekaliby na nowego, ewentualnie na związaną z tym obniżkę ceny starego i sprzedaż by spadła.

Krótko mówiąc z takich zapewnień PRowych nie wynika nic, ewentualnie właśnie fakt, że premiera nowej konsoli zbliża się wielkimi krokami, bo zaczynają temu coraz bardziej zaprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 22:18, TobiAlex napisał:

Get_Down powiedz to twórcom Uncharted 2/3, Killzone 2/3, inFAMOUS 2. Chciałbym mieć takie
gry na PC.


Tak samo gears of war 2/3,RDR i można tu długo wymieniać.Co to ma wspólnego z tym że konsole są znacznie w tyle w zględzie technicznym od PC za 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 22:18, TobiAlex napisał:

Get_Down powiedz to twórcom Uncharted 2/3, Killzone 2/3, inFAMOUS 2. Chciałbym mieć takie
gry na PC.

No fakt, używane PS3 kosztuje fortunę...
Poza tym Stopowanie gier (graficznie) na PC przez konsole jest faktem. Tylko modderzy jako tako się starają zrekompensować lenistwo programistów. Po crysisie w 2007r pewnie większość myślała, że w połowie 2011r będziemy mieli fotorealistyczną grafikę. A się okazuje, że wątpliwe okazuje się przebicie samego crysisa, a po wgraniu Extreme Quality Moda (2KB) nawet nie ma takich wątpliwości :/
Grafika na PS3 nie jest zła, mnie by zadowoliła sama rozdzielczość 1920x1080 bo mam 52 cale TV w pokoju z odleglosci ok 2,5m i o ile na PC gra się świetnie np w DIRT3 to już taki infamous 2 ostro daje po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować