Zaloguj się, aby obserwować  
Kozi_89

Wakacje w Sopocie

3 posty w tym temacie

Witam. Mam parę pytań do osób które ostatnio miały okazję być w Sopocie.

Planuję w połowie lipca wyjazd pod namiot do Sopotu właśnie. Jedziemy w 4 osoby pod namiot, wybraliśmy camping Kamienny Potok. Czemu Sopot? Bo jedziemy pociągiem z drugiego końca Polski i będziemy mieli wszystko pod ręką. Chcemy połączyć zwiedzanie trójmiasta z wypoczynkiem na plaży. O to pierwsze się nie martwię, jednak nie wiem jak w tym roku prezentują się sopockie plaże. Są podobno zawsze zatłoczone, istnieją może jakieś mniej uczęszczane fragmenty? Jak z czystością plaż i samej wody? Można pływać komfortowo?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 23:00, Kozi_89 napisał:

Witam. Mam parę pytań do osób które ostatnio miały okazję być w Sopocie.

Planuję w połowie lipca wyjazd pod namiot do Sopotu właśnie. Jedziemy w 4 osoby pod namiot,
wybraliśmy camping Kamienny Potok. Czemu Sopot? Bo jedziemy pociągiem z drugiego końca
Polski i będziemy mieli wszystko pod ręką. Chcemy połączyć zwiedzanie trójmiasta z wypoczynkiem
na plaży. O to pierwsze się nie martwię, jednak nie wiem jak w tym roku prezentują się
sopockie plaże. Są podobno zawsze zatłoczone, istnieją może jakieś mniej uczęszczane
fragmenty? Jak z czystością plaż i samej wody? Można pływać komfortowo?

Z góry dzięki.


Byłam niedawno w Sopocie, zależy też od pogody aby woda była ciepła i fajna. Jeśli chodzi o plaże to polecam takie trochę dalsze, tam znajdziesz trochę pustki. Woda tak jak mówiłam, zależy od pogody . Jeśli chodzi o czystość ? Nie jest tak źle ..


Pozdrawiam i udanych wakacji .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sopocie nie ma się co bać o czystość wody, tam nie ma Wisełki ani Kaczej czy innej ściek-rzeki.

Generalnie miejsce na plaży znajdziesz zawsze. Wystarczy kawałek przejść :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować