Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie jesteście gotowi na Unearthed: Trail of Ibn Battuta. Żadne z Was nie jest.

40 postów w tym temacie

Jeśli do tej pory istniały jakieś granice rżnięcia cudzych pomysłów, które ustaliły Chiny,

Granice "rżnięcia cudzych pomysłów" nie istnieją już od dawna :) Przynajmniej od czasu kiedy turecki przemysł filmowy wydał na świat swoją wersję Rocky''ego i Superman''a ;-)


http://www.youtube.com/watch?v=DFrRuzScnE8

http://www.youtube.com/watch?v=p9oI7Fd3Uec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pierwsze to nie są przypadkiem tureckie Gwiezdne Wojny?
Coś mi się kojarzy, bo chyba je nawet oglądałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 12:10, KingMan napisał:

@marcin-malysza: a masz lepszą? Twórcy oryginału mają gdzieś pecety.



Hmmm. Pierwszy Tomb Raider?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zastanawiam się, jak skomentować te gameplay''e... o, już wiem: buahahahahaaaaaaaaaaaaa :)

Twórcy tego "czegoś", to chcą naprawdę z Uncharted konkurować, czy sobie taki żarcik zrobili? Chciałbym, żeby to był żart, jednak biorąc pod uwagę subtelność, z jaką tytuł nawiązuje do oryginału, obawiam się, że oni tak na serio...

BTW: Padły wcześniej głosy, żeby nie marudzić, bo lepsze takie Uncharted na PC niż żadne. Cóż - chyba jednak nie do końca tak jest. Fakt, że na PC Uncharted nie wyszło, nie oznacza, że musimy skakać z radości na widok takiej pokraki, jak Unearth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 14:07, Headbangerr napisał:

BTW: Padły wcześniej głosy, żeby nie marudzić, bo lepsze takie Uncharted na PC niż żadne.
Cóż - chyba jednak nie do końca tak jest. Fakt, że na PC Uncharted nie wyszło, nie oznacza,
że musimy skakać z radości na widok takiej pokraki, jak Unearth...

Dokładnie, alternatywa powinna jednak trzymać jakiś tam poziom a tutaj?? To celowanie mnie rozjechało jak samochód żabę próbującą przejść na drugą stronę ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 14:24, Ifym napisał:

Jaka platforma, takie Uncharted. Smacznego pecetowcy. ;)


To raczej wynik tego, ze kazdy moze zrobic na PC grę z byle czego, byle o czym i byle jaka ;)
Ciekawe, czy na gram.pl pojawi sie recenzja tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie pomysł fajne na podróże, takie Damaszek, czy taka Jerozolima czy coś.
No własnie powinni dostać takie wspracie, zmienic tytuł no i.. dalej to tylko ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś moda ostatnio na ściąganie nie tylko pomysłów z innych gier ale całych gier. ;d Professor Layton doczekał się nawet dwóch plagiatów (Doctor Lautrec i May’s Mysteries).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 19:00, Fang napisał:

Fajny projekt marudzicie :)

Tak, projekt fajny. Pomysł na grę też w końcu Naughty Dog już parę nagród zań zgarnął.
Cóż, rozumiem wzorowanie się na czymś ale taka kalka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to ma być ? hahahahahahaaha ale siara ;D ktoś to kupi w ogóle ? :D grafika z przed kilku lat. O animacji postaci to już szkoda wspominać, gorszego dna nie widziałem od dawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować