Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

W HOMM3 moim ulubionym miastem było Nekropolis, mimo iż nie było to najsilniejsze miasto. Uwielbiam wręcz theme nekropolii, Paul Romero jest po prostu geniuszem. Fajnym patentem były także legiony szkieletów, które stosunkowo łatwo było zgromadzić. Ściągały one całe aggro(w przypadku walki z komputerem) z innych jednostek, co znacząco ułatwiało grę ^^

W HOMM5 zawsze najłatwiej grało mi się Twierdzą, bo to najsilniejszy zamek w grze. Przy odpowiednio wybranych talentach i umiejętnościach bohatera, garstką tylko cyklopów można podbić całe miasto. Największą zaś przyjemność sprawiała mi gra Akademią. Bardzo fajnie zaprojektowane modele postaci, bardzo oryginalny system artefaktów dla jednostek, pozwalający na manipulowanie statystykami własnej armii, który wielokrotnie przechylił szalę zwycięstwa w moją stronę. Ogromnie spodobał mi się także pomysł z księgami zaklęć Magów(i innych jednostek czarujących w grze). Bardzo uprzyjemniał i urozmaicał on grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym stronnictwem jest Nekropolia. Mają tam hmm... najlepsze mutanty :)

PS: Proszę usunąć poprzedni komentarz jeśli ten który teraz jest tu, jest drugim, bo nie widziałem swojego 1 komentarza, dlatego pisałem drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować