Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

ma ktoś tak, że jak wpisuje kod i akceptuje warunki to mu się zaznaczają błędy ortograficzne w tym Terms of Use i nic więcej się nie dzieje? wie ktoś co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:42, Andrzejass napisał:

kod wykorzystany lub nie prawidłowy.....
nie dość że się obsunęli to jeszcze problemy z kodem kolejna przesłanka że 6 będzie beznadziejna
a większość czasu poświęca na zabezpieczenia a nie na grywalność


Też miałem ten problem.
Zmieniłem przeglądarkę z IE na Chrome i wyłączyłem antywirusa ESET i przeszło : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:34, CactusMan napisał:

Ech... Wrzuciliby na torrenta to prędkość by była sensowna... A tak to serwery zamulone.
Nawet 100 KB/s nie wyciąga.


Witaj.
Sam jesteś jak ten Torrent -.-. Ubi chyba nie wzięło pod uwagi że może być taki zapych. Serwery pewnie pękają w szwach.
@Temat
Hahaha rozwalają mnie ludzie, którzy dalej wymieniają :D swoje ulubione frakcje mimo iż już dawno pękło 2500 pierwszych postów z wymienionymi frakcjami :D. Nie ma co, to chyba najgorętszy temat z najgorętszych jakie kiedykolwiek gram.pl widziało. Statsy z wczoraj. Choć tak czuje że gdyby forum dalej miało swoje lata świetności co kiedyś, to i wczoraj by pękło 2,5k postów :). LUDZIE PRZESTAŃCIE WYMIENIAĆ FRAKCJE!!. 2,5K POSTÓW PĘKŁO!. No mam nadzieje że zauważą :P
Pozdrawiam.

20110628184720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otóż gdy próbuję wejść na stronę bety od razu jestem przekierowywany na główna stronę might and magic. Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to nie wierze xD Dopiero IE to złapał. Najlepsza przeglądarka do ściągania innych przeglądarek chwilowo wkupiła się w moje łaski i wylądowała ze skrótem na pulpicie :D

Ale idzie jak krew z nosa . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto ma dobrego neta i już kończy bądź ściągnął (choć nie wiem czy jest taka osoba) mógłby wstawić torrent instalki bo idzie jak kolega powiedział... Jak krew z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować