Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

A ja się dalej pytam gdzie wy ten klucz wpisujecie :P wchodzę na to stronę co jest podana przełącza mnie na inna tam się loguje i co dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 18:47, Braveheart napisał:

Sam jesteś jak ten Torrent -.-. Ubi chyba nie wzięło pod uwagi że może być taki zapych.
Serwery pewnie pękają w szwach.


Nie zrozumiałem. Nie podoba Ci się coś w sieciach torrent? Skoro serwery nie są w stanie zapewnić odpowiedniej przepustowości to nie widzę nic złego w wykorzystaniu mechanizmów p2p. Kiedyś dawno temu (stare dobre czasy) betę WoWa ściągało się przez taki blizzardowski downloader, który tak naprawdę pod spodem był klientem torrenta. Skoro Blizzard potrafi, to czemu nie Ubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:07, CactusMan napisał:

Nie zrozumiałem. Nie podoba Ci się coś w sieciach torrent? Skoro serwery nie są w stanie
zapewnić odpowiedniej przepustowości to nie widzę nic złego w wykorzystaniu mechanizmów
p2p. Kiedyś dawno temu (stare dobre czasy) betę WoWa ściągało się przez taki blizzardowski
downloader, który tak naprawdę pod spodem był klientem torrenta. Skoro Blizzard potrafi,
to czemu nie Ubi?


Ha i tu się zgadzam. Wybacz że tego nie zauważyłem. Blizzardowski downloader przydaje się również dziś jeśli chodzi o pobieranie Diablo ][. Blizzard tez nie skąpi w przepustowości i daje full download. Nie wiem dlaczego Ubi nie zrobiło podobnie. Jest niby ta sama kwestia. Zakładanie konta ------>> Rejestracja klucza i download, tyle że bezpośredni a nie przez programik. Nie wiem co oni chcą tym udowodnić. Beta powinna być ogólnie dostępna dla całego świata. IMO szybciej by było jakby Dali to na jakieś serwery hostujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 19:13, ThePiotreek napisał:

> Dobra, teraz pisze, że klucz jest niepoprawny...


JEST NAPISANE*
a tak wgl. pewnie zle przepisujesz.

Jezu, szczegóły...
I dobrze przepisuję. Nawet już kopiowałem ten klucz, ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować