Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

Ja zaraz sciągne. Problem u mnie byl z operą. Ściągnąłem google chrome i kod wszedl. W trakcie ściągania wyszedł błąd i teraz pobieram już operą i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:18, blazenek napisał:

Ja zaraz sciągne. Problem u mnie byl z operą. Ściągnąłem google chrome i kod wszedl.
W trakcie ściągania wyszedł błąd i teraz pobieram już operą i jest git.


Ale jak mogłeś jeszcze raz ściągać?

Dobra, nie ważne udało się ściągać za pomocą IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czasu oczekiwania, Wziąć pod uwage informacje, iż kody będą wysyłane seriaiami co kilka godzin. Sam nie był bym w stanie wykonywać tej pracy przez cały dzień. Czy ktoś ze zniecierpliwych słał kiedyś przynajmniej 100 unikatowych maili? Troche czasu się na to zchodzi. Radakcja ma do przesłania 2500 maili. Chyba że mają zmyślnego programistę, który skrobął by skrypcik do wykorzystania na takie okazje. Też czekam na swój kod :). Tak lekko licząc na zakładce znajduje się 20 wpisów jest 2500 kodów wiec realnym jest jako że częśc wpisów na zakładkach było wyrazenie opini a nie odpowiedzią konkursową iż nieco ponad zakładke 125 będzie szasa na uzyskanie kodu. 20x125=2500 taka matematyczna hipoteza. :P Z góry przepraszam za zderzenie z matematyczną rzeczywistością osoby z odpowiadające na zakładkach 130 i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na strone ktora jest podana w newsie, (ta na ktorej trzeba podac kod) ale nic nie moge na niej znalezc jesli chodzi o miejsce do wpisania kodu. Jest ktos w stanie pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie czyta samego newsa? Było wyraźnie powiedziane: pierwsze 2500 osób. Jesteśmy na 144 stronie, czyli dawno już ten limit przekroczyliśmy, po kiego grzyba jeszcze się dopisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować