Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

>A co do gry to... słabo

A czego się spodziewałeś po BETA ? ;>. Już w demko by się lepiej grało. Dopiero pełna wersja i jakieś pierwsze recenzje i poważniejsze opinie graczy powiedzą coś więcej... tekst typu "słabo" <-- też jest słaby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem bete ale mam problem ponieważ kiedy włączam bete wyskakuje mi błąd Internet problem access.Zrobiłem tak jak ktoś poradził żeby wejść w hosts i usunąć pięć ostatnich linijek i powinno działać ale mi nadal wyskakuje ten błąd i nie wiem co mam zrobic.Miałem usunąc pięć ostatnich linijek w hosts ale ja tam mam tylko pięć i jak usune je to mam nic tam nie będzie.Prosiłbym zeby ktos mi udzielił pomocy bo chętnie bym pogral w betę ale nie moge ;/.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba bardzo nekropolia choć inne też są fajne, dżiny, elfy, albo ta nowa rasa, która była w kuźni przeznaczenia ,głównie ten olbrzym z kawałkiem drzewa w ręku xD Przeszedłem serie V to VI powinna być jeszcze lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens, zarejestrowałem swój kod na stronie ubisoftu wpisujac w nazwie uzytkownika "gofer24@o2.pl", w samej grze, mozna zarejestrowac sie tylko i wylacznie nazwa uzytkownika co w moim przypadku brzmi "Gofer24" i teraz przez to ze na stroni Ubi zarejestrowalem gre na maila a nie na nazwe uzytkownika, to wynika mi ze kod juz zostal uzyty i nie moge uruchomic gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować